Babasının boğazını kesip cesedini tekmeledi

Fatih’te Ahmet Uvgun, sokak ortasında henüz bilinmeyen bir nedenle babası M.Salih Akkoyun’u ensesinden defalarca bıçakladı. Ağır yaralı baba olay yerinde hayatını kaybetti. Annesinin kızlık soyadını kullanan Uvgun, can çekişen babasını tekmeledi.

Siz Bu haberi Duydunuz mu ve düsünceleriniz ne ?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• babasi onlari kücükken terk etmis.Ve cocukta babasi ile annesinin barismasini istemis.Babasi red edincede öldürmüs.

Sanirim cocuklugu boyunca babasizligin acisi bir siddete dönüsmüs ki adam hayir deyince öldürmüs.

1|0
    0|0
  • Bir hafta önce haberlerde izledim.

Öfkesinde haklı bile olsa, yaptığı yanlış. Ne oldu şimdi; babası mezarda kendisi hapiste.

Allah islah etsin. Başka da diyeceğim birşey yok.

3|0
    0|0
  • Kimbilir adam neler çektirdi bunu içinde olmadan bilemeyiz . Yine de yaptığı yanlış bir hareket uzunca bir süre tedavisiz kabuslardan ve vicdani kuruntulardan kurtulabileceğini sanmıyorum .

1|0
    0|0
  • Kanım dondu

1|0
    0|0
  • Toplum çökmeye başladıkça bunlar gün geçerek artan vakalardır

3|0
    1|0
  • Yeni duyuyorum daha kötülerini duymuştum...

1|0
    0|0
  • :) Burası Türkiye diyorum.. Eğer sizde benim gibi hergün haberleri okusaydınız bu haberlere alışırdınız.. "Hayvanlara kurban olsunlar bunlar" tek diyeceğim laf bu...

1|0
    0|0
  • duydum,bir cinnetin yaptığı acı son

1|0
    0|0
  • hayır durymadım ama lanet olsun baska bişey deyil

1|0
    0|0
  • allah rahmet eylesin çok kötü birşey bu, ölüm anında bile tekmelenmez ceset . çocuk ayıp etmiş

1|0
    0|0
  • İdam etmek lazım böylelerini..!

1|0
    0|0
  • Çocuğun ne yaşadığını bilmeden nasıl yorum yapılabilirki demek ruh sağlığı uçmuş, Bu tip vakaların haber olmasına kızıyorum kime ne kazandırdı bu haber çok merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Öldürene de sormak lazım neden öldürdün diye ?

0|1
    0|0
  • 1 Ahmet Uygun neden anasının soyadını kullanıyor.

2 Anası, kocasının soyadını neden kullanmıyor

3 Salih Akkoyun gerçekte kim, öz babamı üvey babamı

4 Nasıl bi aile yapısı bu

5 Ben yatıyorum ya

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• acaba o baba neler yaptı çocuğuna? annesinin soyadını kullanıyormuş çocuk. demek ki oğlunu kabul etmedi. belki de kadına 'ne malum bu piçin benden olduğu'' dedi. bilemeyiz.

1|0
    0|0
  • nasıl bir psikolojide bilmiorz.. ruh saglıgı nasıl o hale geldi bilmiorz. bu konularda konusmak istemıorm. cok üzgnm böle seyler Allah evlerden ırak etsin

2|0
    1|0
  • OWWWW GECE GECEE

1|0
    0|0
  • fatihin arka sokaklari diyorum sadece..

cinnet ani olabilir, cocuk delirmistir..

1|0
    0|0
  • ne yasadigini bilmiyoruz nedesek bos ama ne yasamis olursa olsun ona bunu yapma hakkini vermiyor bence. yazik. uzuldum ben.

2|0
    0|0
  • hayırlı evlat işte ! ahir zaman evladı

1|0
    0|0
  • gece gece mükemmel şeyler paylaşıyosunuz ya.

0|0
    1|0
Yükleniyor...