Kadının süsü nedir ?

Merhaba arkadaşlar.

Sizler kadının süsü nedir sorusuna ne cevaplar vereceksiniz bilmiyorum ama kadının süsü "haya"dır demek istiyorum.

İnsanın hayası gerek giyiminden gerek yaşantısından gerek konuşmasından da anlaşılır...

Şu asrın kadınlarında özellikle yaşı lise çağları olan genç kızlarımız, geleceğin anaları olarak gördüğümüz bu insanların ağızlarında ağıza alınmayak küfürler, bir pavyonvari tarzı giyinmeler ve gayri ahlaki erkek-kadın ilişkileri...

Sonrasını görüyoruz; boşanmalar, iffetsiz yaşamlar, sırf kendi karnını ve zevklerini doyurup diğer insanları umursamayanlar...

Yazık, çok yazık. Başkasından bana ne diyen nesillerin sonu hep hüsran... Unutmasın kimse bugün başkasına dokunan yılan yarın size de dokunacaktır..

Kadınları şeytanın oltası olmaktan kurtarmanız ümidiyle..

Selamlarımla..

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• görüntüsü güzel olup içi boş olduktan sonra anlamı yok kişi kendini bilmeli nerede ne giyeceğini ne konusacagını ne giyeceğini bilirse ondan güzeli yoktur bulundugu ortamda

1|1
    0|0
    • Selamlar, güzel yorumdu, teşekkürler.

Evet "Kişi kendini bilmeli" altını çiziyorum bu sözün. İmzayı atarsınız

• tesekkur edrım

Kızlar Ne Diyor 5

• kadındaki güzellik edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..

1|1
    0|0
    • Selamlar size hanımefendi, aynen dediğimiz gibi "Edep"

"Edep bir tac imiş, Nur-u Hüdadan... Giy o tacı emin ol her beladan.." (Hz.Mevlana)

• aleyküm selam..

• Sabah vaazimizi da dinlemis olduk

2|0
    0|0
    • :) Selamlar, estağfirullah vaaz kim biz kim. Acizane bir yorumdu.

• ne lanet yaratıklarız ya.. nazi zamanındaki gibi bence bizi toplayıp yakmalılar :D

1|0
    0|0
    • :) Selamlar, estağfirullah. Siz alınmayın üstünüze efendim.

• Estağfirullah efendim öyle demeyin. Baş tacı olanlar da var elbet.

• Hanımefendi ayrıca o avatardaki resim siz iseniz gerçekten harika bir poz olmuş. Yani Bolywood'a göndersek bu pozu bir numara seçilir.

• bence kadının süsü edebidir...bunu yazdığımda sadece başlığı okumuştum

0|0
    0|0
  • bence hep bosuna yaaa dogal olsun ne o öyle uok makyaj yapiyim cincik bincik takiyim hepsi abas

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• anarşizm kadının süsüdür...ben bilmem beyim bilir değildir...

1|0
    0|0
  • Mayası diyorum .

0|0
    0|0
Yükleniyor...