O an içinizden neler geçer

evlendiniz veya yeni bir ilişkiye başladınız.eski sevgilinizle biryerde karşılaştınız aynı heyecanları duyarmısız.o an neler düşünürsünüz.karşılaştığınızda size içten ve sıcak davrandı.arkadaş kalalım görüşelim veya tekrar eski gibi olalım derse sizin yakınlaşmanız olurmu.tamamen kafanızdan silip atarmısınız yoksa kafanızınızın biryerinde dururmu.

Güncellemeler:
birbirinizi uzun süre görmediniz tekrar karşılaştınız peki aklınızdan ne geçer.geçmiş günleriniz gözünüzün önüne gelmezmi

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Birşey gecmesi mi lazım o anda? kimin terkettigine göre değişir bu durum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• simdi bu kizin haysiyetine bagli evlenip eski sevgiliyle konusmasi zaten kasar oldugunu gosterir yok bi de boyle teklif alip dusunmesi kasarlik kat sayisini yukseltir teklife karsilik vermesi or*spulukta rekorlar getirir durum bundan ibaret hakim bey soz savunmanin

0|1
    0|0
  • geçmişte neyin ne kadar yaşandığına bağlı. Ciddi ve uzun süreli bir ilişkiyse eski sevgiliyle yaşanan, her zaman tehdittir yeni olana.

0|0
    0|0
  • eski sevgililerimle ahbap bile olurum. ama aşık oldugum o malum kişi olsa elimden kaza çıkmadan defolmasını söylerim

0|0
    0|0
  • bırakın şu vurdumduymazı oynamayı,ulan sevdiysen onu görmek elini ayagına dolaştırır,heycanlandırır.beynin hemen geçmişe döner.

0|0
    0|0
  • arkadas kalmak da bir erdemliktir tabikide neden olmasın arkadasısınız neticede eskiyi unutuabiliyorsan sorun yok demektir

0|0
    0|1
  • insan tabiiki heyecanlanır. ama bunu kabullenmek gerekir.

0|0
    0|0
  • umrumda bile olmaz ne hali vars görsün

0|0
    0|0
  • Yerin dibine girersin o zaman o zaman dersin kimler girdi benim kanıma da bu hale geldik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evliysem oyle bisey asla olmaz zaten hata konusmak bile yanlis olur. karsilasirsin selamlasirsin yoluna devam edersin. sevgilim varsa sevgilimin hatrina eski sevgili ile konusurum nasilsin falan diye sonra teklifine hayir derim. yeni sevgilim benim hakkimda kotu dusunmesin diye kabul edemem oyle seyi. oda etmemesi gerekir yeni iliskisi varsa. yasanan yasanmistir biten bitmistir. bunu bitirirken dusunmeli tamamen bittimi diye. yoksa oyuncak degil baskalarinin duygulari ile oynamak!

0|0
    0|0
  • banane yaa .. beni bırakıp gitmiş adam . yeni bir sevgilim var adam beni seviyor ben onu . eski sevgilim gelicek aramızı bozucak yok öyle yağma ... zamanında dşüncekti . valla boğarım öyle birşey yaparsa .

0|0
    0|0
  • sanmıyorum birsey hissedicegımı biten bitmiştir sonucta

0|0
    0|0
Yükleniyor...