Rüyada babamın öldügünü gördüm?

Bazıları ömrünün uzun olcagını soyledi ama pek inanmadım gecen yıl yogun bakıma falan girmisti hatta kalbi durmustu neyseki su anda biraz iyi ama kafam cok karısık ona bisi olursa üzülmeyi gectim ailenin tüm yükü benim sırfıma binicek :( sizde yakınlarınız öldügü rüyalar gördünüzmü sonra bisi oldumu o yakınınıza

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sadece bilinçaltı korkularının bilincine uyku esnasında ruya olarak kaçmasından ibaret ve rüya birşeyin olacağına ya da olmayacağına işaret değildir, birkaç dakika sürer aslında ama ürpertici konular bu şekilde hatırlanabilir. Bu ne bir ilahi işarettir ne de mistik bir bilgidir, hayatın doğal akışından gelen ve beyin kayıtlarına alınan konuların filmidir, budur değeri.

Diğer yandan allah uzun ömürler versin , ancak hepimiz bir gün gideceğiz . Mantıklı olarak bu gerçeği yaşadığımızda bundan sonra ne yapılması gerektiğine dair , allahın verdiği zaman bitmeden önce düşinmek ve az buz hazır olmak en doğrusu.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yeni eve tasindigimizin ilk günü aynı rüyayi gördüm, hayıra yormak lazım çok şükür bisey olmadi

0|0
    0|0
  • ömrünü uzatmışsın

0|0
    0|0
    • rüyayı gormesem ömrü uzamıcakmı

Erkekler Ne Diyor 1

• Gördüm,hiçbirşey olmadı kardeşim.Ve ailenin yükünün sırtına geçeceğini düşünmek sana yakışmaz o mevzu görevin olur öyle bir durumda ayıp etme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...