Aynı sınıfta birinden hoşlandığınız oldu mu hiç hareketleriniz nasıldı?

Aynı sınıfta birinden hoşlandığınız oldumu hiç hareketleriniz nasıldı ona karşı (sevgiliniz varken) bu kişi size sana mesaj atarken heycanlanıyorum dese ne yaparsınız cevap yazarmısınız cevap vermemisiniz terslermisiniz

ve size kanki olalım dese ne dersiniz

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Aynı sınıftan birinden hoşlandım. Ama benim değil onun sevgilisi varmış. Hareketlerim nasıldı; ona doya doya bakmak varken görmezden gelmek. Onun beni görünce kaçışları. Birimizin sınıfın bir ucunda diğerinin bir ucunda oturması falan işte. Kanki falan olmam.:D

0|0
    0|0
    • ben ondan kaçıyorum mesajda döktürüyom o cevap vermiyo ama gerçekte içime düşüyo ben tersliyom anlayamadım eski sevgilimi hatırlatıyosun gibisine laflar nasıl anlıcam benim ilacım sensin aslında :) sana o kişi ne yapsa hoşlanırdın

• Nasıl düzeltirim aramı bukdr hayvanlığıma karşı bişi demiyosa vardır bence bişi

• daha fazla cevap vermicm kızın sevgilisinin olduğunu bile bile yakınlaşıosun hala nasıl aramı düzeltirim diosun

Kızlar Ne Diyor 3

• öyle bir ilişkiye aşk fazla gelir bence ya

0|0
    0|0
  • Cık hoşlanmadım olmadı öyle bişey

0|0
    0|0
  • çocukla aynı anda aynı hareketleri yapıyoduk çok komiktik ama bizimkisi kavuşulamayan aşklar gibi yarım kaldı :((

0|0
    0|0
    • Aynı hareketler derken o bana mesajda cevap vermio tersliyo ben onu okulda tersliyom o sürekli gözümün içine bakıyo arkasını dönüp ne bakıyon diom hala bakıyo ama mesajda öyle değil

• yaa bi ünv. öğrencisiyiz..yaa mesela birbirimize bakmak için aramızdaki kızı iter gibi eğilerek birbirimize bakarken yakaladık.birbirimizi görmemezlikten gelirken yürüyüp geçerken aynı anda arkamızı dönüp gözgöze geldik..ama bizimkisi imkansız aşk :(( kavuşmak yok :((

Erkekler Ne Diyor 1

• Ya simdi boyle de ayrilinca cok kotu olur. Ben hic baslama derim ayni siniftan biriyle cikilmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...