Kim Kardashian mı, Pamela Anderson mı, yani sarışın mı esmer mi?

Dünya kadınlarındaki bu sarışın olma tutkusu nedir sizce? Sarışının adı... denilir, ama sonra bakarız ki, her taraf yapay sarışın dolu? Sebep nedir Erkeklerin ilgisi mi, kadınların özentisi mi? Herkes kendine has güzelliğiyle, bakımıyla ilgi çekse daha hoş olmaz mı? Bunda suçlu kimdir :)

link & link

Güncellemeler:
Kim Kardasian veya pamela sonuçta sarışın-esmer simgesel kişiler bana göre. Kadınların sarışın olma tutkusu nedendir? link örnek link Ve doğalları... :) link ve link

0|0
15|66

En İyi Erkek Görüşü

• Esmerlerden hoşlanmakla birlikte, sarışın birine de hayır, git başımdan demem, insan insandır... :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 65

• Genel kanı erkeklerin sarışın kadınları daha çok beğendiğidir. Seksilik ve vamplık kavramlarıyla yan yana çizilen sarışın imajı gerçekten de kulağa daha cazip geliyor. Ama bu sarışın kadınlar için çizilen imajlardan sadece biri. Sarışın kadınlar daha eğlencelidir, daha asildir ve aynı zamanda daha masumdur. Aptal olduklarına dair söylenenlerden hiç bahsetmiyoruz bile. Ama bunların gerçek olduğuna dair kesin bir veri yok. Zaten kadınların yüzde 90’ının yapay sarışın olduğu bir ülkede bundan bahsetmek de olanaksız.

Saç rengi konusunda çalışma yapmak çok zor. Çünkü sık sık değişiyor ve en esmer kadın bile bir anda sapsarı saçlarıyla karşımıza çıkabiliyor. Doğal sarışınların en yaygın olduğu ülkelerden biri olan Amerika’da bile artık altı sarışında beşi boya kullanıyor. İskandinav ülkeri dışında doğal sarışınların saçı da hormonlar yüzünden yaşla birlikte koyulaşıyor. Yani konuyu tersten ele alırsak sarışınlık gençliği de beraberinde getiriyor ki, aslında bütün erkeklerin en çok arzusu genç kadınlarla beraber olmak.

2|0
    0|2
    • ne saçma bi kere sarışın kadın daha erken çöker .. sarı saç insanı olgun gösterir .. ondan dolayı kadınlar yaşlandıkça saçını koyultur .. sarı saç gençlik simgesi değildir .

• Genç kadınlar konusunda sana katılmıyorum, "olgun hatun " peşinde büyük kısmı duyduğum ve anladığım bu :)

• PAmela Anderson olsun, Dünya kadar borcum olsun (=

1|0
    0|0
  • doğal sarışınsa tamam da pamela iğrenç. kim kardaşyan olabilir sırf farklı bir ırk ve esmer olduğu için.

ben de kumralım iyi uyum sağlarız.

1|0
    1|0
    • Pamelayı da erkekler şöhret yaptı yahu, o kadar mı yani :)

• bilmem bence sarışın olarak sadece ruslar ve norveçliler. napim öyle sarışını. hormonlu sarışın

• Fark etmez.

Sarışını esmeri fark etmez.

Güzeli çirkini fark etmez.

Anlıyorsun değil mi?

Çalacak bir kapım yok

Mutluluğa hasretim

Sarışını esmeri

dınınını nınını

1|0
    0|0
  • Bu bu buu :D link

1|0
    0|2
  • bi ara kim kardashian hastasıydım lisede :D ama artık değilim. Herzaman esmer o fikrim hala aynı hiç değişmeyecek :)

1|0
    1|0
  • Bu ikisi arasında Kim Kardashian demek zorunda kalırdım ama ikisi de bana göre iyi değil, Pamela eskiden çok iyiydi artık bitti :) yalnız genel anlamda 1. sırada Kızıl, 2. sırada sarışın tercih ederim. Şu Kim'in koca totoşu var diye erkekler ağzı açık izliyor ama hiç güzel değil ne anlıyorlarsa.

1|0
    0|0
  • Onlarda kadın mı? Adriana Lima :) tek geçerim tanımam üstüne. alternatif olarak ise Salma Hayek ve Irına Shayk :) Hem Kadınların özentisi hemde erkeklerin %90nın yapay sarışınlara kaşar gözüyle bakması nedeniyle ilgilerini çekmesi. Neden böyle düşünüyorlar bilmiyorum ama :)

1|1
    0|0
  • Soruna 5 * verdim.

Özentiden başka hiç bir şey değil.. Yakında ölenlere de özenmek moda olursa hiç şaşma =))

1|1
    0|1
  • Ben kendime Şaşırıyorum çünkü Sarışın sevmiyorum...Evveeet gerçekten sevmiyorum bu zaman'a kadar güzel kız dediğim sarışın sayısı 3 nedense ilgimi çekmiyorlar esmer kumral ve kızıl

1|0
    1|0
  • ''Herkes kendine has güzelliğiyle, bakımıyla ilgi çekse daha hoş olmaz mı? '' zaten sorunun içinde cevabını sen vermişsin :) herkes doğal hali ile olsa bugunkü tektip aynı fabrikadan çıkmış gibi hatunlar piyasada gezinmezdi. daha güzel olurdu bencede

1|0
    0|1
    • 3kilokurufasulye yemeğe gerek yok diyorsun.. :) Fabrikadan çıkma aynen katılıyorum en çok giyim konusunda :)

• Hımm Tanıdık geldi bi an :)

• ıkısıde cok ucuz ve ıtıcı sarısın dıyeceksen rosıe huntıngton ,candıce swenepol ,kate upton derım esmer ısabelı fontana,kumral ana beatrız barros ve mıranda kerr severek takıp edıyoruz :D vıctorıa secret show

1|0
    0|1
    • Vaoov seçiciyiz emin misin :)

• evet ama bu kadar guzellık yeter bu gecelık ıyı geceler kendıne cok ıyı bak gorusmek uzere

• ikiside değil kızıl candır :)) örnek jessica chastain gibi :) link

2|0
    0|0
  • kim kardashian daha iyi pameladan daha iyi en azı ama bence bi kadının güzelliğe en yakın olduğu an en beyaz olduğu andır

2|0
    0|0
    • Beyazlıkla ne alakası var :)

• Bizim buralarda sen gibi acele edenlere şöyle derler "kaç aylıksın" :)

• oooo çok fena yaa :)

• beyaz tenliiii

2|1
    0|0
  • kim hiç güzel bir kadın değil. onun ünü çektiği p*rno filmlerden geliyor. hepsi bu. pamela hoş hatun. ama istersen yeni bir açılım getireyim en güzeli elif turan :)

1|1
    1|0
  • Kumral > Kızıl > Esmer=Sarışın

2|0
    0|1
    • Formül başarılı yazılmış.. Ama Çok büyük bir oranı esmer olan ülkemiz insanı alınabilir, üstelik yalnız da kalabilirsin bak :)

• Geriye dönüp baktığımda en güzeli kendini en çok özleten oluyorsa güzellik için saçtan renginden fazlası gerek demektir. Belki de kumral ondan güzeldir bana. Bir sarışını çok seversem ileride en çok sarışınlar güzeldir derim kim bilir.

• İçinden çıkılmaz bir durum bu :)

• 2 side beyaz ten aslında :) Birisi full esmer olma yolunda diğer sarışın olma yolunda =)

1|0
    0|0
  • Karşılaştırma olmamış bence

2|1
    0|0
  • KATE UPSON!

2|0
    0|0
  • gerçekse sorun değilde çakma veya taklitse yaramaz.karşıyım ben.ya göründüğün gibi ol yada olduğun gibi görün.kendisi olmalı

1|0
    0|0
  • kim kardashian gel ali dese bile aldanmam

kaderime tepik atar giderim :D

1|1
    0|0
  • Bunu tercih ederim: link

1|0
    0|0
  • Sarısının adıesmerin tadı derler 2side guzeldir ama pamela yaslandi... kişisel tercihim esmer yani... kim kardasian olur... :-D

1|0
    1|0
  • pamelanın devri kaktı ya.kimde de kamyon dorsesi gibi toto var.yani o kadar büyük olmamalı

kucağa otursa gömer la adamı :D neticede ( netice derken sonuç anlamında :) )

ikisi de hoşaf

1|0
    0|1
    • Aslında simgesel olarak örnek verdim mesela yani, Ama güzeller :)

• Aslında saçının rengi mengi boş diyorsun :)

• aynen öyle.kıvrımların dolu olması önemli :)

• kiiiiiiimmm lan oooo. tabiki kim :D

1|0
    0|1
  • Esmer ama Kim Kardashian çok antipatik bence.

1|0
    0|1
  • Esmer candır.

1|0
    1|1
  • Sarışın :D

1|0
    0|0
  • Kate Upton

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 15

• Kendim sarışın olmadığımdan değil ama bana nedense asıl güzel kadınlar esmerler ve kumrallar gibi geliyor. Sarışınlar çok ilgi çekici evet, ama sanki bir erkek yaşı küçükken sarışınlara daha ilgi gösteriyor, yaş aldıkca o da kumrallara, esmerlere yöneliyor gibi.

Osmanlı kadınlarından mıdır nedir bilmiyorum asıl güzel kadın koyu saçlılar gibi filan geliyor :)

1|0
    0|0
  • Esmer tabiki :) Kim Kardashian'ın fiziğini çok beğeniyorum.. link link Rihanna'nın da yüz tipini çok beğeniyorum. link link

1|0
    1|0
    • kim kardashian da fizik mi var sadece koca bir g.tten ibaret

• valla ben kim kardashian ı arkadan gördüğümde arkadan su aygırını izliyormusum gibi geliyor :)

• Sarışın kadınların daha az olması. Yani orjinal sarışınların. Emin olun dünyadaki kadınları %70 i sarışın geri kalanı esmer olsaydı bu sefer tüm kadınlar saçlarını koyu tonlara boyatacaktı :)

2|1
    1|1
  • şu an ki halleriyle ikisi de değil sarı olmak için tiplerinin içine sıcanları da anlamıs degılım basitce

1|0
    0|0
  • Hepsi insan psikolojisinden geliyor az olana daima hasret vardir kiymet olan sayi azaldikca artar bundan dolayi sarisinlar az bulundugundan daima isi onde goturulrr isin asli budur

1|0
    0|0
  • iki kadını da beğenmiyorum.Bas göre kadın çıtı piti sevimli oImalı

2|1
    0|1
  • yaa herkese bir ton yakisir, sen gitte megan foxu sarisin ya ...neye benzer ? hic birsey...

yada adriana karembeu siyah sacla butun dikkat cekiciligini kayip eder

1|1
    0|0
    • Sağol canım sorunun tamamını okuduğun için :) Esmer esmer olarak, sarışın sarışın olarak kalmalı bence de :) arada değişiklik istenirse..?

• birsey diil :p

• Seçtiklerinden Kim kardashian çok güzel, Esmer ve kumral insanları daha çok beğeniyorum ben. Bana kalırsa 1 numara Adriana Lima...Aynı ben, göz rengi hariç :)

1|0
    0|0
  • Gör bakayım esmer de esmer deyip bizim ülkenin kızına yag cekenleri :) sarısın bulsalar diyecekler ama iste:) sarısını adı esmerin tadi lafı tamamen kedi ciger olayı gibidir sahte sarısını ben de sevmem orası ayrı

2|0
    0|1
  • 2side leşş

2|2
    1|1
  • Pamela şu göğüslerinden yüzü görünmeyen kevaşe değil mi.

1|2
    0|0
  • üfff bir geçin yaa . ona bakarsan herkes tenini koyulaştırmaya çalışıyor . sarışın dediğiniz kadınlar sürekli solaryumda .. esmer ten sarı saç hepsi

1|0
    1|0
    • Dertliyiz çook :)

• Dünya sana güzel :)

• evet ... ben kızıl tonları kullanıyorum hep ama .

• pamela çok çirkin ya. kim güzel ama :)

1|1
    1|0
  • sarışının adı esmerin tadı,ama adlar daha ilgi çekici şimdi yani sarışın :D

1|0
    0|1
  • esmer derdim ama esmer kişi kim olunca :) kararım değişti sarışın diyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...