Akşam kimler maçı izleyecek?

Tek aşkım galatasaray akşama ne yapar valla kabima sigamiyorum akşam kim maçı izler mesela ben izlemiyecem dayanamiyorum daha geçen gün ku maçta telefonu duvara carptim

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İzlemeyeceğim hatta bu yıl hiç takip etmeyeceğim futboldan soğuttular şerefsizler bu sene Benfica maçını izledim uykusuz kaldım onların yüzünden aptal gibi savunma oyuncusundan gol yediler gerçek Galatasaray takımı oluşturulana kadar izlemiyorum bu takım Galatasaray değil

0|0
    0|0
    • Öyle ama ne yapalım ışte bizi ancak sevenler anlar

• İnşallah defolup gider o adamdan çoban bile olmaz daha konuşmayı bilmiyor

• Biz reale ecel terleri dokturmus takımız bunlar kim sadece mal yönetim beceremiyor ama bir diriliş olacak insaallah

Kızlar Ne Diyor 3

• sakin ol yendiği zaman seviniyoruz yenildiği zamanda üzülmeyelim arada olur hep biz kazanacağiz diye bişey yok diğer gariplerde sevinsin biraz :)

1|0
    1|0
  • takım tutmuyorum bilmiyorum maç bile olduğunu şimdi öğrendim

0|0
    0|0
  • acaba kaç tane kız aşkooomm maç mı ben mi diycek acaba :)

0|0
    0|0
    • Valla hiç bir kız galatasaray dan üstün değil benim için bu kesin

• @heyy9 bir gün sevgime karşılık veren olursa değişmem

• onu sormuyorum sevdin mi diye soruyorum birisini galatasardan çok

Erkekler Ne Diyor 3

• Gönül isteeki gs nin kazanması ama hiç sanmıyorum maalesef. Izlemem ama dinlerim muhtemelen

0|0
    2|0
  • izlemek istiyorumda şu tivibu yuzunden bakamıyorum ya ne gıcık bisey once dsmart simdi tivibu baska ne cıkatacak acaba

0|0
    1|0
  • Abi maçla ilgili söyleyeyim Atletico yener bence üzmek istemem ama realist açıdan bakıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...