Hangisi gerçekten seviyo?

Bugün telefonuma saçma sapan bir numaradan mesaj geldi numara +16172... gibi bişeydi selam yazmış kaale almadım ama yinede erkek arkadasma soyledim. ardından bir mesaj daha' ben hüseyin okulun ordayım sseni çok özledim 2 dk gel nolur konuşmamız lazım' yazmış eski sevgilimdi. bunu da erkek arkadasıma soyledim. bir mesaj daha ' furkana bişey soyleme lutfnn gel sadece seni görmek istiyorum yazmış bunuda erkek arkadasıma söyledim. ayrılalı 1 sene 8 9 ay falan olmuştu. en son seni seviyorum 5 dakika gel lütfen yazmış. hiç bi mesajını takmadım da en son şu seni seviyorum lafını çok kafama taktım. erkek arkadasımın karsısına geçip ben onu hiç sevmemişti diyen adam bana neden seni seviyorum der ki amacı nedir? sadece 1 ay çıktık 1 ay içinde 3 defa yolun yarısında bıraktı defalarca dönmeye calıştı. işin kötüsü erkek arkadasıma yalan söylemıyorum ondan bişeyleri saklamıyorum ama verdiği tepki ne diyim git konuş oldu. benim işim yok onunla bununla sacmalama dedim. evde iş yaptıgımı söyledim cevabı inşallah iş yapıyosundur oldu. Peki ben şimdi ne yapıcam. 1 ay boyunca yanımda duramayan adam beni seviyosa 1 buçuk yıldır yanımdan ayrılmayan, herşeyime göz yuman adamın sevgisi ne?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Bak bacim, o eski sevgili geri dönüyorsa, bil ki baskalarinda umdugunu bulamamistir, kendini boslukta hissediyordur, seni de cantada keklik biliyordur.

Bence herseyi erkek arkadasina direk yetistirmen de anlamsiz. O eski sevgiline net bi cevap verip konuyu kimsenin canini sikmadan kapatabilirdin.

1|0
    0|0
    • iyi diyosun hoş diyosunda erkek arkadasım tuhaf bi kişiliktir ben söylemedende o bunları ögrenebilirdi.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kafanın karışması bu kadar kolay mı ya? Al o zaman ben de seni seviyorum Gizli Kullanıcı..

0|0
    0|0
  • :d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• niye söylüyosun ki sende aklın hala onda sanmış o da git konuş o zaman demiş kızmış sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...