Ilişki durumu önemli mi?

merhaba 5 gün önce sevglmle ayrldk ayrldğmz gün faceye herkese açık şekilde En ufak sorunda çekip giden bi aptalla değil, beraber bütün sorunların üstesinden gelip her gün daha fazla aşık olacağım birisini istiyorum. yazdım çünkü ufak bişiy için gtti. o gün akşam sabaha kadar aradı açmadım sonra bidaha aramadı ama facedeki ilişki durmu halaa ilişkisi var vazyette. acaba tamamen silmedimi beni umutlanayımmı sizce

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben olsam o yazdıgın yazıdan sonra sevsemde dönmem

1|0
    0|0
    • birde ben ilişki durmumu herkese açık ilişksii yok yaptım oda görsün diye hatamı ettim kaldırayımmı ilşki durmumu

• ilişki durmumu gizledim bi tek ben görüyorum şimdi değiştim

• geriye kalan tek şey zaman seni gerçekten sevdiyse veya senden hoşlanıyorsa muhakkak gelecek

Erkekler Ne Diyor 4

• kafam karisti hem resti ceken sensin hem aradiginda acmayan sensin hemde silmedi umutlanayimmi diyorsun.. ne istedigini kendin de biliyormusun cok merak ettim

0|0
    0|0
    • yaa arkadaşım terkeden o bi kere saçma sapan bişiye alınıp ben ona dedim konuşalım diye kabul etmedi şu saatten sonra ancak beklerim ben bundan fazlası gurursuzluk olmazmı

• O yazidan sonra donmez cunku her n kadar severse sevsin gurur on plana cikar.illa ki unutamaz ama sende madem.bu kadar aklinda ve seviyosun neden donusu olmayan yollara giryosun ki ?

0|0
    0|0
    • yazıyı kaldırayımmı

• peki o halde bekliyim ben o yazıyı kaldırdım ilişki durumumda görünmüyor ararsada konuşurum inşallah arar çok teşkr ederm cevaplarnz için

• Rica ederim , iyi geceler.

• arkadasım seni istiyor ve seviyor olamalıkı senin dönmeni bekliyor demk bence

0|0
    0|0
  • bi dedigin bidedgini tutmuyo

0|1
    0|0
    • anlamadım ne demek o

• evet

• neyse teşekkürrlr

Kızlar Ne Diyor 1

• Bi konuşup anlaşmanız iyi olur. Konuş onunla.

0|0
    0|0
    • çok kötü kavga ettik bitti dedi artık asla arayamam

• konuyla alakasiz ama sevdigim bir arkadasin nicki oldugundan aceba omusun diye soru olustu kafamda izmirli degilsin dimi?

• hayır :)

Yükleniyor...