Hayatınızın seyrini değiştiren olaylar, kişiler Vs

soru net hayatınızda yeri çok büyük olan, size bir ders veren Vs unutamadığınız olay, kişi yada kişiler varmı ?

Güncellemeler:
ben yatar görüşürüK saolun dostlar

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• ilkokul ögretmenim daha kücük ben arkadaslarım tarafından dışlanmışken o çektı kurtardı.derslerım berbattı her konuda yardım ettı arkadaslarımda falan ıletısımım cok kotuydu oadamın sayesınde hayatım degıstı elı opulesıce ınsan geldı sımdı aklıma

0|1
    0|0
    • işi rast gitsin

• vay bee ne hayatlar eyvallah dostum paylaştığın için

• teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Beni kandirip kendine asik etmesiyle son 1.5 senemi caldi benden. Oyle bir hayat yasiyorum ki onun istedigi sekilde ama onsuz. Degisik durumlar ;(

0|1
    0|0
  • var ama biraz uzun mesele.. baska zaman anlatrm kısmetse

0|1
    0|0
    • vay gardaşım zevkle dinlerim :)

• gecmiş olsn tez vakitte iileş inş

• inşallah allar razı olsun :)

Erkekler Ne Diyor 8

• hı 2 sene üstüste sınıfta kaldım 2 sinde geöseydim basketbolcu olacaktım şimid evdeyim martta işe başlıycam onu bekliyon bide hep ailemin başkalrını yanında beni tandırmaları kızlarla iligi soru sorardı genelde annem olur yüzüm kızarır sırf oyüzden kimsee açılamadım yol yordam gösteren olmadı

0|1
    0|0
    • vayh dertledim bro

• derlenme el kulu için derde hirmeye gerek yok yaş 18 oldu olan ve olacak olan herşeye kader diyorum

• Hayatım seyir halinde, planlanan rota bacağı üzerinde... gözüküyor.

0|1
    0|0
  • hayatımı ks ye borcluyum lakldkaa

0|1
    0|0
  • 17 ağustos 1999

1|1
    0|0
  • ilkokul 4 yada 5 te türkçe dersim 3 geldiği halde karneye 4 düşürmüştü o zaman ki kurallar gereği anadolu-fen lisesine gidemiyordun karnede temel dersler 4yada5 olmazsa.düşünüyorum da orada o not artışını yapmasa komple farklı bir hayatım olacaktı

0|1
    0|0
  • 17 MAYIS 2000.

0|1
    0|0
  • var mevlana

0|1
    0|0
  • Sllah rahatlık versin yatmadan önce dilinden dua eksik olmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...