Aşkın kitabını yazanlar bi bakın bakalım!

Reddettiğiniz birini daha sonra tekrar teklif etse kabul etme olasılığınız var mıdır?

• Yoktur
    33% (2)50% (1)38% (3)Oy Ver
  • Vardır
    67% (4)50% (1)62% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Red ettiysem dahada kabul etmem o kadar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır

0|0
    0|0
  • vardır tabii

0|0
    0|0
    • herkes hayır demiş sen mi farklısın yoksa kabul edecek başka kızlar da varmı

• 3 sene arayla ikinci defa teklif ettim, ondan sonra erkek arkadaşıyla otururken gördüm ve gördükten sonra çok az karşılaşıyorum, 3 senedir aynı yemekhanede yemek yerdi erkek arkadaşıyla gördükten sonra yemekhaneye bile gelmiyor, bu arada zerre kadar ümit vermedi :S, ama ciddi olduğumu da biliyor herkes benimle çıkarmısın diye teklif eder ben evlilikten bahsettim

• Alakası yok. Bir kadına ne kadar ısrar edersen, kafasındaki hayır cevabını o kadar netleştirmiş olursun...

Örneğin; Çıkma teklifine '' ben seni arkadaş olarak görüyorum '' demişse,

Israr ettiğinde; '' Ben sana arkadaş olduğumuzu söylemiştim. Lütfen bu konuyu bir daha gündeme getirme.

Tekrar Israr Edersen; '' Lütfen... Artık seninle konuşmak istemiyorum.. '' cevabı gelecektir. Boşuna Kaçan Kovalanır dememiş eskiler...

• Hayır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Eğer ilk seferinde red ettiysen ve ikinci defa tekrar sana karşı ilgisi olupta yinede geliyorsa o kişinin özgüveni yerinde kendinden emin birisidir tebrik etmek lazım.Gerçekten ilgilenmiyorsan karşındaki sonuçta bir insan ve sana karşı bi sempatisi olduğundan onu kırmadan uygun bi dille açıklamak zorundasın.Ego tatmin etmenin luzumu yok.

0|0
    0|0
    • hacım bi işe yaramıyorki kabul etmedikten sonra, kibarca da reddetse seven üzülüyor

• Bende sana diyorum ki Başka kızmı yok evrende.Seni sallamıyosa,Neden kızın dibinden ayrılmıyosan kuyruk gibi.Neden kendini ezdiriyorsun?

• unutamıyorum

Yükleniyor...