Arkadaşlar kötü bir durumdayım yardım ederseniz çok sevinirim ;(

Arkadaşlar sevgilimle güzel bi ilişkimiz var bizim biraz öpüşmenin ilerisine gitti. Ve bugün ikimiz de bundan pişman olduğumuzu söyledik. Biz ileriye dönük düşünüyoduk. Sevgilim namaz kılarken yada abdest alırken aklına onların geldiğini kendinin azapta olduğunu söyledi. Ayrılsakta olmuyodu ayrılmasakta. Bizde bundan sonra sevişmeyeceğimize onların konusunu ima dahi etmeyeceğimizin kararını aldık ve devam ediyoruz sizce ilişkimizikurtarmak için bu etkili olur mu ben onu çok seviyorum ve kaybetmek istemiyorum nolur yardım edin ;(

1|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• şu bir gerçekki, gerçekten birbirlerini seven insanlar masum öpüşmekten ileri gitmemeleri gerek. sonrasında olay sevgiyi aşıp cinselliğe yönelir. devamlı cinsellikte monotonluğu getirir. monotonluk derkende artık yaşanacak yeni bir şeyin olmamasıdır. sevenlerin seksten uzak durması gerek diye düşünüyorum. senin sevgiline gelince eğer abdestinde namazında ise haramı veya günahı bilmesi lazımdı. evet öpmek öpüşmek sevginin gösterilmesinin en önemli unsuru olsada ileri gidip sevişmek amacı aşar. siz bi kere bu olaya girmişsiniz ne yaparsanız yapın artık geri dönemezsiniz. her an aklınızda o an gelir vede doğanın kanunu olarakta birbirinize karşı isterikliğinize gem vuramazsınız. çok fazla dayanabileceğinizi sanmıyorum. yinede beterine dikkat etmelisiniz..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Aynı duruma sevgilier gününde bende sevgilimle düştüm evde yan yana olunca bu tür şeyler istenmesede kaçınılmaz siz ne kadar ileri gittiniz bilmiyorum ama biz bile ufacık şeyden pişman olduysak sizi hiç bilmiyorum. Tavsiyem bence bu sevgilinin aklına takıldıgı için o düşünceler geliyo aklı hep orada pişman oldugu için fakat zamanla bu durumu aşacaksınız emin olun pişmanlık geçer sadece biraz zamana bırakın herşeyi o kadar

0|0
    0|0
    • Yani yanlış anlaşılmasın yani yüzeysel olurya o şekildeydi. Yani sevgilim bunu çok uzun zamandır düşünüyomuş bende zaten hissediyodum çünkü bana soğuk davranıyodu bugün resmen ayrılcaktık ama vazgeçemedik birbirimizden ya bende seni öyle iyi anlıyorum ki. Bide benm karşımdaki erkek. Ne düşündüğünü hiç bilemiyorum

• Düşünür bendede olmuştu ama ileri gitmedim öpüşmekten başka. Bu pişmanlık durumundan dolayımı soguk davranıyodu yoksa o durum yaşanmadan öncemi soguktu ?

• Ve eyer eklersen seninde görüşlerini almak istedigimm bi takım sorularım olucak vede senin bu durum hakkındaki düşüncelerini cevaplayabilirm kardeşce

• :) Kıyamam size ben... Erkek arkadaşın aklınca namuslu ayakları yapıyor :D

1|0
    0|0
  • dini yonden bakarsak yaptıgınız dogru degil. Eger erkek arkadasın namazında niyazında biri ise tövbe istiğfar etsin sende oyle dua edip Allah-u Tealadan af dileyin. Yalnız bunla ilgili dini kurallar bellidir. İnsallah ileride evlenip allah katında af dileme sansınız olur. Allah gunahınızı affetsin kücük kardesim

0|1
    0|0
    • Amin inşallah affediliriz. Yani ona sebep olduğum için ben daha azaptayım çok teşekkür ederim yorumunuz için sağolun

• olur ama ileriye götürüseniz daha mutlu olursunuz azap tan kurtulursunuz evlenin ve birbirinizi helali olun

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz..Nefsinizi sınamışsınız işte..Daha temkinli olun bundan sonra.

0|0
    0|0
    • Tamam gerçekten ben daha temkinli olcam çok sağol teşekkür ederim :)

• zaten ileri dönük birşey düşünüyorsunuz yapmışsınız birşeyler pişmanlık var negatif düşünürseniz herşeyiniz negatif olur hep aklınıza o gelmesin bence neden yaptık niçin yaptık demeyin yaptık hata ama pişman değilim deyin çünkü aşıksınız duramadınız artık karar almışsınız çok güzel bir daha ileri gitmek yok kendinizi üzmeyin aşkınızda heyecan gizem hiç bir zaman bitmesin pozitif düşünün her zaman mutlu olacağınıza inanıyorum mutluluklar dilerim..

0|0
    0|0
    • Ya çok ama çok teşekkür ederim sağolun inşallah dediğiniz gibi olur

• olur sadece olumlu bak hep bu düşünce olursa yanlış yaptık vs. mutsuz olursunuz unutun gitsin her zaman geleceğe bakın mutluluklar :d

• vay vay böle adam kaldımı dunyada helal ! bişe olmaz o kadar vicdanlı bir adam kendisini seven birinden, hele hele gunahını paylaşan birinden soğumaz hemen, korkun gereksiz bacım kararda almışsınız ne güzel işte üzülme :) hani ağlasanda o adama değer o ayrı

0|0
    0|0
  • olan olmuş artık devam edin boşver :D

0|1
    0|0
  • pişman olmanız güzel

ileriye dönük ilişkiiçinde iseniz hatanızı tekrar betmeyiniz

ilerde mutlu bir çift olmanız dileği ile esen kalın

0|0
    0|0
  • Siz bu durmdan almanız gereken dersi almışsınız..Yapılan hatalarda pişmanlık hissi iyi bi durumdur,bu güzel birşey..Sonuçta bu her insanın nefsinde olan bişey ama uzak durmakta fayda var..Siz tövenizi samimi bir şekilde edin..

0|0
    0|0
  • kimse seviştiği için ayrılmaz.

eğer bu kadar hassassanız muradınıza erersiniz inşallah.

0|0
    0|0
  • çok doğru bir karar almışsınız aynen devam

0|0
    0|0
  • en doğru yol ooo.. helal olsun... herşeyi evliliğe bırakında bi anlamı olsun evliliğin

0|1
    0|0
  • medyum memiş sayfasına git .. dabulyo dabulyo dabulyo nokta medyum memiş nokta kom

0|0
    0|0
  • Böyle devam edin. Gönlüce olur herşey umarım.

0|0
    0|0
  • tvbe edin ve bir daha aynı hatayı yapmayın. evliliğe kadar sabredin.

0|0
    0|0
  • bu yolda olur böyle sıyrıklar

şarampol durumu yoksa sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • süpersiniz bitmez yaa niye bitsin ... bozmayın kendinizi sakın

0|0
    0|0
    • Ya allah razı olsun çok teşekkür ederim yorum için :)

• evlilik planınız yokmu

0|0
    0|0
  • hemen evlenin aksi taktirde cehennemde yanarsınız.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• töbenizi edin ve bir daha o kadar yakın kalacak ortamda bulunmayın

0|0
    0|0
  • olan olmuş artık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...