Beşiktaş-Gaziantep maçında ki bu kare için ne diyorsunuz?

Güncellemeler:
Birbirinize küfür etmeyi, saygısızca davranmayı bırakın da bakın nasıl bir taraftar haline gelmişsiniz iyi görün!

link

0|0
10|27

En İyi Kız Görüşü

• Genelde Beşiktaşla atışmam.Fenevle bizim derdimiz.Herşeye rağmen yinede Beşiktaşa kulübünü bu olaydan ayrı tutup laf etmeyecem ama o pankartı açan kişilere ''şrfsz vatanhaini diyorum''

1|2
    1|0
    • Atışma böyle olmaz.Beşiktaş'ın kurucusunun son sözüyle dalga geçmek mi atışma?

• ++++++++++++++ bilge ekliyemiyorum sen ekle !

• Yok ekleme tamam anladim, bisey soracaktim ama anladim, sen hazal'a dil baskasina kizmi$sin:@

Kızlar Ne Diyor 9

• Beşiktaş taraftarının vatan hainliği ve insanlık dışı hareketi. Ama normal bunlar. Bize yenile yenile artık tek dertleri biz olmuşuz :) Açıkçası b.k kadar değerleri yok bu ligde.

1|4
    2|2
    • al işte tipik bi kezban görüsü kızım bütün taraftarı niye mal ediyosun ki dar görüşlü olma by kadar camur at izi kalsın oh ne güzel istanbul be

• MikeTyson bilge19 sakin olun ben umursamadım siz de umursamayın canlar :)

• kusurabakma canım,o lafa sessiz kalamazdım,hem o söz sadece sana değil tüm Galatasaraylı bayanlara geliyor çünkü Beyoğlu bizim yerimiz

• 0|0
    0|0
  • yazıklar olsun dıyorum

1|1
    1|0
  • Ikinci linki kiniyorum ama birinci link için kusura bakmayin boyle olmamizi Gs'lilar istedi hata yapana degil yaptirana bakmali !

0|1
    1|0
    • Türkiye'deki çoğunluk beşiktaşlıların senin gibi düşünmediğini umuyorum. yani inşallah senin gibi düşünenler daha az sayıdadır. ve öylede kalır, bu nefreti inşallah yayamazsınız.

• eğer bi gs'li olarak ben böyle düşünüyosam, o zaman haklısın. ama bütün gs'liler hepimiz böyle düşünmüyoruz ki. yani ben böyle düşünmüyorum, kurunun yanında yaşta yanıyor. beşiktaşlı akrabalarımız tanıdıklarımız var. dediğim gibi inşallah bu yayılmaz. schalke'yi tutanda tutabilir, ama bunu bütün beşiktaşlılara empoze edip düşmanlık yaymaya çalışmasın temennim bu...

• Sen oyle dilsin ama çogu oyle bu bi gerçek kabul et lutfen, eger sen durmadan biseyi bi insanin gozune sokarsan simara simara ondan senden iyi bir iz biraktigini ummuyorsun herhalde, bilakis boyle yapanlar yuzunden araya sogukluk girdi maalesef (maalesef diyorum cunku keske hepimiz bir butun olsaydik avrupa musabakalarinda :s )

• Yazık Türklugunuze sızın

1|2
    1|0
    • Futbol globalleşmiştir çoktan..ırkçılığa dökmeye gerek yok..Ben Bilecikliysem Bileciksporu mu tutmalıyım ? adam shalke yi tutabilir..

• Saçma sen ıster bılecıksporu tut ıster tutma adamlar ordaturk takımını temsıl edıyo b bır tek galatasaray ıcın gecerlı değil fenerbahce ıcınde besıkts ıcınde her takımın taraftarı yapıyo bu olayı

• kıskanmışlar..

0|0
    1|0
    • Cevabımın altına yorum yazmıştınız. Ama yanlış anlaşılma söz konusu. Yanlış anlaşılmak istemem. Tekrar cevabıma bakasanız, gerekli açıklamayı yaptığımı düşünüyorum ..

• Bir fesat için takım suçlayamam ama ayıp yaptıkları

1|1
    1|0
  • ne dememiz gerekiyor.

0|0
    0|0
    • Futbol globalleşmiştir çoktan..ırkçılığa dökmeye gerek yok..Ben Bilecikliysem Bileciksporu mu tutmalıyım ? adam shalke yi tutabilir..

• bence offside panpa :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Başka bir örnek link Bütün gassaraylılar pkklı diyemeyiz değilmi?

0|0
    0|1
  • link bu pankarttada türk takımının rakibi destekleniyor herkes yapıyor ilk defa oluyormuş gibi hayretle hareket etmeyin

0|0
    0|1
  • Bir kaç kişinin yaptığı saygısızlığı Koca Beşiktaş camiasına yüklemek istemiyorum ama Galatasaray orada Türkiyeyi temsil ediyor

2|0
    0|0
  • yok artık ayıp be. Orda o kadar taraftarın arasında o atkıyı açabiliyorsan ve kimsede ona engel olmuyorsa vatan hainliği böyle bierşey işte. 100-200 kişi den ibaret değil stat da full dolu gönüyor birde fotoğrafını çekiyorlar utanmadan. Nerde bizim türklüğümüz. Yine lafım tüm beşiktaş taraftarına değil adam gibi adam olanlarıda var. Ne kadar fener düşmanıda olsak avrupada alıcakları bir başarısızlıklarına sevinecek tipten bir taraftarımız yok çok şükür...

1|1
    0|0
  • Beşiktaş'ın kendisine yaptığı yoğun ilgiyi gören Schalke 04 kulübü büyük bir jest yaparak adını Schalke 08 olarak değiştirme kararı almış.

2|1
    0|0
  • Babamın bir lafı vardır,kendisi 70'lerden 2000'lerin başında bulunmuş,zamanında amigoluk yapmış bir adamdır.Beşiktaşı tutanların aşağılık kompleksli insanlar olduğunu söylemiştir hep bende anlamamıştım tam ama doğru işsiz,güçsüz,uyuşturucu içen,gaftici,boş insan nerde varsa beşiktaşta GALATASARAY ALTIN SARISI VE KIRMIZI KAN rengiyle öyle bir asil ki zaten hep ezik olduklarını hissettirdik.

2|0
    0|0
  • anlamsız.

1|0
    0|1
  • link Bu pankart'ı görmeyen biri için çirkin bir şey olabilir..'Feda' Beşiktaş'ın kurucusu Şeref Bey'in lafıdır.Ölmeden önceki son sözü 'feda' olduğu söylenir.Böyle bir şeyle dalga geçen bir taraftara sahip takımn, rakibinin bayrağını açmak gayet normal.

1|2
    2|2
    • o pankartta iğrençti ama sonuçta o kendi aramızdaki atışma ama bu pankart elin yabancısının silahına kendi kardeşini vursun diye mermi koymak gibi,yani arada çok fark var

• Futboluda sizden iyi bildiğime ve sizden çok daha fazla tribünden maç izlediğime eminim.Ayrıca Ultraslanım.Neyse,konuşmak anlamsız.Yazmazsanız sevinirim

• Avrupada turk takimini desteklemeyen turk kimligiyle dolasmasin bi zahmet. Icimizdeki almanlara bu lafim. Fenerbahceliyim

1|0
    0|0
  • bir beşiktaşlı olarak olumsuz bir davranış...nerde görülmüş bir Türk takımını böyle laf atmak...onlar beşiktaş taraftarı değildir galatasaraylı arkadaşlarım...beşiktaş asla Türk takımına böyle durumlar yapmaz...Bizim duruşumuz bellidir galatasaraylı arkadaşlarım..

0|1
    0|0
    • verdiğin linkte galatasaraylı taraftarın ayıbı kardeş...

• Fenerbahçeliyim..Galatasarayın maçını izlemeye gidecem ve gururla destek verecem.

2|0
    0|0
  • Eskiden şımarık çocuk fenerdi şimdi ise cimbom, ben sahada gördüğüm emre çolak ile snejider arasın fark görmüyorum. olan benim vatan evladıma oluyor siz neler diyorsunuz ya

0|1
    0|0
  • İçimizdeki irlandalılar diyorum.

1|0
    0|0
  • birşeyler yazıcamda modlar tarafından kaldırılır diye boş yere parmaklarımı yormak istemiyorum..

1|0
    0|0
  • 2 tane dengesizin yaptığını tüm taraftara mal etmemek lazım heryerden bi y..şak cıkar

2|1
    0|0
  • ülke puanına ihtiyacımız var

0|0
    0|0
  • ASIL VATAN HAİNLİĞİ DİYORUM

2|0
    0|0
  • adamlar almancıdır belki :D

0|0
    0|0
    • bak ne güzel cevap gelmiş :D

böle pankart açılırsa onlar da schalke yazar tabi adamlar haklı

• haddini bilmezlik diyorum

0|0
    0|0
  • terbiyesizlik.

1|0
    0|0
  • seyyarda bir tek o kalmış heralde :D

1|0
    0|1
  • Acaba mutlu oldu mu ? Ya da o kişi İstiklal Marşı okunurken eşlik etti mi ? Ettiyse iki kez yazık.

0|0
    0|0
  • çok hoş bi kare

0|0
    1|3
  • Güzel bir kare..

0|0
    2|1
    • Arkadaşım güzel bir kare yazdık gelen eksilere bak..Ben staddaki insanlardan bahsetmiştim..Schalke olayı kötü olmuş

• Baba tarafı Alman olabilir.

0|1
    0|0
  • drogbaaaaaaaaa ağır geldıııııııııııııııııııı DROGBABAA kıskandınlar muhahaa

1|1
    0|0
  • eziklik...drogba ve sneıder cok ağır geldı ...çok normallll )))))

2|0
    0|1
Yükleniyor...