Sevgililer Günü anılarınızı alalım ?

Sevgililer Günü'nü nasıl geçirdiniz arkadaşlar ? Benim gibi evde pc+tv+cips+cola 4'lüsü ile sap gibi mi yoksa sevgilinizle güzel bir gün geçirerek mi ? Sevgilisi olanlar neler yaptı bu güzel günde, onları da alalım buyrun :) ?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• tümgün okuldaydım eski sevgilimi gördüm okulda ilk bn telle konuşurken bana doğru geliodu ben sınıfa geçtm bi bktım sınıfa gelio uzun uzun bana baktı gitti newse ders çıkışı yemeğe gidecektm arkadsma ddm sen havuzun orda bekle bni geliorum bn bende bi lavaboya falan gttm çıktığımda bi baktım eski sevgilim yine karşımda umursamadan aşağı inerken bi baktım kızın birinin elinden tutmuş şaşırdım çünkü biz onunla sevgiliyken öwle sewler söyleyp hayaller kuruoduki evlencez şu kdr çcğmz olck isiimleri bu öwleki maaşlarmz nereye gdecek onlrın bile hayalini kuruodu dedim ona böwle hayaller kurma gün olur devran döner laflarn altında ezilirsin belli olmaz bişew derken bitti ve ben onu o kızla görnce dayanamadm gittim bnle kurdğn hayalleri bununlamı yaşayacan şimdi dedim kızın suratı çokoşdu o an sen kimsin ne oluo ddi sevgilisine sordu bende sevgiline soracan tabi dedim newse hayırlı olsun derken kız eski sevgilime bi tokat attı yine ne işler çevirion die sanırım aldatmış kızı ben ortmdan uzklştm arkadaşmn yanına gttm bunlr arkamzdydı kavga ediolardı sevgililer gününü onlr için mahvetmiştim.okln çıkışına geldm sevgilim beni bekliodu hayatım hoşgeldin ddi bi buket kıpkırmızı güllerle güzeldi ya

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu erkekler bu 4lüyü ne kdr tüketio.. biz tüketsek şimdi pinpon topu gibi seyrtrdik

0|1
    0|0
    • :):):))::):) kızlar, erkekler gibi hareketli değil çünkü... biz yesek de hemen yakıyoruz, siz de ise hemen yağa dönüşüp,kil oluyor :)

• bidaki sevgililier günü gelecek nerdeyse, hala bitmediler.:(((((((((88888888888888

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...