Sizin rolünüz nedir?

hayat bir tiyatro sahnesidir.Her insanın bir rolü vardır ve üstlendiği bir misyonu.sizin rolünüz nedir? dünyaya ne için geldiğinizi düşünüyosunuz :)

ben kendimle başlıyım : neşelendirmekte pozitif enerji vermekte üstüme yoktur diye düşünüyorum :)

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• Bu dünyaya aileme sahip çıkmak için geldiğimi inanıyorum.Sevdiklerime sahip çıkmak için onları korumak için dünyaya geldim.İnsanlara yardım etmek için dünyaya geldiğimi düşünüyorum.Hangi rolü üstleniyorum en fazla hayatta? Sahip çıkan, koruyan, yardım eden ve bunları yaparken bazen çok ezilen ama boynunu bükmeyen hatta yıllar sonra onu ezemeyi çalışanlara razlayınca onları yerlerde dizlerinde gördüğünde elini uzatabilenim :).

1|0
    0|0
    • teşekkr ederim cevabın için kendimi gördüm yazdıklarındaa ...

• Amin :) aynı güzel dilekleri herkes için dilerim.Bana verilen güzellikler 10000 kere fazlasiyla sizlerin olsun

• umarımmm :)

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayatımın yönetmeni olamadım, ama hayat beni çok güzel yoğurdu. İçimde sevgi turuncusu, iyilik beyazı, mutluluk pembesi, maneviyat yeşili varken beni kendi teknesinde bencillik siyahı, umursamazlık moruyla bir güzel yoğurdu. Ve iyice şekil almak için dinlenmeye bıraktı.

1|0
    0|0
  • Yerine göre her türlü rol yaparız panpa.Rol yapmakta üstüme yoktur :D

2|0
    0|0
  • Rol secmiyorum ne verirse onunla yetiniyorum.

2|0
    0|0
Yükleniyor...