Benim için ciddi bir mesele yardımınıza ihtiyacım var.

Arkdaşlar yakın bir arkadaşım var. Çok yakınız. Hergün bana mesaj atar konuşuruz. Aralık ayından beri hergün konuşuyoruz. Kendisi çekingen utangaç bi tip. Bazen öylee davranışlar sergiliyorki (Kıskanmak gibi) beni sevdiğini düşünüyorum. Bazense bunun yakın arkadaşlıktan ileri gelme hareketler olduğunu düşünüyorum (Kanka demesi gibi. Çok nadir kanka desede yine de diyor).. Beni gerçekkteenn çok seviyor ve kaybetmeyi göze alamıyor. Aramızda farklı bi bağ var. Ama bunun neden kaynaklandığını çözmek istiyorum. Hangi hareketlerine dikkat ediyim mesela. Bu konu hakkındaki düşünccelerinizi ve önerileriinizi dile getirirmisiniz? Git konuş falan demeyin risk alamam.

Güncellemeler:
Bazen de eğer beni farklı duygularla sevseydi açılırdı bana çokta diyorum. .

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Farklı duygulr la sevseydi derken kendin de söyledin deger veriyo kaybetmekten korkuyo bu yüzden sana açılamıyo eyer kıskanıyosa çekingense senden onun duygularına karşılık bi hareket görmedgi sürece asla kolay kolay açılmaz

1|0
    0|0
    • Ben her seferinde değerli olduğunu gösteriyorum zaten. O da gösteriyor ama bunu yakın arkadaş olduğumuzdan mı yapıyorr bilemiyorummm

• Yok yok o anlamda demedi ben tam anlatamadım zaten zaman herşeyi gösterecek görücez seviyormu sevmiyormu

• Öncelikle tsk cevap için. Sen ufak tefek dedigm gibi belli et biraz ama söyleme inş açılır saana varsa öyle bi sevgisi ki anlattıgına göre var.İnş herşey istedigin gibi olur mutlu olursunuz şimdiden başarılar mutluluklar sıkma canını ^_^

Erkekler Ne Diyor 5

• Cok yakın arkadaşların cogu zamanla sevgili olur

1|0
    0|0
  • :) Bazı erkekler ilişkiyi arkadaşlık ile karıştırabiliriyor arasıra eğer senlen çıkmıyorsa seni sevdiğine eminsen neden bana kanka diyorsun de oda kankam değilmisin derse demek sevmiyo pardon falan derse seviyo :)

1|0
    0|0
  • seviyorsan sevgini belli et. sevmiyorsan umut verme. arkadaş olduğunuzu altını çizerek söyleyin.

1|0
    0|0
    • Seviyorum ve sevgimi belli ediyorum, o da ediyor ama bu sevgi yakın olduğumuz için mi farklı duygular olduğu için mi bi türlü çözemedik.. Çünkü arada çoook ince bir çizgi var.

• seviyor seni knk yıda yanlıs anlama diye diyor cekingenliğinden kaynaklanıyor

1|0
    0|0
    • Nerden anladın bunu?

• Evettt. Ama o .. :/

• hoşlanıyor ama dikkat et erkeklerin amacı 2 türlüdür gercekten hoşlanır yaklasmak ister gercekten kullanır yaklasmak ister bunuda unutma :)

• Yalanın 2 kere batsın :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...