Metin Oktay mı George Hagi mi?

Sizce hangisi çok daha iyi bir futbolcu ? Metin Oktay mı George Hagi mi? Şahsen ben Metin Oktay diyorum. Zira Hagi çok iyi bir futbolcu olsa da kendi taraftarına hırsız demişti.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Metin Oktay tabi ki. Karakteriyle olsun futboluyla olsun mükemmel bir insandı. Bir Fenerbahçeli olarak onu seviyorum. Eminim ki sütü bozuk olmayan her takımın taraftarı da Metin Oktay'ı sevecektir.

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• İkiside Galatasaraylı efsane futbolcu ama çok yanlış bir kıyaslama.Çünkü biri yerli diğeri yabancı.Biri 10 numara diğeri forvet... Ona bakarsan Hakan Şükür ikisinden de daha büyük futbolcu.Çünkü UEFA kupasını Galatasarayın kazanmasında en büyük katkıyı yapan futbolcu Hakan Şükür'dü

0|1
    0|0
  • İkiside on numara adamlardır, ama Metin Oktay efsanedir.

0|0
    0|0
  • Hagi'ye saygım sonsuz. Ama Metin Oktay'ın bendeki yerini kimse değiştiremez. O bambaşka..

0|1
    0|0
  • Kıyas yapmak saçma geldi. Galatasaraylı olarak Hagi tabi ki gönlümde ve birinci. Ama Metin oktay da bir efsane harcayamam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hagi kendi taraftarına hırsız demedi. Mecidiyeköy de maç sonrası eskiden otobüslerin önüne GS atkısı takıp 30-40 kişilik hırsız çeteleri millete sarardı. Orada maç sonrası gelişen bir olayda küçük bir gruba serzenişti olmamalıydı ama Hagi'nin taraftara olan sevgisi ve saygısını biz tribündekiler biliyoruz bu da bize yeter.

Hagi mi Metin Oktay mı sorusu hiç tanımasak da FB yöneticisine "Sevenlerimizi kırmayalım be abi" diyen Metin Oktay tabi ki ..

0|1
    0|0
  • hagi sadece iyi oyuncu ama Metin Oktay bir efsanedir. Ben Lefteri,Rıdvanı.Alexi nasıl seviyorsam Metin oktayıda aynı şekilde seviyorum

0|0
    0|0
  • Metin Oktay sembolik bir isimdir. Ben Metin Oktay'ı izlemedim. Nasıl bir futbolcu olduğunu görmedim. Bu gözlerin gördüğü, en büyük futbolcu Hagi'dir.

0|1
    0|0
  • izledinmi metin oktayı

0|0
    0|1
  • Metin Oktay çok farklı bir kişilik. Hayatımda tanışmak isteyip de tanışamadığım kişilerin başında geliyor. Onun için tabi ki Metin Oktay derim.

0|1
    0|0
  • Valla yaşım itibarı ile Metin abimizi izleyemedim :( Ancak duyduğum dinlediğim kadrıyla METİN OKTAY diyorum.

0|0
    0|0
  • Taçsız Kral Metin Oktay.

0|1
    0|0
  • Metin Oktay. Onun gönül verdiği takımın aramasının sevdalısıyız.

0|1
    0|0
    • Ben Fenerliyim bak bu halde bile Metin Oktay'ı nasıl seviyorum. Galatasaray'ı zamanında Galatasaray yapan adam.

• Metin Oktay'ı burdaki kaç kişi izlemiştirki?Farklı dönemlerin futbolcuları.

0|0
    0|0
Yükleniyor...