Hangi takımların küme düşmesini istersiniz ?

Ben elazığ,mersin ve gaziantepin küme düşmesini isterim.Ya siz ?

• Akhisar
    A seç
  • Elazığ
    B seç
  • Gaziantep
    C seç
  • Mersin
    D seç
  • Diğer,belirtin
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
811

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Adamlar şike yapıyor ama hala süper ligde oynamaya devam ediyor.Şike yapan devam ederken,yazık değilmi başkasının küme düşmesine.En başta fenev düşürülmeli

3|4
    1|1
  • gs

bjk

fb

ts

0|1
    0|1
  • Galatasaryı düşürsünler her maça hakemlerle birlikte çıkıyorlar. Zaten yakın zamanlarda düşeceklerdi alışkın onlar .

0|3
    4|4
    • 1-2 sene önce ligte kacıncı sıradaydınız? herkes gayet güzel bi şekilde izledi,bilimsel bilgidir.

• Boş,harbi komiksin.Hadi seni engelliyorum,kalbini kırıcam yoksa.Erkek olsan ağzını burnunu kırardım.Boş konuşuyorsun her fenerli gibi her mevzuda kaçan korkak tavşanlar gibi.

• hahaha lan iyi kızmamışın ya lan:D delirmişin laflara bak rezil gsli

• Elbette Fenerbahçe

0|1
    1|1
  • hepsi düşşün

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|1
    2|5
  • Kasımpaşa ve İ.B.B düşsün.İkiside geçmişte 1.lig aşinalığı olmayan,son 10 yılki malum iktidar döneminde palazlanıp en üst ligde oynamaya başlayan takımlar. Koskoca İzmirimizin 1 takımı bile yok ligde.Çünkü yetim evlat muamelesi gördüler,başkaları gibi kayrılmadılar.Keza kockoca Adananın takımıda yok...Ligimizin değişmez karakterlerinden Samsunsporda yok,koca Ankaragücünüde yiyip bitirdiler.Bunlara Bolu ve Rizeyide ekleyebilirim...Çok yazık :(

1|5
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Mersin ve trabzon

0|0
    1|1
  • kasimpasa dussun

2|2
    0|1
  • Akhisar bu lige yakışmıyor

0|0
    0|0
  • Elazığ o kadrosula elinden geleni yapıyor ama Elazığ Fenerbahçe ile oynadığı 2 maçtada Elazığın hakkını yediler

0|0
    0|0
  • Akhisar

Mersin

İBB

0|1
    0|0
    • akhisar ege düşmesin

• Akhisar benim futbol hayatımın dönüm noktası ondan kardeşim :) 17 yaşımda 3.lig terfi maçlarında 1-0 kaybettik Bursa'da Akhisar a karşı ve hakem kumpaslarıyla hiç unutamıyorum :) kusura bakma..

• Çok iyi anlıyorum abi

• galatasaray

2|1
    2|6
  • Gs

Fb

Bursa

0|0
    0|1
  • çirkef takım galatasaray düşssün

0|1
    2|6
  • Galatasarayı iteceklermiş bilader. geçmiş olsun

0|2
    0|1
  • Trabzonspor, Mersin İdman Yurdu, Akhisar Belediye Spor

0|0
    0|0
    • Galatasaray'a ve diğer takımlara karşı her zaman dostluk politikası güttüm. Senin gibi saman kafalı olsaydım eğer, en iyi cevap seçtiğin şahıstaki gibi, düşmesini istediğim takımların arasına Galatasaray'ı da yazardım. Ama beyin yok ki anlayasın. Yol al hadi..

• Yalancı senin kafanda ki tilkiler çoktan ortmanda ağaç kesmeye başladı,Galatasaray'a 3 hafta önce laf atıp,çekemiyordun kolpacı.Beyin olmayan senin gibi cazgır fenerlilerden,ancak ciyaklarsınız aslan s ikti diye.

• Galatasaray

0|2
    0|1
    • fuck yourself kardeş

• Senin zeka yaşı pek büyük değil anlaşılan. Bu benim düşüncem hoşuna gitmediyse kapa çeneni. Ne havlıyorsun zoruna mı gitti ?

• havlamak senin karı ağzına yakışır.

Yükleniyor...