Ev arkadaşınızla en çok hangi konuda anlaşmazlık yaşadınız?:)

Evet beyler bayanlar ev arkadaşınızdan neler çektiniz en sevmediğiniz huyu nedir, en çok hangi konuda anlaşamadınız :D

Cevaplarınızı bekliyorum :))

Benim cevabım: Bulaşık sırası yaptık ama en çok ben yıkıyorum gene bulaşıkları poff =( =@

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ev arkadaşım kuzenimdi . Nasıl olsa kuzen diye boğazı ayrı görmedim her akşam eve coladır cipstir herşeyi aldım getirdim . Her akşam arkadaşlarını davet ediyordu eve bugün aldığım cola akşama kalmıyordu . Sinirlendim en sonunda gittim sen içiyorsan eyvallahta senin arkadaşlarını besleyemem pahalı birşey değil bizde öğrenciyiz söyle getirsinler gelirken ayıptır dedim . O bulaşıkları yıkardı yemek işine ben bakardım elim yatkın değişik tatlar üretmeye . Birde vize ve final zamanlarında gergin olurdu baya yüksek sesli konuşunca el kol hareketi yapardı dövecektim bir kere az kalsın evden kaçtım sonra vurmamak için sakinleştim döndüm .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sadece üc ay ev arkadasim oldu temiz degil diye sepetledim ondan sonra uzun bir süre yalniz yasadim simdi ailemle yasiyorum.

Temizlik konusunda cok hassasim özetle.

1|0
    0|0
  • genelde bir sorunumuz yoktuda sadece bir ev arkadasiyla tuvalet temizligi konusunda tartismalarimiz cok olmustur sabah uyandiginda elini yuzunu yikamaya gittigin banyoda seni kutugun karsilamasi asiri sekilde mide bulandirici oluyor insan bi sifon ceker arkadas bu ne yau

1|0
    0|0
  • Tabi ki bulaşık

1|0
    1|0
  • eve arkadaş getirme...gece 2 kişi yatıyoruz.sabah bi kalkıyorum 8 kişi olmuşuz.salonun ortasında tanımadığım yüzler. ağzının suyu aka aka, osura osura yatan 8 tane erkek...lanet olsun o günlere.

2|1
    0|0
  • Kardeşin olsa anlaşamıyorsunki ne günlerdi yemek yapılmaz bılaşık yıkanmaz baktık olucak gibi değil yüzsüzlük yapıp kız arkadaşlarımızla yaşamaya başladık o andan itibaren kankalığa geri döndük olan kızlara oldu.

1|0
    0|0
  • tertip düzen ütü :)) şaka bi yana tabiki kafa denkliğine

1|0
    0|0
  • ben kira parası ödemedi anlaşamadık bavulunu pencereden aşağıya attım :D

1|0
    0|0
  • arada her zaman samimiyet vardı pek bi sorun olmadı

1|0
    0|0
  • sörf ayrımı yapmalısınız benim sevgilimle çektikelrim deyil ona çektiridiklerim ön planda hep

0|0
    0|0
  • tuvalet sırasında anlaşamazdık..dakika tutardık o 15 dk fazla geçirirdi...bende tuvaletin ışığını kapatırdım hemen çıkardı

1|0
    0|0
    • :D :D :D iyi fikirmis bende arkadasima bir aralar sakadan yapardim korkudan bagirip cikmak isterdi :D

Kızlar Ne Diyor 8

• temizlik, erkek arkadaş

1|1
    0|0
  • Turkiye'den erkek arkadasi gelmisti cokmustu eve 6 ay daha buyuk bir problem olamaz sanirim. Birde faturalar pisligini vs saymiyorum bile.

1|0
    0|0
  • kardeşimle yaşıyorum benden 1 yaş küçük hiç kavga etmıyoruz ev konusunda planlı ve disiplinli davranıyoruz sorun olmuyo

1|0
    0|0
  • her konuda ben her konuda tartışırım kadınım pardon kızım :D haklıyım :D

1|0
    0|0
  • Tereyağını sevmemesinden nefret ediyorum.

1|1
    0|0
  • Yükseklik korkusu sebebiyle giriş katlara kaldık.

0|0
    0|0
  • en sevdiğim kıyafetlerimi giyiyor hep:D

1|0
    0|0
  • çift kişilik yatakta beraber yatıyoruz hep çoraplarını çıkartıp yastığının altına koyuyor:)

1|0
    0|0
    • yok daha neler sabaha kadar çorap mı kokluyosunuz hem yastığın altına koyma amacı ne gece hırsız girerde çoraplarını mı çalar :D

• heheeh koptum ya ayisigi88 :D

Yükleniyor...