Gün gelir devran döner mi?

hoşlandığım kişiyle tanışmıyorduk.bana belli ediyordu hoşlandığını sonra sonra bende hoşlandım bakışlara karşılık verdim.ama o sonra başkasıyla çıkmış bana yaklaşamadı.e bende kızdım tabi.ondan ayrılmış galiba.ama bana hiç bakmıyor artık.gözlerimin içine bakan o çocuk gitmiş resmen.üzüllüyordum ama onun benim gözyaşlarıma değmediğini anladım.artık sadece kafamda şu soru var gün gelir devran dönerde tekrar bana yönelirmi.sizce mümkün mü?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Tanışmadan etmeden sadece bakışarak agladıysan eger.Eger onunla cıkar da o senden bir gün ayrıldıgında herhalde köprüden atlarsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Birşeyleri belli etmek için çok fazla naz yaptığınız için erkeklerin içindeki umutları öldürüp farklı yönlere gitmesine sebep oluyor olabilir misiniz?

1|0
    0|0
  • Mmmm döner leziz.

0|0
    0|0
  • takılma bunlara gün gelmesin devran dönmesin sana bakmadın çünki ilk bakışlar kadar masun düşünemeyecegin kesindir

0|0
    0|0
  • Keser döner sap döner gün gelir hesap döner de,

Senin ki döner mi bilemem..

0|0
    0|0
  • adım devran

döneceğimi sanmıyorum

0|1
    0|0
  • tak sepeti koluna herkez kendi yoluna. amacın intikam almak mı senin. bu iş bitmiş.

0|0
    0|0
  • Horoz domalır tavuk gömer.

0|1
    0|1
  • Mumkunde , Sende Bi karsılıgı olurmu ki ?

0|0
    0|0
    • yorumlarda tren kaçmış iş bitmiş diyorlar.gerçekten bi zaman sonra bana yönelmesi mümkünmü.bende ki karşılığına gelince onu beklemekten yoruldum önüme iyi bir insan denk gelirse onunla denerim o günkü duruma bağlı yani

• o bana bakmıyor o yüzden değil gözüne yüzüne bile bakmam artık

• Sen istiosan Bak

• bence mümkün ama sen treni kaçırmısısn sanırım hayatım biraz zor gibi geliyor bana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynısının tıpkısını yaşıyorum yuh bu kadar mı olur. Benimkisi bakmamakla kalmıyor. Birde uzaktan benim geldiğimi görse bile hemen oradan kaçıyor. Bazen karşı karşıya geliyoruz ve sırf bana bakmamak için sağa sola bakıyor. Sinir oluyorum gerçekten.

0|0
    0|0
  • döner kuzum döner.. kim ne ettyse ona da hayat gömer

0|0
    0|0
Yükleniyor...