Kafam çok karıştı ne yapmalıyım??

Hoşlandığım çocuğa arkadaşım gidip ondan hoşlandığımı söylemiş çocuk hayır demiş o günden sonra çocuk benmle bir süre konuşmadı sonra ne olduysa tekrar konuşmaya başladı yolda beni görünce beni görmemiş gibi yapıp yürümeye başlıyor arada bana baktığını görüyorum bazen belli etmemeye çalışıyor ama bazen anlaşılıyor bir erkekle konuşurken tip tip baktığını görüyorum beni görünce umursamıyormuş gibi davranmalar cool takılma çabaları var bazen hoşlanmıyor bırak diyorum yakın davranıyor kafam karışıyor ne yapabilirim kendisi de hoşlanıp hoşlanmadığını bilmiyor mu , arkadaş çevresindekiler kızları beğenmediği için onlara uymak için mi böyle yapıyor, yoksa birisiyle çıkmak istemediği için mi, arkadaşlığımız bozulmasın diye mi tekrar konuşmaya başladı ne olabilir ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ne olsun istiyosun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• uğraşma çocukla. git, o meselenin eskide kaldığını kapandığını anlat. adam hala tedirgin besbelli. seni sevmese bile , önemsiyor belli ki. üzülmemen için hem kaçıyor, hem de denge kurmaya çalışıyor. git ve mmeseleyi kapt.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Üzgünüm, her seven insan gibi hareketlerinden kendine pay çıkarıyorsun. Unutmalısın. Uzak durursan senin için daha iyi. :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...