Fikret Orman Denen Başkan Neden Sürekli Haddine Düşmeyen Açıklamalar Yapıyor?

Mustafa Denizlinin hangi takımlı olduğunu sorgulamak senin ne haddine? Ben Aziz Yıldırım'ın üslübunu 14 yaşında bıraktım dedin ama görüyoruzki senin ondan bir farkın yok. Mustafa Denizli hadi diyelim Beşiktaşlılı. Senin teknik direktöründe doğuştan Beşiktaşlımı?
Bu adam aynı şekilde Bizim Sneijder ve Drogba transferlerimizide laf atmıştı. Biz bu adama haddini bildirmekten bıktık ama kendisi bıkmamış
Sizce ne zaman başkaları hakkında konuşmayı bırakacak?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Aptal fiko boş konuşuyor yine koyacaz

1|4
    1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Onun dediklerinin bir önemi yok gereksiz bir insan. 2 yıldızlıları adam yerine bile koymamak lazım. Her sene üstlerine vazife olmayan konular hakkında konuşurlar. Genel olarak camiaları öyle arsızlar. Adam g*t olmaktan usanmadı kolpa çarşıda aynen öyle. Neyseki derbiden sonra fazla ötmezler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkes kendi takımınla ilgilensin

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne demiş bilmiyorum ama konuşmadan önce sanamı soracak , hakaret etmediği surece herkes istediğini söyler , had bildirmeyi çArşı döve döve iyi yaptı ama siz yine aynısınız

1|0
    1|0
    • Fikret Orman, "Mustafa Denizli gibi iyi bir Beşiktaşlı'nın Galatasaray'da hoca olması hoşuma gitti" dedi.

Açıklama buymuş ne var bunda , muhtemelen gazetecilerin sorununa yanıt vermiş adam

• Fikoyla uğraşacağınıza dursunla uğraşın derim adam tarihin en kötü yönetimini yapıyor

• Biz Dursunu zaten Ağustos ayından beri sert biçimde eleştiriyoruz. En azından kendi adıma konuşayım Dursun Özbek ile ilgili ağzımdan tek bir olumlu laf çıkmamıştır, ama keşke sizde bizim gibi kendi takımınızla ilgili özeleştiri yapabilseniz, çünkü büyük takım taraftarı olmak sadece takımını savunmak ya da övmekten ibaret değildir, yapılan yanlışlarıda açık yüreklilikle söylemektir, ama şu ana kadar sizde bunu pek göremedim kusura bakma. Hatta bunun için bize iyi gün taraftarıda diyorsunuz ama bizi anlayamıyorsunuz işte.

• bu tamamen gs nin çok gerisinde kalmış bir klüp başkanının içindeki eziklik hissiyle söyleyebileceği birşey

0|1
    0|0
  • Fiko işte ne bekliyorsun biyerleri kalktı 2-3 galibiyet alınca sezon sonu yine şerefli 3. lük diyecekler. ben bide şuna ayar oldum onların yaptığı stadı Fenerbahçeliler kıskanıyormuş :D ne alaka a. koyum özürlü valla.

0|1
    0|0
  • Ağlama, beni de ağlatacaksın =(

0|1
    1|0
    • Ağlamak kelimesi bizle pek uyuşmuyor bunu gerçek ağlayanlara söylersen daha iyi olur

• Ayagindan vurabilir, dikkat et :D

0|1
    0|1
  • Yapar. Adam ozgur.

0|1
    1|1
    • Neye göre özgür? Galatasaray la ilgili sürekli laf atarak konuşmak haddine değil

• Aşağılık kompleksi var o adamda beşiktaşı fener ve GALATASARAY dan büyük zannediyo

0|1
    0|1
  • senin haddinemi onun konusup konusmaması?

0|0
    0|1
    • Eskiden olsa senin haddini bildirirdim ama zaman geçtikçe gizlilerle muhattap olunmaması gerektiğini anladım. Bir gün korkaklığını bir tarafa bırakabilirsen seninle tartışırız.

Yükleniyor...