Hayatınızda ki en samimi arkadaşınızla kaç yıldır görüşüyorsunuz ve nasıl tanıştınız?

Hayatınızda ki en samimi arkadaşınızla kaç yıldır görüşüyorsunuz ve nasıl tanıştınız?Sizce uzun süreli olmasının en önemli sebebi nedir?

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• İki tane kız arkadaşımla ilk okuldan ve birisiyle aynı günde aynı yılda doğmuşuz oda güzel bir tesadüf ve bir tanede çok iyi erkek arkadaşım var onuda ailelerimiz çocukluğumuzdan öte tanışıyoruz ve hepsiyle her olmasa bile sık sık bir şekile görüşmeye çalışıyoruz.Uzun süreli arkadasligimizin sürmesi ortak alanlarımıza giriyor ve içlerinden birisini ben evlendirdim :) onunda bir etkisi olabilir.Bir birimizi seviyoruz arada bir kavgada ediyoruz sonra barışıyoruz.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim.Fikrini sonra degistirebilirsin çünki benim çok çiçeklerim ( en iyi cevaplarım) var.Ben yazmayı seviyorum.Dilersen yeni üyelere en iyi cevabını verebilirsin ve onlarda motive olup güzel yorumlar yazarlar.İyi geceler dilerim.

• Ama ben önce bu siteyi önce bilgi amaçlı kullanıyordum ve üye değildim. Kendimce dedim ki bende de üye olayım ve fikirleri yazayım diye üye oldum.. Ben en iyi caevabı puan için seçmiyorum. Siteye giren kişilerede örnek cevap olsun diye en iyi cevap olarak işaretletliyorum...

• Anlıyorum.Ben sadece bazen ben iyi cevabı alınca diğer üyelerede bir şeyler vermek istiyorum.Benim kendi beynimde sanki ben iyi cevap alinca digerleri kiziyormus gibime geliyor.Onlarda emek verip yazmışlar.Haksızlık olsun istemiyorum o nedenle öyle yazdım.

Kızlar Ne Diyor 12

• Hani dipdibe gezen, ayrılmaz ikili modunda olan tiplerden olmadım hiç. Ama çok güzel arkadaşlarım var; o başka.

0|0
    0|2
    • nedeni peki?

• birtek ben eksi almışım hayret bişey ashahsd

• Ama unutmayın ki insanın hayatında her zaman en yakın bir arkadaşı vardır ve olmalıdır diye düşünüyorum... Sen puana takılma bence...

• 17 yıllık arkadaşım kardeşim onların evinde büyümüşüzdür annesi teyzem değil annemdir,aynı apartmanda otururduk o yıllarda,canımdan ötedir

0|1
    0|0
  • Şuan aramızda mesafeler var ama 4 yıldır arkadaşım , her şekilde çok iyi anlaşıyoruz ve ev ortamımızda çok takıldık o yuzden yakın olduk ama şuan uzağız başka şehirlerdeyiz malesef

1|0
    0|3
  • 9 yıldır,lisede tanıştık

0|1
    0|0
  • 8 yıllık arkadaşım

0|1
    0|1
  • 7 yil, internetten tanismistik ayni sehirde ayni okulda bulduk kendimizi bir kac yil sonra, sans :)

0|1
    0|1
  • İlkokul birinci sınıfta :) kesinlikle sadık bir arkadaş olması lazım başta güven..

0|1
    0|1
  • 8 yıldır görüşüyoruz.. Herseyimi biliyor seviyorum onu..

1 arkadasın evinde tanışmıştık..

0|1
    0|0
  • 4 Yildir, liseden.

0|1
    0|1
  • ilk okuldan beri beraberiz işte diğer bir arkadaşımla da lisede tanıştık

0|1
    0|1
  • 24 yıldır arkadsm

0|1
    0|1
  • 5 yasımdan berı arkdsz

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• 9 yıldır tanışıyorum. Hem aynı okula gidiyorduk hem de aynı mahallede oturuyorduk. Hatta bu şekilde bir arkadaşım daha var. :) Uzun süreli olmasının sebebi ise birbirimize olan saygımız ve güvenimiz.

0|1
    0|0
  • 15 senedir görüşüyorum.İlkokulda elini tutmuşun öyle söler birlikte oturalım demişim.O gün bugündr ara ara görüşürüz=)

0|1
    0|0
  • 10-11 yıldır arkadaşım.Aynı apartmanda oturuyorduk.Birkaç yıldır farklı şehirlerdeyiz, yılın 2 ayı yüz yüzeyiz ama hala çok samimiyiz.

0|1
    0|0
  • 12 senedir tanışıyoruz.Uzun ve sağlam bir dostluk olmasındaki temel sebep bizi mutluluklarımız değil acılarımız birbirimize bağladı.

0|1
    0|0
  • 19 yaşındayım 13 yıllık samimi arkadaşım var

0|1
    0|0
  • 23 senedir,bebekliğimden beri tanıyorum,aynı zamanda kuzenim zaten.

0|1
    0|0
  • 14-15 yıldır görüşüyorum. mahalleden arkadaşımdı

0|1
    0|0
Yükleniyor...