Diyet Egzersiz Hakkında Yardıma ihtiyacım Var?

Az once tartının yanından gecerken bir çıakyım ustune dedım.
Ve Birde ne göreyim 5 kg almışım 177 boyunda 83 kg yım
Bu hafta spor salonuna yazılıcam. Fakat hızlı bir sonuç almak ıstıyorum 1 Ayda 10 kg verebılırmıyım
Beslenme Ve egzersız hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olup yol gösterırse çok sevinirim

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• 1 ayda 10 kilo çok fazla hızlı verilen kilolar çabuk geriye alınır bunu unutma bence birden ağı bir diyet değil de yavaş yavaş tabi yanında spor yapmak şart daha dengeli beslenerek mesela 19.0 dan sonra yemek yemiyerek bol bol su içerek aburcuburlardan ve hamurişlerinden uzak durarak şeker ve tuzu fazla tüketmiyerek işe başlıya bilirsin bu şekide hem çok zorlanmazsın hem de verdiğin kilolar kalıcı olur

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ay da 10 kilo vermenin çoğu yöntemi mutlaka sağlığından ödün verdirecektir.

Akşam 6'dan sonra sadece salata/çorba ya da protein (et/tavuk) urunlerini 2 ay tuketerek kilo verme ihtimali mumkun. Bu saydiklarimda porsiyonun fazla abartmadikca bir onemi yok. Bir yandan da spora baslarsan 2 ayda cok sey degisir. Hem saglikli beslenirsin hem de saglikli yasarsin.

Gunduzleri ne yedigin cok onemli degil ama aksam 6 dan itibaren sifir asitli icecek ve atistirmalik.

Aksamlari bu tempoyla yemeye alistiktan sonra gunduzlerini de saglikli besinlerle doldurmaya baslayabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Online diyet hizmeti veriyorum istersen ulaş bana

0|0
    0|0
Yükleniyor...