Alıngan mısınız,Alıngan mısınız??

Kimse fark etmedi ama o laf resmen içinize oturdu, gözleriniz doldu ama çaktırmadınız. Ya da o sözleri düşüne düşüne uykunuz kaçtı, bütün gece yatakta dönüp durdunuz. Belki de üzüntü duymadınız ama aşırı derecede sinirlendiniz ve intikam planları yapmaya başladınız vs,vs cevaplarınız nedir.

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Hiç alıngan değilim ama üslup sertleşirse çok kırılırım hemen gözlerim dolar

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• nekadar sert olsamda bir kırılma noktam var ve damarıma basılırsa sinirlenirim ve gözler dolar ama sonraya bırakmam o anda karşı tarafı seviyeli bir şekilde rencide ederim,affetmem ben kırıldıysam kırarım

0|1
    0|0
  • evet biraz alınganımdır ama değer verdiklerime tabiki umursamadıklarıma karşı değil.

0|1
    0|0
  • Yok oyle huylarim.

Ben direk sovuyorum.

0|1
    0|0
  • aynen öyle oldugu anlar yaşadım.aslında ben kendimi alıngan biri olarak görmüyorum,ama arkadaşım alıngansın işte diyo xD

0|0
    0|0
  • çok alınganım

0|0
    0|0
  • algıngan değilim bir laf bizzat şahsıma edilmişse misliyle karşılık veririm

1|0
    0|0
  • alıngan değilim

0|0
    0|0
  • alıınganm hassasm duygsalm bn :((

0|0
    0|0
  • Ben sinirlendiğim zaman anında cevap veririm uzun uzun plan kurmak bana göre değil.alıngan değilim

0|0
    0|0
  • grksz alıngnlıklarım oluyo bzn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Alınganlığım tutarsa pis alınganım. Ya da her şey çok da tın olurum. Arası pek yok.

0|0
    0|0
  • evet biraz öyleyimdir ama herkese değil. önem verdiklerime

1|0
    0|1
  • Değilim. Olgunum.

0|0
    0|0
  • malesefki öyleyim

0|0
    0|0
    • çok fazlada alınganlık iyi değildir ama gülümse geç tabi duruma göre buda değişir

• sakin ol her denileni sana olduğunu düşünme geçiştir gitsin :)) ben öyle yapıyorum kolay kolay üstüme alınmam

• adam yüzüme karşı söylerken hatta bağırırkendemi işte onu yapamıyorum zaten sakin davranmaya çalışıyorum ne zaman patlıyacağımıda bilmiyorum

• Hayır, hiç alıngan değilim.

0|0
    0|0
  • Abi kaldır o resmi illegal reklam yapmak yasak!

0|0
    0|0
Yükleniyor...