Patron karşınızda açın ağzınızı yumun gözünüzü! Ne diyeceksiniz?

benim yapmışlığım şöyle var ' işine gelmiyorsa kov beni!' dahasını da eklemek isterdim ama sadece 3. günümdü orada kadını çok tanımıyordum.

Güncellemeler:
hala en iyi cevabı seçemedim?

0|0
3|20

En İyi Kız Görüşü

• bir kadının altında çalışmaktan nefret ederim

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Patrona denilecek laf muhakkak "Bak beyim/hanımım, sana iki çift lafım var" girzgahıyla başlamalıdır. Gerisi teferruattır. Bakınız Münir Özkul hitabeti:

"Bak beyim, sana iki çift lafım var. koskoca adamsın. paran var, pulun var, herseyin var. Binlerce kişi calışıyor emrinde. Yakışır mı sana ekmekle oynamak? Yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu, karda kışta sokağa atmak, aç bırakmak? Ama nasıl yakışmasın! sen değil misin öz kızına bile acımayan, bir damlacık saadeti çok gören. anlamıyor musun beyim, bu çocuklar birbirini seviyor. ama ben boşuna konuşuyorum. Sevgiyi tanımayan adama, sevgiyi öğretmeye çalışıyorum. Hıh, sen, büyük patron, milyarder, fabrikalar sahibi Saim Bey! Sen mi büyüksün? Hayır, ben büyüğüm! Ben, yaşar usta! Sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç! Gözümde pul kadar bile değerin yok. Ama şunu iyi bil, ne oğluma ne de gelinime hiçbir şey yapamayacaksın. yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi. Çünkü biz birbirimizr parayla pulla değil, sevgiyle bağlıyız. bizler birbirimizi seviyoruz. Biz bir aileyiz. Biz güzel bir aileyiz. Bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun? Dokunma artık aileme! Dokunma çocuklarıma! Dokunma oğluma! Dokunma gelinime! Eğer onların kılına zarar gelirse, ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben, Yaşar Usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni! Anlıyor musun, vururum ve dönüp arkama bakmam bile!"

1|0
    0|0
  • Geç kalıyorum sabahları, sık sık...

Özellikle adam yollayıp sıcak kıymalı pide getirtiyor adam bana..

Arada üç-beş sakal atıyor maaştan ayrı.

Altımda araba..

Maaş-sigorta sorunsuz

Şikayetim yok pek.

Babasına gıcık oluyorum bir tek.

Öldürücem levyeyle kafasına vurup; haberi yok.

Zor tutuyorum kendimi.

Bla bla konuşuyor, dönen tekere çomak sokuyor abi herif..

3|1
    0|1
  • buyuk sirkette calismanin getirmis oldugu bir artimidir eksimidir bilemem de patronu gormek zaten dunyada marsli gormek kadar mumkun onun disinda patron temsilcileri yada mudur diye tabir ettigimiz organizmalarla dialoglarimiz geciyor ve burdan kendisine soylemek istedigim " eskiden dot denince aklima jeniffer lopez gelirdi heeey gidi gunler heeey.. simdi artik hep sen geliyorsun "

1|0
    0|0
  • Kimsenin kölesi olmaya gerek yok üç beş kuruş kazanacağız diye . Biz haketmediğimiz şeylere boyun eğmek yerine patronlar biraz daha insancıl davranmayı öğrenmeli . Kendinizi ezdirmediğiniz için takdir ediyorum sizi bu sistemi bizim gibiler yıkacak .

1|0
    0|0
  • Eğer haklıysan her zeminde her yerde kendini savunabilmelisin derim.

1|0
    0|0
  • eski işlerimden birinde patrona '' kagıdı kalemi fırlatıp seninde, afranın tafranında işininde deyip ... '' ile tamamlayıp montumu alıp cıkmıstım :) deli zamanlarımdı..

1|0
    0|0
  • öğrencıyım, kendı ısımın patronuyum..

1|0
    0|0
  • Hayatım boyunca işte aşırı gururlu bir yapım olduğundan değil laf etmesi başkasının altında bile çalışmak bana uygun düşmedi.Kötü bir düzen abla,ama sen ol onla mesafeni koru dediklerini yap senin yapman gerekenleri söylediği sürece,yoksa ver istifanı boşver

1|0
    0|0
  • şuan öyle bi işte çalışıyorumki patron karşıma gecse dicem tek şey var ... Allah razı olsun sizden bize bu şartlarda ekmek verdiğiniz için derim

1|0
    0|0
  • işsizimmmmmmmmm peh peh pehhh

1|0
    0|0
  • Diyemedim ya la

1|0
    0|0
  • Ama bende patronum...:))

1|0
    0|0
  • Kadın kafayı sana taktı sonra :)

1|0
    0|0
    • yoo tam tersine herkesin korktuğu bir ablaymış bende çıkışınca ilgisini çektim daha farklı bakmaya başladı.

• artık amacım kendimi sana kanıtlamak bu uğurda çalışacağıma elimden gelenin en iyisini yapacağıma şerefim ve namusum üzerine söz veririm!?')+(+) wtf?

• :D güldürdün beni

• hem kelsin hem bir b.ktan anlamıyorsun dedim adama

bahcıvanlıktan müdür olmuş adam

1|0
    0|0
  • işine gelmiyorsa kov beni...beni kov ki tazminatımı alabileyim.

1|0
    0|0
  • ee napak ölek mi ?

1|0
    1|0
  • yürü be güzelim seni kim tutar

0|0
    1|0
  • benim hiç patron olmadı :((

0|0
    0|0
  • Valla ben arkasından konuşmam kimsenin hakkım varsa alırım kafama göre takılırım işine gelmiyorsa başka işe giderim. Ama bayanların işi biraz daha zor bu konuda ağızlarını pek açamıyorlar haklarını savunamıyorlar.

1|0
    0|0
  • kadın dedıgın boyle olmal ...aferım..domınant karakter...ezılme altta kalma

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kendimin patronuyum, kıyamam kötü konuşmaya :(

0|0
    0|0
  • ben dedim kovmadı-istifa ediyorum dedim hayır lütfen diye ikna etti ve iş yerinde ki ozaman ki bütün sorunlarım düzeldi çünkü bana ihtiyaçları vardı,ama kadın değildi işte patronum erkekti kadın patron daha zordur gibime geliyor

2|0
    0|0
    • kadın kadınla çalışamıyor ne yazık ki.

Yükleniyor...