Karın kaslarım böyle gözüküyor?

Merhabalar. bugün sizlere birşey danışmak istiyorum. resimdeki 1. resim karnım şiştiğinde yanı su içip birşeyler yediğimde karnımın hali. ancak şişkinlik yokken ve karnımı içeri çekince kaslarım iyi bir görünürlüğe ulaşıyor. diğer resimlerde karnımı biraz içeri çektiğim resimler, şişkinlik olmasa o halde olacak yanı. acaba ne yapsam bu şişkinlik geçer de gün içinde kaslarım görünür hale gelir? su ve yeşil çay içiyorum, başka bir öneriniz var mı bunun için?
Karın kaslarım böyle gözüküyor??

Güncellemeler:
Kastan kastım bu görüntüdür. Bu görüntünün bir kısmına ulaştığımı düşünüyorum şu an. Yani öyle kas nerede falan gibisinden sormadan önce az araştırın. ;)
www.google.com.tr/search

0|0
15|38

En İyi Erkek Görüşü

• spor yapmalı ve kardiyo çalışmalısın

1|0
    0|0
    • ağırlık çalışmadan 20-30 dk arası kardiyo çalışıyorum zaten...

• kilona dikkat et öncelikle... hoca kontrolunde spor yapman güzel. pes etme istediğin sonunda olacaktır devam :-)

• ben de öyle düşünüyorum... teşekkür ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Gayet iyisin, papatya çayı ya da rezene iç. Illa biraz daha kas olsun diyorsan her gün mekik çekmen, pilatesi hayatına katman gerek.

0|0
    0|0
    • pilatese aşığım zaten hatta ileride hocalık sertifikası almayı bile düşünüyorum. teşekkür ederim güzel sözlerin ve verdiğin bilgi için... :)

• Oo iyiymiş, hiç bırakma devam o zaman, bilirsin spor biraz nankördür.👍💦

• bırakmaya niyetim yok, inşallah bırakmam :) aynen çok nankör, 1 hafta bırakınca bile ne hale geliyor...

Erkekler Ne Diyor 37

• Ortada kas felan göremiyorum ben ama Karın kaslarını büyütmek istiyorsan kilo alacaksın Crunch yaparak :) Tabiki protein ağırlıklı beslenmen gerkeiyor.

1|0
    0|0
  • bir bayan için oldukça iyi

1|0
    0|0
  • buna da şükür

0|0
    0|0
  • İstediğin kadar cardio yap belirgin bir karin kasin olmadigi surece gozukmeyecek zaten o cardio yag yakman icindir siskinlik olsun olmasin siskinlige zaten care bulamazsin anca miden yediklerini hazmettiginde siskinlik gecer yani hazmedene kadar bu goruntu ortadan kalkmaz bu herkeste boyle yag ya da gobekle alakali bir durum degil bu

0|0
    0|0
    • benim genelde 40-45 dk kardiyo sürüyor sonra ağırlık çalışması yapıyorum 1,5 saat daha bazen sporumun bitmesi 2 buçuk saati buluyor. o zaman kardiyoya azaltıp ağırlıkla karın çalışmaya mı yükleneyim ben?

• 2bucuk saat spormu olur yav ☺en fazla 1bucuk saat evet cardioyu azalt 1saatte agirlik antrenmani yap karin calisirken agirlik al kasin bu sekilde gelisir birde yagi sekeri hamur isini kes

• Seksi bir karnin var bu arada

• Kas falan goremiyom

0|0
    1|0
  • Bunlar kas degil ki? Açlıktan adonisin cikmis gibi

0|0
    0|0
  • bence gayet iyi bir karın bu. daha fazlasını bekleme bu vücuttan. eğer daha fazlasını istersen ameliyat olman gerekir. ama şunu iyi düşün derim sağlığın mı fiziğin mi?

0|0
    0|0
    • ameliyat mı :/ görseldeki gibi olabilmem için ameliyat mı gerekli :/

• görseldeki sensen eğer zaten fiziğin güzel diyorum yani. ama daha iyisini yapmak istiyorsan ameliyat olman gerekir ama sağlığınla oynamış olursun ve geri alamazsın bu şeklini. bence şu an en güzel halin senin ve mutlu olmalısın ;)

• yağsız göbek.

0|0
    0|0
  • öpesim geldi

0|0
    1|0
  • Cok hhoss

0|0
    0|0
  • kasın üstündeki yağlar ve sular onlar

1|0
    0|0
    • evet ama sabah kalkıyorum bu kadar şiş değil ve kaslar gözüküyor. sonra yemek yiyince böyle oluyor. 1 60 boya 48 kilo falanım. istemsiz kilo verdim bir de bu ay içinde. daha kaç kilo olmalıyım ben de şaşırdım.

• ben içeri çeksemde çekmesemde göbeğim dikkat çekiyo

0|0
    0|0
  • Karin kaslarim gozukmuyor.

0|0
    0|0
  • benden daha kaslısınız bağyan

0|0
    0|0
  • ne guzel bır karın bolgesıdır bu boyle, ugrasma ıste gayet guzel.

0|0
    0|0
  • diyet yap

0|0
    0|0
  • tebriklerrrrr güzell

0|0
    0|0
  • efenim cla l carnitin ve fitness

0|0
    0|0
  • Alt taraftaki resimlerde içine çektiğin halleri mi

0|0
    0|0
  • kötüüüüü yokki bişe

0|0
    0|0
  • Oğlum ablana bir Clenbuterol bir kutu Winstroll kür ver..

0|0
    0|0
    • onlar nedir?

• İleri seviye en baba yağ yakıcılardan , Tavsiye etmiyorum tabi kesinlikle o tip şeyleri , bel bölgesi ve karın bölgesi için çok yağ ykaıyor

• Keyfine bakkk

0|0
    0|0
  • Kas mi kas falan yok bacım orada two pack mi var sende:))

1|0
    0|0
    • Kastan kastım, bayanlarda karnın ortasında çıkan çizgi. zaten 6 pack istemiyorum.

• mekik çek bol bol yarım mekik ez iyice karnını

0|0
    0|0
  • Bence bu yeterli çok iyi..

0|0
    0|0
  • Hata hata sana soyliyim
    Spor sistemini ve beslenme aliskanligini degistirmelisin

0|0
    0|0
  • kilo kaç ki?

0|0
    0|0
  • Spora devam.

0|0
    0|0
  • Az daha cek icine :D

0|0
    0|0
  • iki türlüde çok güzel bence

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 14

• Vücudun güzel. Şişliği nasıl yok edeceğini bilmiyorum. Ben genelde yemeğimi yavaş yediğimde karnım dümdüz kalıyor. Yemeğimi hızlı yediğimde göbecik oluyor. Bunun haricinde kendine nasıl dikkat edeceğini bilmiyorum. 😊

1|0
    0|0
  • Et tüketmelisiniz hamur ve tatlıdan uzak durun

1|0
    0|0
  • Lımonlı ıc suyu ve bıberıye yagı sur gecelerı

1|0
    0|0
  • Pilates yap super işe yarıyor. ben de düzenli yapıyorum çok memnunum☺️

1|0
    0|0
  • Kas göremedim

0|0
    1|0
  • Karnımın kassız hali.

0|0
    0|0
  • Kötü duruyo ya

0|0
    0|0
    • düşünce sormadım ben bu soruda. tabi löp löp yemekleri götürürken oturduğu yerden konuşmak kolay oluyor.

• İğrenç

0|0
    1|0
    • kişi kendinden mi bilir işi?

• plank hareketlerini yap

1|0
    0|0
  • Karın kasların gelişmiş. sıkı olsa bu problemi yaşamazdın. Karın kası çalışman lazım.

0|0
    0|0
    • benim genelde 40-45 dk kardiyo sürüyor sonra ağırlık çalışması yapıyorum 1,5 saat daha bazen sporumun bitmesi 2 buçuk saati buluyor. o zaman kardiyoya azaltıp ağırlıkla karın çalışmaya mı yükleneyim ben?

• Kastan önce diyet yapıp kilo ver yağın üstüne kas kotu duruyor

0|0
    0|0
    • 1.60 boya 48 kiloyum zaten, daha ne kadar vereyim ya?

• Kilo dağılım gobekte demekki 48kgde az değil kilona gore

• Hangi hareketleri yapiyorsun soylermisin

0|0
    0|0
    • salonda çalışıyorum. o yüzden çok ayrıntılı hareketler yapıyorum ama geneld yaptıklarım crunch, full sit up, plank, side plank gibi hareketler yapıyorum.

• spor yapmıyorum bundan daha iyiyim

1|0
    1|0
    • sende at karnını görelim o zaman :D madem kendine bu kadar güveniyorsun. komik şey seni. spor yapmadan bundan daha iyi bir vücuda sahip olamazsın.

• Spor yapmak sadece zayıflamak için değildir sağlıklı uyumanı beslenmeni sağlar daha dinç bedene sahip olursun

1|0
    0|0
    • evet onlar da var tabi ama şu fazla suya sinir oluyorum :/

Yükleniyor...