Hangi takımların küme düşmesini istersiniz ?

Ben elazığ,mersin ve gaziantepin küme düşmesini isterim.Ya siz ?

• Akhisar
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Elazığ
    11% (1)11% (1)11% (2)Oy Ver
  • Gaziantep
    11% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Mersin
    0% (0)11% (1)6% (1)Oy Ver
  • Diğer,belirtin
    78% (7)78% (7)77% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Adamlar şike yapıyor ama hala süper ligde oynamaya devam ediyor.Şike yapan devam ederken,yazık değilmi başkasının küme düşmesine.En başta fenev düşürülmeli

3|4
    1|1
  • Galatasaryı düşürsünler her maça hakemlerle birlikte çıkıyorlar. Zaten yakın zamanlarda düşeceklerdi alışkın onlar .

0|3
    4|4
    • 1-2 sene önce ligte kacıncı sıradaydınız? herkes gayet güzel bi şekilde izledi,bilimsel bilgidir.

• Boş,harbi komiksin.Hadi seni engelliyorum,kalbini kırıcam yoksa.Erkek olsan ağzını burnunu kırardım.Boş konuşuyorsun her fenerli gibi her mevzuda kaçan korkak tavşanlar gibi.

• hahaha lan iyi kızmamışın ya lan:D delirmişin laflara bak rezil gsli

• gs

bjk

fb

ts

0|1
    0|1
  • Elbette Fenerbahçe

0|1
    1|1
  • hepsi düşşün

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|1
    2|5
  • Kasımpaşa ve İ.B.B düşsün.İkiside geçmişte 1.lig aşinalığı olmayan,son 10 yılki malum iktidar döneminde palazlanıp en üst ligde oynamaya başlayan takımlar. Koskoca İzmirimizin 1 takımı bile yok ligde.Çünkü yetim evlat muamelesi gördüler,başkaları gibi kayrılmadılar.Keza kockoca Adananın takımıda yok...Ligimizin değişmez karakterlerinden Samsunsporda yok,koca Ankaragücünüde yiyip bitirdiler.Bunlara Bolu ve Rizeyide ekleyebilirim...Çok yazık :(

1|5
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

Yükleniyor...