Iş yerinden bir bayanla tanıştım

sonra onu dışarı çıkmayı teklif ettim kabul etti çıktık gezdik sohpet ettik yani eğlenceli geçti ama eve geldikten sonra mesjlaşırken sms bitebilir dedi ve 2 dk sonra sms i bitti sizce doğrumu söylüyor yoksa konuşmak mı istemiyor ona göre arıyacağım kızı bu arada ben avea yım o türkcell

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• SMS'i bittiğinde saat 12 falan mıydı hatırlıyor musun?

0|0
    0|0
    • yok aksam 6 gibi falandı

• bende orda takılı kaldım zaten bak sen anladın beni şimdi tahmin yürtürmüsün sen olsan konusmak istemiyorsan bu kadar ucuz bir yalan soylermıydın yoksa direk konusmak istemiyorum mu derdn ?

• Yok niye yalan söyleyeyim işim var sonra konuşuruz der kafamdan atardım. Ki gezip tozduğum kişiye öyle demem yani.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sohpet değil sohbet, doğrumu değil doğru mu, arıyacağım değil arayacağım.

0|0
    1|1
  • bence doğru söylüyordur... istemese çıkmazdı zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Selamlar kardeşim,

Evet, şimdi o bayanı tanımıyoruz. Burada doğru mu söylüyor yalan mı atıyor diyerek suizanda bulunmak hoş olmaz.

Birisi şimdi çıkıp der ki, "Falcı'yım ben gel söyleyim"

Şaka gibi olur :)

En iyisi mi tanımadığımız biri hakkında yorum yapmamak.

Bir de şunu söyleyim arkadaşlar, iş yerinde birlikte çalıştığınız bayanlarla, aynı okulda sınıfta olduğunuz bayanlarla birgün ayrıldığınızda yine yüz göz olacağınızı ve bunun da ileride sorunlar doğruacağını gözardı etmeden bu işe kalkışmak laızm.

Yani tam 12'den isabet, doğru tercih yapmak lazım.

Yani bana kalsa, sırf aynı yerde çalışıyoruz, gülüşü hoşuma gitti cilvesi hoşuma gitti giyimi hoşuma gitti ağzı burnu bilmem nesi hoşua gitti diyerek gönül eğlendirmek insanın ruhunu da kalbini de hasta eder.

0|0
    0|0
    • haklısın ama insanlar bir yerden başlamalı bence

• Tabi, yaş geldiyse evlenme çağları geldiyse Bismillah diyerek başlamak lazım.

Ama nedense birçoğumuz bismillah demeden başlıyoruz, sonu hüsran..

Şahsen çalışan bayanlar yani bu şekilde erkeklerle birlikte çalışma ortamında olan bayanları pek tercih etmiyorum. Gerçekten hoş değil. Sen de görüyorsundur.. Özellikle giyimiyle diğer erkeklerin dikkatini çekmeye çalışan Halk Tabiriylr "Ortalık Malı" olan birçok kadın bay-bayan dipdibe çalışılan iş ortamlarından çıkıyor. Yine de bilemiyorum ortamınızı.

• Kısmen haklılık payın var kardeşim. Birçok iş yerinden doğan fantezi hikayeleri de mevcut...

• konuşmalarından anlaman lazım yani az çok sana nasıl yaklaştı sıcakmıydı sogukmuydu gezerken ona göre kafanda canlardır öyle karar ver...(Yalnız adam)

0|0
    0|0
  • senin yerinde olsaydım ona iki dakikada internetten sms paketi yüklerdim o an :)

0|0
    0|0
  • Görüşme nasıl geçti ordan anlaman lazım..

0|0
    0|0
  • Tepkilerinden anlarsın dogru söyleyip söylemediği. Buna takılma bence. Sana davranisi deiştiyse anlarsin yani.

0|0
    0|0
  • doğrudur neden yalan söylesin

0|0
    0|0
    • işte orasını anlmadım zaten konusmak istemediği içinde yalan söylemiş olabılır oyle ise boşuna rahtsızda etmiş olmak istemiyorum

• söylememiştir umarım

• ara napıyorsun, nasılsın dersin. konuşmalarından anlarsın zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...