Spor kalp rahatsızlığına iyi gelir mi?

Arkadaşlar Spor'a başladım kalp rahatsızlığım var iyi gelirmi ve ayrıyetten sigara kullanıyorum bırakmayı denedim başaramadım işe yararmı

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• fazla üstüne gitme yorma kendını dinlenerek spor yap

0|0
    0|0
    • önceden yapmıştım tavsiyen için sağol :)

• coluk cocugun yorumlarına kulak asma bosver

• aslında temel şartlardan biri spor kalbini güçlendirecekse yapılır. dengeyi sağlarsan kalbe fayda sağlamakla zarar vermek arasındaki çizgiyi tutturursan iyi sonuç alırsın diye düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• kendini çok yorma,sigara olayı tamamen iradeyle ilgili.

0|0
    0|0
  • Tabiki yarar, kalp sagligimiz icin cok faydali. Ama kemdini cok fazla yorma, ozelikle ilk etapta. Ayriyeten kesinlikle birakmalisin sigarayi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• gerekli ekg leri al gel yanıma evladım. lksalş

0|0
    0|0
  • Muhakkak bir profesyonelin gözetiminde yap sporunu.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun öncelikle, spora başladım demişsin, hangi spor dalı ? Ayrıca, ben 9 yıl içtim sigara, bırakalı 3.5 yıl oldu, sağlığından önemli değil o duman. İstedikten sonra çok rahat bırakırsın.

0|0
    0|0
    • paşam inan çok istiyorum vucüt gelişimine yazıldım önceden tekwando yaptım iyi gelmişti boşta kaldım bi ara iyice arrttı işte

• sen nasıl bıraktın yani bi anlatırmısın

• Bu tamamen kişinin istemesiyle alakalı, hiç bir yardım almadım ben sigarayı bırakırken veya birşey kullanmadım (nikotin bandı, elektronik sigara) gibi. Sigaranın tek bir artısı keyif vermesidir. Ama eksileri saymakla bitmez. Bu şekilde düşün bırakırsın.

• Kalp rahatsızlığın varsa zaten sigarayla ne işin var? Sporuda kendini zorlamadan yap sürekli duyuyoruz halısahada kalpten gidenleri dikkat et kendine.

0|0
    0|0
    • eywallah ama tedavisi yok demişti doktor spor iyi gelir dedi hacı bırakamıyorum bırakabilsem işte yok deli olcam ya

• mora tedavisi diye bişi var biliyomusun

• yok ilk kez duydum işe yarıyorsa devam.

• kesinlikle yarar sağlıklı olursun en azondan

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun umarım işe yarar

0|0
    0|0
Yükleniyor...