Ne yapsam bilemiyorum. bir yardım edin arkadaşlar.

O kadar tereddütteyim ki kendi karakterimle bu kararı alamıyorum. ne yapacağım bilmiyorum. aradan 3 yıl geçmiş. başka başka kişilerle olmuşuz ama ben onu unutamıyorum... üni. bitti başka şehirlere düştük. 1 ay sonra askere gideceğim ama onun ne yaptığını hayatının nasıl olduğunu çok merak ediyorum. aramak saatlerce konuşmak neler yaptığını bilmek istiyorum ama cesaret edemiyorum. bitmiş şeyleri alevlendirmek istemiyorum ama onu çok merak ediyorum ve konuşmak istiyorum. bir el atın arkadaşlar ne yapsam doğru olur bilemiyorum ? ne doğru olur bi söyleyin...

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• hiç düşünme ara onu çok sevdiğini ve bunca sene unutamadığını söyle.. Alevlenirse alevlensin seviyorsun... Ters tepki verirse o zaman tamamen ümidi kesersin önünde bir ömür var bu dertle yaşanmaz ben yaşıyorum ondan biliyorum ya o da senin durumundaysa? O yüzden kendinize eziyet etmeyin.

0|0
    0|0
    • o benim durumumda değil. 1 ay kadar önce tüm içimi döken bir mesaj attım ona. herşeyi yazdım. bidaha olamayız biliyorum, şöyleyiz böyleyiz, böyle seviyorum, şöyle unutamadım herşeyi yazdım. sonuna da istersen cevap yazma dedim bazen insana gelir ya işte öyle yazdım sana dedim. ama cevap yazmadı. istese yazardı.. yazmadı. ben eşşeğim ki hala seviyorum işte...

• iyi yapmışsın bundan pişmanlık duyma bu olay 1 ay önce oldu cevap yazmadı ve sonradan da ondan ses çıkmadı ise yapacak bir şey yok arkadaşım sen diyeceğini demişsin ondan cevap gelmedi ve senin gibi birini kaybetti.. O halde cevabımı değiştiriyorum ne kadar acı çeksen de bundan sonra sakın arama..

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence ara ya, ne olacak ki sanki, halini hatırını sorarsın ama 3 yıl geçti diyorsun numarası falan var mı

0|0
    0|0
    • var ama işte geçti. 3 yıl geçti. s... etti beni. gene edecek. yüzsüzüm ben.

• numara aynıysa kendi içini rahatlatmak için bir kez daha ara bence dediğim gibi hal hatır sorarsın, ama yine aynı tepkiyle karşılaşırsan daha da arama kendi yolunu çizmeye çalış artık, hayat ve zaman geçiyor, ve unutma fani bir dünyadayız, ne zaman öleceğimizi bilmiyoruz o yüzden kendi hayatını yaşamaya çalış..

• İnsanlar sadece 1 kez gerçekten aşık olur. Diğerlerini hep aşk zanneder. Senin o hakkını kullanmışsın. Ne olursa olsun ara. Hayat boşvermek için çok kısa

0|0
    0|0
  • bence ara bir konuş..belli ki aşıksın sen bu kıza ee aşkta herkesin başına gelmiyor..dünyada ki şanslı insanlardansın.bence ara ne kaybedersin ki?

0|0
    0|0
  • umutsuzxa beklemektense,cesurca denemek yeğdir derim ben hep

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• içini rahatlatacak olan şeyi yap .

0|0
    0|0
  • Bence ara içinden geçen her şeyi söle bir daha fırsatın olmayabilir belki döndüğünde her şey için geç olabilir ara gitsin sevdiğini söle..

0|0
    0|0
  • aradan 3 yıl geçmiş ya kız başkasıyla beraberse. . . mahfolursun. e iyisi kabuk tutmuş yarayı kaşımamaktır bence. keşke baştan kaybetmeseydin böyle seviyorsan.

0|0
    0|0
    • başkasıyla sevgili oldu. ama yapamamış. duydum. öyle bir seviyorum ki bu bile gözüme gözükmüyor. anlıyor musun beni kardeşim ? olmazolamaz biliyorum ama merak ediyorum. konuşmayı özlüyorum...

• kardes bilemiyorum. . .ama seni anlarım . allah yardımcın olsun

• Bence ara ve dene daha sonra keşke deme.

0|0
    0|0
    • tekrar olmasınıistemiyorum. sadece onu çok merak ediyorum ve konuşmak istiyorum. gene de aramalı mıyım ?

• Ara gitsin eğer olumsuz sonuç alırsan sonuçta farklı şehirlerdesiniz bir daha görmezsin olur biter

Yükleniyor...