Görmezden geldiğiniz birisi?

Sevgiliniz var. Ama başka bir kızdan hoşlandınız yakınlaşmaya çalıştınız falan. Sonra kız bunu öğrenince birden uzaklaştınız. Ve ondan kaçmaya başladınız öyle ki karşı karşıya yürürken bile ona bakmamak için başka yerlere bakıyorsunuz. O sizin yanınızdan geçecekse hemen oradan uzaklaşıyorsunuz ki yakınınıza gelemesin. Böyle bir durumda neden görmezden gelirsiniz?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Kadin milleti cok fena cookk.. adamin sevgilisi oldugu ogren, adam kendini geri ceksin hala adami dusun.. yok niye kaciyormus.. Nerden biliyorsun belki hata yaptigini anladi. İlla ya ayiracaksiniz yada ikinci kadin olacaksiniz.

0|0
    0|0
    • yahu ayrılmalarını istemiyorum. Banane onlardan. İkinci kadın olmak zaten zerre istemem. Sorun hastalık taşıyormuşum gibi benden kaçması. Ben ona yılışan birisi değilim ki benden neden kaçıyor. Hiçbir şey yapmadım. Sadece hoşlanmıştım. Sevgilisinin olduğunu öğrenince ağladım saatlerce kendimi tutamadım.

• işte kendimi kötü hissediyorum. Hemde çok çünkü sevgilisinin olduğunu bilmeden gittim onu sevdim. Sonra öğrenince yıkıldım. Bir de hiç sevgilim olmamıştı daha önce. Ne bileyim hayal kırıklığına uğradım. Şimdide görmezden geliyor. Kullanışmış gibi hissettim kendimi sanırım

• Yapman gereken tek sey toparlanmak ve ikisindende uzak durmak. Hem uzulursun hem uzersin

Erkekler Ne Diyor 2

• cok basit sevgilisini kenara ayirmis kendince capkinlik yapmaya kalkmis kizda bunu ögrenince yas tahtaya bastik demis uzaklasmis :)

0|0
    0|0
    • capkınlık yapmaya calıstığı kız benim. Sevgilisinin olduğunu daha öğrenmeden önce uzaklaşmaya başladı. Sadece sevdiğini öğrenmiştim. Neden kaçıyor olabilir ki

• diger taraf daha agir basmistir ve sevgilisinin sana olan ilgisini anlama ihtimalini göz önünde bulundurup isi riske atmak istememistir. kaciyordur kacabildigi kadar ..

• olabilir.

• ben kabul edilmediğim zaman aynen dedigin gibi davranırım ve sanırım bu kin ile alakalı..

0|0
    0|0
    • teklif bile etmedi. Ama herkes onun sevdiğini gelip bana söylüyordu. Onun duyabileceği kadar yüksek sesle. Ben hiç cevap vermiyordum susuyordum. Oda zaten o gündür kaçıyor. Sonradan öğrendim sevgilisi varmış. E o zaman neden ilk başta yakınlaşmaya çalıştı ki anlamıyorum..

• bende aynı durumda kaldım benimde hoşlandıgım bir kız vardı ve herkese söyledim sırf kulagına gitsin ve tepkisine göre davranayım diye ve sonraları ögrendigim kadarıyla ne kadar dogru bilemem doktor sevgilisi oldugunu ögrendim bir şekilde ve ümidimi kestim aynı zamanda seninde yazdıgın gibi genellikle karşılaşmamaya çalışıyorum çünkü gördüğüm zaman içim kıpır kıpır oluyor.. malesef.

Kızlar Ne Diyor 1

• -Ruyamda seni gordum

-Ee

-Gordum gormemezlikten geldim

0|0
    0|0
Yükleniyor...