Bir erkek düşünün...

Sanalda başlamış olan bir ilişki sebebi ne olursa olsun sizi görmeye gelmemiş hatta iki üç kez kamerada gördünüz sadece bu sizi sevdiğini söylüyor ama üç senedir tek kavga nedeniniz cinsellik sanal olarak yaşamak istiyor bir ara bir hata yapıp dediklerini yapıyorsunuz ve bunu size karşı kullanıp şantaj yapıyor üzerinden çok zaman geçiyor ve size ya benimle ol istediğim gibi yada halamın kızıyla nişanlanacağım diyor cevabınız ne olur?=)benim mutluluklar dilemek oldu=))

Güncellemeler:
Mynetten tanışmıştım bu kişiyle oyun oynarken aman diyeyim hiç bulaşmayın pişman olursunuz

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• 3 yıl gibi uzun süre gelip seni görmemişse hala ne düşünüyonki. seven erkeğin önünde hiç bir şey duramaz kendimden biliyorum. sonra dediğine görede camda soymuş seni anladığım kadarıyla büyük hata yapmışsın. ama ne olursa olsun ona mutluluıklar dilemen yapılacak tek hareketti. bu hususta tebrik ediyorum seni. ya kızlar artık şunu kafanıza sokun be. sevenin aklından cinsellik veya sex geçmez. o en son rauntdur. onu kaybetmeme uğruna camda cinsellikten uzak durun mutlu olursunuz. umarım aynı hataya tekrar düşmezsin.. sev onun uğruna kahrol öl ama sakın açma. zaten amacı belliymişki onun hangi sevgiden bahsediyorsunki..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• İyi yaptın mutluluklar dilemekle . Buda kulağına küpe olsun bir daha aşk gibi kutsal bir olayı sanaldan sevgili derdine düşürme ve ilerde seni rezil edecek ailene çevrene karşı mahçup edecek hiçbir açığı kimsenin eline verme .

0|0
    0|0
    • Tövbeler olsun iyi küpe oldu hemde

• Halasının kızıyla mı evlencekmiş o adam evlidir zaten, sanaldan aşk mı yaşanır ya.

0|0
    0|0
  • ya saçamalamıs oda yanii geri zekalı sanalda sevişmek isteyen bir erkek tiplemesi kısacası böyle olur çokmu cekicisin erkegine karsı senden yakınlıkmı görüyor sürekli istiyorsa bu seni sevdiginin dıdsında bence seni kullanmak kendini rahatlatmak istiyor sandece

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun ucuz atlatmışın o bu değilde şaka bi yana bu siteden tanımadgım birine aşık oldum nasıl becerdim bilmiyorum ama oldum yani :(

1|0
    0|0
  • Kaç kaç arkana bile bakma yazıyordum aynen öyle yapmışsın aferin akıllı kız. En azından hatanı devam ettirmemişsin :)

0|0
    0|0
    • Öyle inşallah devamı gelmeyecek Allah nasip etmesin:-)

• Seni annen kadir gecesi dünyaya getirmiş :) soruyu sorup cevabıda kendin vermişsin :)

1|0
    0|0
  • bak vala ciddiyim ver adresini gidip keyfine döveyim

böyle huylarım hiç yoktur ama akşam üstü antrenman yapmadım

0|0
    0|0
  • Bu tarz kisiliklerden uzak durmak lazim.Yasanan yasanmistir santaj vs cirkefce davranislar.yoluna devam et arkana bakmadan ;)

0|0
    0|0
  • sakın yapma gine gidip halasının kızıyla nişanlanır istediği zamanda seni alır en kötü ne yapabilir

0|0
    0|0
  • Herkes öyle değil, milletin aklını çelmeyin :/

1|0
    0|0
  • Ah sen bana denk gelcektin ki 3 seninin her haftasonunda yanında olacaktım =)

0|0
    0|0
  • Mutluluk Dilemekle fazlasını Dilemişsin Ren Geyiğine

0|0
    0|0
  • Güçsüz adam iki kez kavga ister.

2. mağlubiyeti ''mutluluk dileğinle'' almış oldu...

0|0
    0|0
  • allah belanı versin de

0|0
    0|0
  • yorum yok! olayı kendi açından anlatmışsın, karşı tarafı da dinlemek lazım:D

0|0
    0|0
  • en güzeli...

0|0
    0|0
  • halasının kızının vay haline...

0|0
    0|0
    • Akraba ya dikkatli olur heralde bana vermediği değeri ona verir inşallah:-D

• öyle bi erkek düşünemiyorum :)

0|0
    0|0
  • Oldu bu saatte erkek düşüncem bir de.

0|0
    0|0
  • Konuşmalarını kaydet. Üstelerse sen de ona: "tehtid ve şantajda bulunduğun için savcılığa vereceğim" de. Ve devam ederse, gerçekten şikayet et...

(Bir de ben şuna şaşıyorum. Siz bayanlar; çoğu zaman böyle namuslu, ahlaklı görünüyorsunuz ama bakıyorum da yemediğiniz halt yok yani. Bu ne yaman çelişki böyle. "Hanım kız" rolü oynamaktan zor gelmiyor mu hiç.)

0|1
    0|0
  • herhangi bii senden adamakılllı bişey dese yapmazsın, bişey katmaya çalışsa falan... ama sanalda kamerada bi yerini aç dese koşa koşa gidersiniz hepiniz.. onun için -biraz anarşi gerekli-

0|0
    0|0
    • Durum tam öyle olmadı ya

• Yok burası doğru biryer çıkmaz öyle şeyler:-)

• :-)

• Benim mynetten tanışıpta evlenen arkaşım var. Şimdi ikizleri var. Kısmet bu işler. Bi arkadaşımda superonline chatcity den buldu evlendi. Siteyide ona ben önermiştim. Oldu mu oluyor

0|0
    0|0
  • İyi demişsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• genelde boyle erkek cikiyor sanalda cogunlukla hepsi kendilerini rahatlatmak amacinda. gercen seven oyle davranmaz. yuregi titrer seni uzecem diye. dokunmaya kiyamaz bakmaya kiyamaz. en iyisini yapmissin. boyle srfszlere yuz vermiyecen. bunu yaparken kendi bacilari anneleri kizlari aklina hic gelmiyor. ucus kurtulmussun gercekten. sanalda foto falan gosterirken dikkat etmeli hele hele camda asla yanlis yapmamali. cogu erkek bunu kayit ediyor erkek arkadaslarina yada sanalda yukletip izletiyor herkese. ahlaksiz adamlar.

0|0
    0|0
  • Kurtulduğuna çok iyi olmuş.

0|0
    0|0
    • Inşallah doğrudur ya senaryo çıkarsa o fena:-)

• numaranı değiştir hiçbişey yapamaz pislik.

• Yapacağı günler geçti canım ya kapana sıkışmış kedi o artık

• 3 senede yalnizca 2-3 defa mi kamera da gordunuz? pek te bi iliski degilmis yani.. neyse mutluluklar harbi onlara, senden uzak dursunlar

0|0
    0|0
  • nerde basladı vs. söle mlllete ibret olsun.. basına gelen baskasnn basına gelmesin..sanal ask die sayıklıo herkes

0|0
    0|1
  • kurtulduğun için sadaka ver arkadaşımm

0|0
    0|0
    • Bende böyle düşünüyorum:-)

• sen beddua etmesen bile gözyaşların eder sana yasattıklarını yaşasın

• Boşver ya onun mutsuzluğu bana ne kazandıracak ki inşallah doğrudur mutlu olur o kızla bizim yapamadığımızı yapar

Yükleniyor...