Kızlarda karın kası ne kadar sürede oluşur?

kızlara çok belirgin olmadığı sürece yakıştığını düşünüyorum. sizce nasıl çalışılmalı? zayıf ve uzun birine göre ne kadar sürede sonuç alınabilir?

Güncellemeler:
erkeklere yakışmıyo gibi bir algı oluşmasın, erkeklere çok yakışıyor kızlara fazlası hoş bir görüntü olmuyor

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi bu nasıl yapacağına bağlı örneğin hergün mekik çekersin ama hamur işlerini , yağı , şekeri özellikle kesmezsin abur cubura abanırsan 1 yılda çalışsan karın kası çıkaramazsın. Ancak bunları kesersin günde 50 100 düz mekik yaparsın karın kası beklersin yine elde edemezsin. Her bölgeyi ayrı çalışman gerekir örnek vereyim yarın karın kasları ayrı üst kaslar ayrı , alt karın kasını ayrı , ve tüm düz kasları ayrı çalışman gerekir bu şekilde çalışırsan 1 ayda gözle görülür farkı anlarsın 2 aya kadar şekilenmeye başlar 5. aydan sonra belirgin şekilde seksi hatlara sahip olursun

0|0
    0|0
    • abur cubur hep yiyen biriyim ama hiç kilo almıyorum çok hareket ediyorum yinede olmaz mı diyosun? :D

• hahaha çok teşekkür ederim :D

• rica ederim :D

Erkekler Ne Diyor 12

• çalışmaya bağlı

0|0
    0|0
  • Bence karın kası üzerine uğraşmamalı kadınlarda erkeklerde, sürdürmedikçe antremanları sarkma ve büyüme oluyor karın bölgesinde.

0|0
    0|0
  • 1-3 ay arası

0|0
    0|0
  • Karın kası çalışıp göbek yapanlar var, boşver bu halin iyi :)

0|0
    0|0
  • Karın kasını napıcan la ne gerek var :(
    Fit ol yeter de artar bile :)

0|0
    0|0
  • yiğrenç oluyor

0|0
    0|0
  • yağ oranına göre değişir

0|0
    0|0
  • Agirlikla. Calismalisin kesinlikle. Eline. Dumbell. Alip. Mekik. Cekmelisin.

0|0
    0|0
  • Kiz erkek geneleme olmaz karin ne kadar yagsiz olursa o kadar cabuk cikar :)

0|0
    0|0
  • 77 hafta

0|0
    0|0
  • uzun mesele , adalenin kızı erkeği de olmaz ,

0|0
    0|0
  • Zor is

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0