Yardım edinn çoook kötü haldeyim :( sevgim mantığım birbirine karıştı

of ya sevdiğimi çok özlüyorum ayrıyız bir daha barışmak istemiyorum değerimi anlasın istiyorum..daha önce çok ayrılıp barıştık ben onun hatası yüzünden ayrıldığım halde bana hiç gitme deimiyordu.neden diye sorarsanız hep benm yüzüzmden ayrıldıktan 2 gün sonra hemen ona dönüyordum bana ne yaparsa yapsın dönüyordum değer vermediğini bildiğim halde gidiyordum ona ve hatalı olduğu için ayrıldığım zamn bile beni affetmediği ve benm yalvardığm zamnlarda oluyordu şimdi dönmeyeceğim ona acı çektiıreceğim o bana hep 2 hafta sonra döndü hiç benm gibi 3 4 gün sonra gelmedi bana ben şimdi ne yapayım onu çoook özlüyorum..bana mesaj attığında ne yapaym ben değerimi bilsin istiyorum barıştığımızda kaybetme korkusu olsun istiyorum..

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle sürekli ayrılıp barışan kızlara uyuz oluyorum. Oyuncak mı bu arkadaş? Ya tamamen bitir ya da çocuk oyuncağı gibi sürekli ayrılıp barışma. Benimde böyle bir sevgilim vardı hem kendisi terkederdi hem kendisi dönerdi. 1-2-3 derken cıvıdı. Artık insan ayrılığa alıştığı için hiç sallamıyor. Yani acı cektirmek istiyorsan sürekli ayrılıp barışıp ayrılığa hazırlamayacaksın. Bir ayrılacaksın tam ayrılacaksın.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Ona dök icini. o da döksün.

0|0
    0|0
  • siz kızlar hem seviyorsunuz hem üzülüyorsunuz hem acı çekiyorsunuz nasıl bi gurur var anlayamadım karşı tarafıda olumsuz yönde etkiliyor bide ekelrmisin önemli bi sorum olucaktı yanlış anlamassan.

0|0
    0|0
  • fazla naz aşık usandırır. sevgililer arasında olur böyle şeyler. evlilikte bile oluyor. ama bunu büyütmemek gerekir. bence biraz ayrı kalın. birbirinize zaman tanıyın. kafalarınızı boşaltın. daha sonra eminim mantıklı kararlar verebilirsiniz.

0|1
    0|0
  • onu hiç özleme ve asla iletişime geçme seni sevmiyor sana değer vermiyor ve seni asla mutlu etmeyecek

siz kızları anlamıyorum neden hep böyle hödüklere gidiyorsunuz sevdiğim kız bana sen benim koca idölümsün dedi 1 ay sonra beni terketti ...

0|0
    0|0
  • sen git gel yaparak ipleri ona kaptırmışsıın bundann sonrası tat dökmez onun için kendini çok yorma nsıl olsa yine sdönecen yine mesajlarına cevap verecen..(Yalnız Adam)

0|0
    0|0
  • saçama başkalarında olmayan ne var onda onda olan herkezde var neden o boşver sene yaa bul başka birini bak dalgana sana mesaj atarsada hayatımda artık başka biri var beni kesinlikle rahatsız etme de sevgilim çok kıskanç biri de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...