Barcelona 'yı kim durduracak?

sadece merak ettim hangi takım durduracak bu takım ne böyle?

Güncellemeler:
penaltıya bile izin yok.

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Barcelona mükemmel takım oyunu bunu sende iyi biliyorsun ancak her takımın eksiği var ki bence + ve - leri şöyle diyebiliriz.
    +larıyla başlayalım
    1. Hücum hattı yani forveti mükemmel 3 başlı ejderha diye geçiyor ispanya gazetelerinde
    2. orta sahada mükemmel kaptanları INIESTA gerçekten yaşına rağmen hala mükemmel oyun sergiliyor Real maçınıda boş geçmedi.
    3-Takım kaptanının orta sahada olmasının büyük avantajı var hem hucumu destekliyor hem defansı
    4 Ve daha bir çok şey
    Ancak - Lere geldiğimizde
    1. Barcelonanın sezon başında belki farketmişsindir yetenekli oyuncular savunmayı kolay aşabiliyor.
    2-seri Kontra atak veya ara pasları denk getirirse barcelona durdurulabilir , ara pasların pek geçeceğini sanmıyorum ama
    3-Kanatları iyi kullanan bir takım barcelonayı devire bilir.
    4-Seri kontra atak denince aklımıza hemen real madrid geldi değilmi ancak real madrid orta sahasında eksıklık goruyorum atağı destekleyemiyorlar sadece ronaldoyla olmuyor geçen sezon bunu gördük reale sağlam oyun kurucu lazım ''Keşke Casillas gitmeseydi üzerindeki baskıyı kaldıramadı '' herneyse
    İşin özeti bana kalırsa barcelonayı devirecek eğer moralleri iyi olursa bayern münih olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 12

Yükleniyor...