Sizden 5-10 yaş büyük birisinin hoşlanmasını nasıl karşılarsınız ?

Sizden 5-10 yaş büyük birisinin; sizden hoşlanmasını, ilgi göstermesini nasıl karşılarsınız ?

İlişki için aranızda en fazla kaç yaş olabilir ?

(Kendi yaşınızı da belirterek yanıtlarsanız, sorum amacına ulaşmış olur.)

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• 5 tamam da 10 yas cok fazladir benim icin . bi insan o kadar kendinden kucugunu begeniyorsa mutlaka bir amaci vardir. Erkegin -cinsel istegi, kadinin - mal ve para. Bu yuzden de birisi gercekten sevipte onu herseyiyle kabul edip te evlenirse bu disardan insanlardan dedikodular yayilmaya baslar. Iliski icin ask konusunda ben bakiyorum ki, buyuk konusmak istemem ama 3-4 yas arasi olmasi lazim. malum erkekler gec olgunlasiyor genc yaslarda cocuk gibi oluyorlar... o yuzden de birazcik buyuk olmasi iyi olur. Ama tabi kucuk te olabilir zmn neyi gosterir bilinmez.

Kendi yasim 21 . Erkekleri de kotulemek istemem ama bazi erkeklerde vardir ki erken gelisiriler. Illa bir insan birine evlenicekse varlikta da yoklukta da kabul etmeli . Onemli olan yas degil , omurunuzu gecirirken evin icinde saygi ve huzurun olmasidir. Digerleri zaten kendiliginden gelir!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• kadinlar herzaman kendilerinden buyuk erkeklerden hoslanmislardir. en az 5 yas buyuk olacak maximum 10. kadinler bazen daha erkekn yaslaniyor erkekten gorsel olarak o yuzden ileride yas farki kalmiyor gorsel olarak. buyuk erkekler genelde kadinin kiymetini daha iyi bilir denir ama bazen bu oyle olmuyor. bilmiyende cikiyor. ben 35im ve esim benden 7 yas buyuk. hoslanmada yasin farki yok sizden kucuk birindende hoslanirsiniz. bu hoslandiniz kisiye bagli onu seviyorsaniz yasin onemi kalmiyor.l

0|0
    0|0
  • Mantikli seyler hesap edilir, askta mantik yoktur, bilemezsin hesaplamakla olmaz asiksan asiksindir ötesi yok, (evlilikte mantik olabilir ama ask duygular içerdigi için mantigi yoktur)

0|0
    0|0
  • 19 yaşındayım şimdi 29 yaşındaki bir adamla evet pek hoş olmaz ama sevdikten sonra da ne olur bilemiyorum. 25 ve altını pek önemsemem sanırım.

0|0
    0|0
  • Normal bir şey. En fazla 9 yaş olabilir aramızda.

0|0
    0|0
  • 9 yaş sınırım var 9 a kadar normal karşılarım.

0|0
    0|0
  • annem ve babam arasında 5 yaş var ve yaşla ilgili bir sorun yok..

0|0
    0|0
  • yaşım 23 maksimum 27 olabilir yaş farkının çok fazla olmasını istemem

0|0
    0|0
  • zaten genelde o yaslar hoslanıyr amca diorm korkuorm

0|0
    0|0
    • Korkacak birşey yok Larke. Yıllar çok çabuk geçiyor. Birgün bir bakacaksın ki, sen de şu an sana bakanların bulunduğu yaşa gelmiş olacaksın. :)

• öle tabi.. bnde genc sayılmam

• Resimdeki sen misin ?

• Yaşım 19 en fazla 22 fazla yaş farkı istemem

0|0
    0|0
  • bende benden büyük olsun istrm aynı yaş hatta olmaz sanırım

0|0
    0|0
  • 28 yasındayım. kendimden kucuk biriyle sevgili olmam. cok buyuk olmasınıda istemem en fazla 5 yas. daha fazla yas farkı olursa ilerleyen zamanlarda problem yasanıcagını dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • tepki göstermezdim çünkü bende büyüklere bakıyorum ama cinsel anlamda bakıcağınıda düşünürüm

0|0
    0|0
    • Sadece büyükler değil ki, erkeğin küçüğü de yaşıtı da cinsel anlamda bakabilir zaten. Erkek çok sevse de geçer aklından, az sevmese de...

(Yani sanki sadece büyükler, cinsel amaçla bakar gibi söylemişsin de; onun için açıklama gereği duydum yani.)

Erkekler Ne Diyor 2

• otuz yaşındayım. geçenlerde gece bir mekanda 10 değil 20 yaş civarı teyzeler kafayı bulunca laf atıp durmaya başladılar. pek bir sevimlilerdi ilk başta ama sonra sıktı tabi :DDD

0|0
    0|0
    • Hani ruslar diyor ya; "çirkin kadın yoktur, az votka vardır."

Kafan güzel olunca, seninki de o hesap olmuş anlaşılan... :)))

• yok benim bir alakam olmadı gülüyorduk biz sadece. ben çok içmem öyle zaten :D

• Benden 14 yaş büyük biri olmuştu, amaç belliydi zaten. Başlarda hoşuma gitmişti, güzel bir kadındı. İlişki level atladıktan sonra ona ayak uyduramıyordum. Finalde ant içtim büyüklerle olmamaya. Max 4 yaş olabilir. Yaşım 25.

0|0
    0|0
Yükleniyor...