Topuklu ayakkabıyı giyerken kendinizi nasıl hissediyorsunuz ?

Topuklu ayakkabı hayatınız da neden var ve giyerken neler hissediyorsunuz. Bu gün yolda giderken o ses geldi evet topuklu ayakkabı kendini belli ediyor sesiyle bazen farkediyorum cok zorluk çekenler oluyor yürürken soruma cevap arıyorum peki onunla yürürken ne hissediyorsunuz farklı bi ihtişam katıyor olsa gerek :)

Güncellemeler:
Belki de boy yüzünden ama başka bi hava katıyor mu acaba bazen kırılıyor yarıyolda kalanlarda oluyor tabi önlemini alıp çantasında extra ayakkabı bulunduranlar oluyordur

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Dandik ayakkabıların topuğu kırılıyordur :) İhtişamlı hissediliyor gerçekten. Boy uzuyor, bacak kasları çıkıyor, yürüyüş değişiyor çok hoş :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yürümeyi bilmeyen giymesin bukadar basit aslında ama zor birşey değil kendi adıma sadece özel zamanlarda giyerim düz ayakkabılar benim için daha rahat günlük kullanımda

0|1
    0|0
    • kesinlikle haklısın bide topuklar kırılıyor bazen bi kaç hanfendiye rastlamıştım vahim bi durum

• çok şükür hiç kırmadım :D zor bi durumdur o halde kalmak

• benim bile içim acıyor :D işte risk budur

• bayanlar erkeklere oranla daha kısa olduğu için boyu uzatması en büyük etmen ayrıca estetik olarakta çok hoş

0|1
    0|0
  • canım acıyor genelde

0|1
    0|0
    • bende bunu diyorum aslında neden bu eziyet boy mu yoksa baska bi hava katıyor mu

• yuh yani!.. topuklu giymek için kısa olmayı istiyor yaa!... ALLAHIM SEN BU KIZA AKIL FİKİR VER...

• ama çok seviyorum napayımm:(

• Bayan olduğumu daha iyi hissediyorum. Ama pek giymem yılda 1-2 kez giyerim

0|0
    0|0
  • nedenini bilmiyorum ama çok seviyorum

0|1
    1|0
  • Sevmıyorum pek

0|0
    0|0
  • 175 boya 15 cm topugu giyiyorum. 63 kiloyum zaten. 190 boy incecik fizik nasil hissetmem gerekir?

0|1
    0|0
    • ne bilim sana soruyorum işte arkandan rüzgarlar esiyormus gibi hissediyormusun

Erkekler Ne Diyor 1

• Vallaa bende çok merak ediyorum..

5 yıldız sana..

hani boy için tabanını yükselktmek için bir şey demiyorum.

AMA O İNCE TOPUK var yaaa?

ONU NASIL GİYOYORLAR ARKADAŞ..

Ne sanıyorsunuz güzel mi görünüyo sanıorsunuz igreniyorum ben !...

0|1
    0|0
    • reis bi de kırılıyor bazen yolda aval aval kalıyorlar işte risk budur galiba

• yok usta ben hiç anlayamıyorum... sevmiyorumda.

Hem kırılma riski var HEM MUTLAKA AYAKLARINI ACITIYORDUR. bu eziyete katlanmak çok saçma!...

normal topuklara birşey demiyorum ama ince topuk giyenler gözümden düşüyor hemen!...

Yükleniyor...