Bir erkeğin arabasının olması veya olmaması... Sizin için önemli mi?

Sorum Bayanlara ama bununla ilgili yaşanmışlığı olan erkeklerde cevap yazarsa güzel olur. Bir erkeğin arabasının olması veya olmaması sizin için bir kriter midir? Mesela birisi sizden hoşlandığını söylüyor arabasının olması bakış açınızı değiştirir mi? Dürüst olursak sevinirim :)

0|0
26|13

En İyi Kız Görüşü

• Arabasının olmaması tabiki sorun değil . Sonuçta arabasıyla sevgili olmicaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Araba ne alaka ya, beraber bir yerlere otobüste dolmuşta gitmek daha zevkli :) Hiç öyle bir takıntım olmadı..

0|1
    0|0
  • Toplu taşıma kullanımından yanayım; hiç önemli değil.

0|0
    0|0
  • Arabası olanlar daha ıtıcı gelıyor arabaları hersey oluyor ne sacma

1|1
    0|0
  • Yani olsa iyi olur tabi

0|0
    0|0
  • Hiçbir yabancı kız sizinle buluşmak için 2 otobüs değiştirmez. Bunu o küçük milliyetçi kafalarınıza sokun.

0|0
    0|0
  • hayır tabiki cok sacma böyle bişi adamı değil arabasını sevmiş olurdum :) benim için daha önemli seyler var araba soooooooraki iş

0|1
    0|0
  • benm arabam vr , onun evi olsu yeter

0|1
    0|0
  • saçmalamışsın. insan aşık olduğu kişinin hiçbir durumunu yadırgamaz ve umrunda olmaz. aşık olmadan çıkıyorsa basittir.

0|1
    1|0
  • her kız buna bakmaz ama bakanlar var hemde çok. hem seninle araban için birlikte olcaksa hayır gelmez o kızdan..

0|0
    0|0
  • olay şöyle inan çok değiştiriyor.. arkadaşlarımdan biliyorum... inan arabanla birçok bayanı etkilersin...

0|0
    0|0
  • Sorun degil. Ama universitede bu olay cok farkettiriyor kendini. Mesela ulasimi zor bir yerde okuyorsan kizlar direkt arabasi olani buluyor aci ama gercek :D

0|0
    0|0
  • hiç önemli değil olmasın daha iyi çünkü bazı erkekler çok düşüyor arabalarına kalbimin kırılmasını istemem

0|0
    0|0
  • yoo önemli değil olmasın napalım yani benim için araba kriter asla değil

0|0
    0|0
  • AŞırı önemli

0|0
    0|0
  • aklıma bile gelmemişti.

0|1
    0|1
  • değiştirmez.

0|0
    0|0
  • Hayir onemli değil ama ehliyeti olsa iyi olur..

0|0
    0|0
  • Hayır benim icin degil ama olursa da hos olur

0|0
    0|0
  • Hayır kriter değil ama arabası olursa bonustur :)

0|0
    0|0
    • Demek ki etki ediyormus :)

• Evet etkiliyor :) Ama arabası yoksa aa niye yok olmalıydı ya da arabası var tamamdır bu demem tabii :D Hoşlanıyorsam kendisinden arabası olduğuna sevinirim :)

• bırak arabasının olmamasını tüplü arabası olanla bile konuşmam prensiplerim var

0|0
    0|0
  • hayir kesinlikle onemli degil benim icin

0|0
    0|0
  • aslında olması çok iyi olur. Tabi bu benim fikrim ..

0|0
    0|0
  • değil.benim arabam var yeter ikimize

0|1
    0|0
  • Degistirmez arabasini n yapayim

0|0
    0|0
  • önemli değil ama olursa da neden var demem:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Arabam var ama benimle arabam olduğu için birlikte olduğunu hissedersem tekmeyi basarım..

0|1
    0|0
  • kesinlikle vardır arkadaşım araba kimliktir tabii altındaki arabayada bağlı sen bayanların hayır hiçte bile demesine bakma sakın tabii sadece altındaki araba içinde bakmazlar sana tipininde hoş olması lazım güvenilir bir karakter taşıman lazım...

0|0
    0|0
  • şöyle bir şey yaşadım;

ben çalışan biriyim arabam yoktu işyerindeki kızlar hiç ilgi göstermiyo tabi,sonra araba alınca yemekte karşıma oturmaya başlayanlar oldu,yani ben şöyle düşünüyorum bir adım önde oluyosun çünkü senin boşa yaşamadığını kendi başına birşeyleri başarabildiğini,kendi ayaklarının üstünde durabildiğini görüyo,kısacası bundan iyi koca olur diyor :)

0|0
    0|1
  • arabam için benimle birlikte olacak kızla 1 gün birlikte olurum

0|1
    0|0
  • bu yaşıma kadar hiç araba almayı düşünemdim

ihtiyaç duymaıdm çünkü...

hiç de bi tarafım eksilmedi...

kendine güveni olan erkek

böyle basist/küçük şeylere takılmaz.

nokta...

0|0
    0|0
  • her erkeğin arabası olmalı benim istediğim araba link ama öğrenciyim daha :)

0|0
    0|0
  • Evi varmı araban var hı hı var

özel uçağım bile var binmek istermisin bulutların üstünde güneşi görürsün

0|0
    0|0
  • Olacak abi erkegin arabasi olacak yoksa cok kelek oluyor

0|0
    0|0
  • Dingilize katılıyorum:D

0|0
    0|0
  • Araba sart aga

0|0
    0|0
  • Evleniriren çoğu kişi araba sahibi değildir evlendikten 2 sene sonra alıyor genellikle insanlar :D

0|0
    0|0
  • bu devirde araba lüx degil ki, Rolex saat trendy artik :)

0|0
    0|0
  • var öyle kriter belirleyen tosbağalar evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...