İlk defa tanıştınığınız birine nasıl davranırsınız?

evet sorum bu ilk anda tanıştınığınız birine nasıl davranızrsiniz mesafelimi? hoşlandıysanız nasıl davranırsınız? ama cinsellikle nasıl davranırsınız? sorum bayanlarada bu arada arkadaş ortamı yada netten yada sizi bir şekilde tanıştırdılar fark etmez:)

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Yeni tanıştıysam daha trip zamanları gelmediği için lale devri havası olur ondan daha fazla ilgili olurum cinsellikte kızına göre değişir mesela fazla tanımadığım halde sevgilim olmadığı halde ilişkiye girdiğim kızda oldu bir kaç ay beklediğim kızda oldu hatta sonunda mutlu sona eremediğimiz kızda, normal şartlarda bir kaç hafta geçtikten sonra o yokuşu çıkmaya başlarım.

0|0
    0|0
    • yanı hoslansanda cınsellık yasarım dıyorsun:\ ya kız kabul etmezse?

• Zaten balıklama dalmam olaya, karşımdaki kıza göre değişir kimisi çok sempatik gelir cinsellik düşünmem, durmadan takılırım filan uğraşırım biraz :) ama bazıları da kendisi istiyor yada ben bir şey diyeyim diye bekleyebilir bu durumda yapacak bir şey kalmıyor zaten :) hoşlansam bile yapabilirim ama evlilik planları yapıyorum diyede kandırmam sonra kimseyle uğraşamam.

• selam :D ben mert :D benım ev su az ılerde bı kahve ıcelım mı :Dhem sana pul koleksiyonumu gosterırım :D derım :D nasıl ıyı bır yaklasım dimi :D:D:D:D:D

0|0
    0|0
    • hahaha :D yanı cınsellıkse budur dımı:D

• yok ben buna cınsellık demem :D ben buna kanıp gıdene aptal derım :D yapana da çakal :D

• 1.Selam verilir kontakt kurulur. Bu esnada erkeksi agir ses tonu kadini etkisi altina alir.

2. En yakin müsait gün icin sözlesilir yemek veya ickiye davet edilir.

3. Etek indirilir.

yani erkegin becerisine bagli, yetenek ister irade ister. direk atlarsan olmaz :)

0|0
    0|0
  • Yapmacık davranışları sevmiyorum. O yüzden biriyle ilk tanışsam da içten samimi olurum. Eğer hoşlanmışsam sıkmayacak şekilde extra ilgi gösteririm. Fakat her ilgi gösterdiğim kişidende hoşlandığım manasına gelmez.

0|0
    0|0
  • hemen samimileşmem tanışırım cidi bi şekilde güler yüzlü olurum.sonra arada şaka espiri kaynaşırız.netteyse de direk cinsellik konuşmam.

0|0
    0|0
    • karsındakı bayana goremı hareket edersın?

• ee tabi bazısı var azgın direk cinsellik konuş hoşuna gider bazısı var otur bilim siyaset tartış :)

• gayet kibar ve saygılı

0|0
    0|0
  • ağız brun dalarım :)

0|0
    0|0
  • Mesafe, kibar, saygılı.

0|0
    0|0
  • iyi davranmam:)))

0|0
    0|0
  • bnden azda olsa etkilencegi şekilde davranrm :D

0|0
    0|0
  • Söyleyeceği şeylere ve vereceği cevaplara göre değişir.

0|0
    0|0
  • ilk sohbetlerimde hızlı olurum sonra o düzende devam ederim :)

0|0
    0|0
  • normalde biraz soğuk biriyimdir

0|0
    0|0
  • Takip mesafesi diyorum

0|0
    0|0
  • selamun aleykum kardeşş nasılsın pilavlı var gelir misin derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• cinsel bi yaklaşımda bulunmam. İlk buluşma be; selam selam işte.

0|0
    0|0
  • tabi ki mesafeli kimin nesi bilmedigim birine hiçte yakın davranamam zamanla kanım ısınırsa tabi ki bi yakınlık gösteririm ama hoşumada gitmezse oldugu ortama bile gitmem

0|0
    0|0
  • Her gordugumuzun ustune atlayacak degılız herhalde.

0|0
    0|0
  • ilk tanıştığım insana mesafeli davranırım mutlaka

0|0
    0|0
Yükleniyor...