" Peşinden koşamam; saçım bozulur... "

Hoşlandığınız bayan ya da erkeğin peşinden koşar mısınız ?

Nasıl ve ne kadar koşarsınız ?

Onu elde etmek (tavlamak) için nelere katlanabilirsiniz ?

Güncellemeler:
Yanlış anlaşılmasın arkadaşlar; başlıktaki söz benim felsefem-anlayışım değil, bazı bayanlarda gördüğüm söz ve tavırdır.

Böyle diyenler; esprisine mi söylerler, yoksa sevgiyi çok mu yüzeysel yaşıyorlar bilemiyorum artık.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Şu apaçık bir gerçek ki erkekler peşinden koşan kadınlardan çok peşinden koşturan kadınlardan hoşlanıyorlar hatta "Kadın benim için emek vermeli ve hatta teklifi o yapmalı" diyen erkekler bile bunu istiyor. Böyle diyenlere inanmam yani. Yani ben şimdi gidip de onun peşinden koşup da boşa zahmet etmiş olurum. Kadınlar değer verdikçe ve peşinden koştukça erkeklerin gözünde değerlerini düşürüyorlar. Bu bir gerçek.

0|0
    0|0
    • Bence aynı şey erkekler için de geçerli: Yani kızın peşinden koşunca, onlar da pek "kıymetli" görmüyorlar veya aşık olmuyorlar.

Dört dörtlük olacan ve birçok güzellik yapacan uğraşacan da, kız seni çok sevecek. O da BELKİ yani...

Bence bayanlar, peşlerinden koşan veya kendilerini seven erkeğe değil de; dikkatini çekemedikleri kişilere (ilgi çekmeye çalışırken) aşık oluyorlar...

Bir de şunu anlamak da zorlanıyorum: Siz severken bile, ilk adımı yine karşıdan bekliyorsunuz. :))

• Orası öyle... Yani o açıdan haklısın ama biz de insanız bea. Bizim de bi onurumuz, gururumuz var.

• Onur incitecek davranışlara karşıyım, onun dışında reddedilebilir insan, tabi üzücü bir durum ama zaten teklif edecek kişinin başına gelebilme olasılığını kabul etmesi gereken de bir durum. Her gelen teklif de değerlendirilmez ki değil mi? Bunu sadece aşk konusunda düşünme, her konuda. Bir girişimcilik varsa reddedilmeyi de göze alır o kişi, bunu hesaba katar. Eğer bunu hesaba katarsan, üzülmene gerek kalmaz, peki saygı duyuyorum dersin gidersin. Olay bu yani...

Kızlar Ne Diyor 2

• valla ben sahsen sevdiğim insanı elde edene kadar durmam cok inatcıyımdır ya benimsib yada kara topragın misali :)

0|0
    0|0
  • Daha önceden sorsan "bir yakalasam, asla bırakmam." Derdim.

Ama; insan salaklaşır bazen..

0|1
    0|0
    • Şimdi durum nedir, anlayamadım ?

Eskiden bırakmazdın, şimdi yakaladıklarına ne yapıyon peki :)))

• dasgfxdas (=

Güzel soru.

Cevapsız...

• :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Öyle yardıra yardıra koşmam. Aslında koşmak derken, dolaylı yoldan belli ederim hoşlandığımı. Zaten kendinden emin,zeki biriyse net bir tavır alırsın olumlu veya olumsuz, anlar seni farkeder yani. Eğer net bir tavır yoksa, ortada fol yok yumurta yok biraz koşman lazım derim. Gerçe ben koşmam ama konu sensin bilemicem. :) Katlanmaya gelince, kıla tüğe trip atıyorsa hiç tutma kopar ipi ilk gün ikinci gün farketmez sal gitsin :) Belki herşeye katlanırım ama gereksiz boş triplere hayatta katlanamam. Tavlamaya gelince ya aslında bu biraz Allah vergisi gibi birşey. Anlatılmaz ki her insanda çene var ama çene varsa tavlarsın :D yani ne diyim :D :D :D (Son cümle erkeksen geçerli.) :)

0|0
    0|0
    • Bazı yerlerde bana mı dokundurdun pek anlayamadım ama yinede söyleyeyim: Ben erkeğim arkadaşım. (Hani "konu sensen..." falan gibi şeyler demişsin. Her neyse...

Ben yanlış anlamışımdır büyük ihtimal.

• Evet tamamen yanlış anladın. Ben karakterinden bahsediyorum zaten. Sen biraz daha duygusal birisindir veya çabuk bağlanıyorsundur. Koşarsın vs. orası sana bağlı o yüzden konu sensin dedim. Senin karakterini taktir edersin ki bilemiyorum. Ayrıca dokundurma falan da yok, ben gayet dobrayımdır. Sana söyleyecek olsam direk söylerdim :)

• Açıklama için teşekkürler. Anladım.

Sorun yok. ;)

• şimdi koşmam harbi sacım bozulur daha önceleri çok koştuk

0|0
    0|0
    • Çok sevmiyorsam ben de pek uğraşmıyom artık...

Hem biraz da onlar bize gelsin-açılsın-çabalasın, değil mi ama ya. :)

• kacan kovalanırmış kovalamayalım kendiliginden gelsin :D:D: hoş gelmezya olsun :D:D:

• He ya bi de kolay yol bulmuşlar kendilerine: "ay ben bayanım; utanırım; açılamam... falan filan" ama bakıyorsun işlerine gelince, aşmadıkları dağ, yemedikleri nane kalmıyor... :)

Yükleniyor...