Pişman olması ıcın ne yapsam?

bırseylerı bahane ederek ve sogudunu söyleyerek benden ayrıldı. halbukı ne sözler vermıstı ne yemınler etmıstı.. neyse . aynı dersane aynı sınıftayız . bırlıkteyken lavaboya bıle tek gönderemıcek kadar kıskanctı. sinirli biri ve sinirlense bile sınıfta umursamıyomus gıbı yapabılcek bırı onu cok ıyı tanıyorum. şimdi ayrıldıgına pişman olmasını ıstıyorum . ama bunu cocuk gıbı erkeklerle konusarak yapmıcam tabıkı. ne yapabılırım önerılerınız ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Daha sosyal olabilirsin. Hobilerini ya da uğraşlarını genişlet. Bunu yaparken kendisininde bu gelişime şahit olması gerekiyor. Örneğin bir enstrüman çalabilirsin. (mesela keman) onunla okula git. Yeni uğraşlar edindiğini ve çevrenin bu uğraşlar sonucunda ne kadar değişeceğini anlasın. ---''Falanca müzik akademisine gidiyorsun, falanca hocalar, falanca arkadaşların'' Biranda bu ve benzeri sorular karşı tarafın zihninde şekillenecek ve senin ayrıldıktan sonra ne kadar aktif / dışa dönük farklı bir koşuşturmaca içerisine girmiş olduğundan rahatsız olacaktır ...(kıskanacaktır/pişmanlık duyacaktır) not : enstrüman benim nacizane bir önerim. Tabi ki ne tür uğraşlar içerisinde olacağına sen karar vereceksin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• aynısı bende yaşadım ciddi ilişkiye hazır değilim dei ve gitti ben okul açıldı suratına bakmadım umursamadım o yokmuş gibi yaptım arkdaşarlrımla güldüm eglendim ne oldu pişman oldu burnu sürtüldü benim 17 yıllık arkime dün yazmış hani tenezzül edip yüzüme bakamdı beni görmezden geldi gayet mutluydu bensiz ki mutlu yazmış bende mesaj attım biliyorum gurur yapıyor pişman özledi seviyor acı çekiyor sinirden herşey bitti yazmış yani anlıcan bunlar eger daha detaylı konuşmak istiyorsan ekle arkdaş olara konuşalım .

0|0
    0|0
  • bence hiç şansını zorlama

bu tüp insanlarda kişilik bozukluğu var

bir bedende 2 ruh gibi bir şey

sonra sana zarar verebilir

0|0
    0|0
  • İnat uğruna sinir etme uğruna kim bilir ne planlar yapıyorsunuz ... sizi gidiiii siziiiii

0|0
    0|0
  • Gururlu ol birşey yapma devam et.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bncede hiç takma. o yokmuş gibi davran. en etkili çözüm bu

0|0
    0|0
  • onu hiç umursamamakla başla işe zamanla hem o pişman olur hem de sen gerçekten umursamamaya başlarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...