Galatasaraylıyım ama umutsuzum Atletico madrid maçı ne olur?

Ben açıkcası böyle defansımız varken Liverpool-Beşiktaş maçı gibi olmasından korkuyorum fark yeriz zaten 3-4 kadar o kesin yani alt limit de bari 7-8 olmasa sizce ne olur maç? Bu defans çok kötü son maçlarda

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Gozlemledigim kadariyla takimda moral kalmamis. sneijder'in yuzu asik, teknik adam zaten yok, mac deplasmanda yenilgi icin her sey hazir.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• yeniliriz ama ciddi fark olmaz.

0|1
    1|0
    • Bu defansla belli olmaz çok kötüler o sezonu 8. sırada bitirdiğimiz defans bunlardan iyiydi çökmüş resmen savunma her gelen top pozisyon

• @cekko13 bu maci GS alicak. gorucez.

0|1
    1|0
    • @kıvıırcıık babana güven diyorum sen niye heyecan yapıyon kızım alacaksınız

• Beraberliğe bile umut yok duygusal cevap bu elbette hepimizin isteği kazanmak ama mümkün değil hem dışarıda hem takımın defansı çökmüşken ihtimal var mı karşımızdaki ne Rize ne de Antalya

• farkindayiz. ama yinede umutluyuz. GS bu ❤ yenilsekte canlari sagolsun sonuna kadar beraberiz.

Erkekler Ne Diyor 3

• Madrid zayıf rakibine acımayacak !

0|2
    0|0
    • Bence de öyle olur defans çöktü son zamanlarda o maçta da öyle hatalar yaparlarsa çok kötü bir sonuç çıkar belkide 8-0 falan biter

• Beşiktaş'a imalı gönderme yapma haddini bil.

• Beşiktaş'a gönderme yapmadım kardeş yanlış anladın o maçta da üzüldüm ayrıca bunu da bil sonuçta bizim bayrağımızla çıkıyor hepsi ben sadece o maç gibi olmasa bari diyorum

• 3-4 Gol olur atletico alır

1|1
    0|0
  • bende GS lıyım ama en az 3 farklı yenılırız.

0|1
    0|0
Yükleniyor...