Boy uzatmanın doğal bir yolu?

merhaba 20 yaşında bir kızım boyum 1.57 braz da balık etliyim kilolarım çok belli oluyo boyumun biraz uzamasını istiyorum en azndan 160-65 civarı olmasını istyorum piyasadaki boy uzatma ilaçları bi işe yarıyor mu kullanıp faydasını gören tandıklarınız var mı? bide platesin boy uzattığını duymuştm bu doğru mu bi bilginiz var mı?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu 15 yaşında iken sorsaydın basketbol voleybol ve bunun benzeri şeyleri önerebilirdim ama 20 yaşından itibaren vucutta gelişme artık durur boy aynı kalır ve yaşlanma evresine doğru ilerler vucut o sebep ile mümkün değil sana gerçekçi olmak adına pek takılma derim bu konuya :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• balık yağı takviyesi ile basketbol oyna ama uzama yaşını da geçmişsin artık...

0|0
    0|0
  • Boyun belki uzamaz. Ama duruş bozukluklarını düzelterek yani dik durmayı öğrenerek birkaç cm kazanabilirsin. Bunun için internete boy uzatma egzersizleri yaz çıkan egzersizleri uygula biraz farkeder :)

0|0
    0|0
  • 21-22 yaşları kemik gelişimi için son evreler deniliyor. Bildiğim kadarıyla maksimium %1-2 oranında uzayabileceği hakkında yazılar var. Ancak kendinizi zorlayarak bu seviyede bir artış söz konusu olabiliyor. Uzman bir spor salonundan bilgi edinebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Pilates sporuyla 1-2 cm uzarsın ama pilatesi ölene kadar yapman gerek ki bıraktığın an o uzadığın boy kemiklerin kapanmasıyla sıfırlanmasın.Bu dediklerimi yaparsan 1.61.-1.62. boyunda 22 yaşında olacağına garanti verebilirim.1)-Hergün 6'lı danino ye.2)-Günde toplam 50 tekrardan 4 kez havaya sıçra toplam 200 olacak.3)-En çok boy uzama hormonunun salgılandığı saat akşam 22 ile sabah 6 arasıdır.Bu saatlerde uyumaya çalış.4)-Günde en az 15 dakika ip atla.5)-Yazın bol bol yüz.

0|0
    0|0
  • spor yap arkadasim faydasini gorursun

0|0
    0|0
  • yaşta müsait basketbol oyna faydasını görürsün

0|0
    0|0
  • barfix çek uzarsın

0|0
    0|0
  • Gloxi kullan

0|0
    0|0
  • bende uzmam lazım 1 2 cm polislik için ama geçreçekci olmak gerek artık geçti boşdan ümitlenme derim

0|0
    0|0
  • cok gec bacım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bazı insanlarda 20 bazı insanlarda 22,den sonra boz uzamaz. Uzamasını istiyorsan elini çabuk tutup bir süre spor klübüne boy uzatmaya katıl.

0|0
    0|0
  • Bence şu siteye bloga bir bak başlıklar dikkat çekici link

0|0
    0|0
  • üzgünüm boyun artık uzamicak ilaçla boymu uzar bacım akıl var mantık var

0|0
    0|0
  • arkadaşım plates yaptı 3-4 cm uzadı dene bence

0|0
    0|0
    • Ne kadar süre yaptı bırakınca eskye döndü mü

• inşallah canım ha bir de çemen falan birkaç baharatı karıştırıp eklemlere sürüyorlarmış tam hatırlamıyorum tarifi ama işe yarıyor dediler istersen bir Google de ara ama kötü kokuyormuş haberin olsun :)

• Peki araştırayim o zaman teşekkürler

• bu yaştan sonra zor o güzelim ve ilaçlara da sakın güvenme

0|0
    0|0
  • Plates değil de yüzmek daha iyi bence yüzmek daha iyi

0|0
    0|0
    • 22 yaşında yüzmek de işe yarar mı bilemedim benden geçti bende vazgeçtim artık

• kızlar adet görmeye başladıktan sonra uzamaz boşuna ümitlenme

0|0
    0|0
  • Pilates yap vücudunun duruşunu duzelterek 2.3 cm uzamani, fazla kilolarindan kurtulmani ve daha hos gorunmeni saglayabilir. Bilmediğin ilaclari kullanip sagligindan olma.

0|0
    0|0
  • 25 kadar blki basketbol oyna ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...