Yanlış numara diyaloglarınız :)

yanlış numarayı aradığınızda veya sizi aradığınızda yapmış olduğunuz komik konuşmalar var mı gülelim azıcık :)))

-alooo fahriye

-ben fahriye değilim amca

-e fahriye nerde

-bilmem yanlış aramışın sen

-ben bu kızın ta ... :D dıt dıt dıt... hey yarabbim :s

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• _emre

_evet benim

_nasılsın kardeşim çok özledim seni bayadır seni arıyorum

_benim telim daha yeni çaldı da sen kimsin

_hatırlamadın mı benim osman şırnak ta beraber askerlik yapmıştık 1973 de

_ sen ne diyosun abi ne şırna ne 1973 ü ben 1988 liyim artın bartın da yaptım askerliğimi

_ sen kimsin o zaman

_ben emreyim de sen hangi emreyi aradın , dur bi dakka ya sen benim numaramı nerden aldın

_ 11880 bilinmeyen numaralardan

_anlaşıldı şimdi ben emreyim ama senin aradığın emre değilim usta

_ 11880 nin ta a.q :)

1|0
    0|0
  • çok yakın bi zamanda geçti

beni aradılar

+ ben

- telefon açan

+ efendim?

- orhan sen misin?

+ he benim (adım orhan değil öyle diyesim geldi orda) sen kmsin?

- oğlum adresini ver lan dövcem seni. sen nasıl ... yaparsın lan ( o noktalı kısımda baya bişey söyledi ben de olsam döverdim bu orhanı) nerdesin söyle?

+ gel len bekliyom. üçyol metroda ol yarım saate.üstüne de seni tanıcağım bişi giy

- sen merak etme ben seni tanırım lan bekle geliyom

yarım saat olmadan geldi bu adam oraya. çıktım karşısına dedim böyle böyle doğrusunu anlattım oturduk bi bira içtik :D anlattığından etkilendim baya. dedim o kadar beraber gidelim orhanı dövelim diye yok dedi benim meselem o dedi

0|0
    0|0
    • Aynı memlekette olmanızda iyi tesadüf

• ben farklıdır diye düşündüm ondan çağırdım gel üçyola diye tamam diyince biraz tırstım açıkçası :D

• ben sıkılırım bazan ararım öylesine ses tonumu deişirim gülmekten catlarız:))mesela bi ara bi kadın cıktı çocuk sesiylen abla babam beni sünnet edecekti evden kactım sonra aglamiş gibi yaptım kadın nerdeyse aglıcaktı oy bn seni yerim eve git korkma evladım dedi kapattım sonra tekrar aradım ablacım saka yaptık dedim oda güldü iyiydi dedi:))

1|0
    0|0
  • Geçenlerde birisi aramıştı diyalog aynen şu şekilde;

-Alo Mehmet

-Efendim

-Naber napıyorsun

-İyiyim sağ ol sen ne yapıyorsun

-Bende iyiyim akşam fırına şu saatte gel tamam mı

-Hangi fırına

-Lan dalga geçmesene

-Ne dalgası ben insanlarla dalga geçmem

-Mehmet sen değil misin oğlum?

-Ben Mehmet'im de oğlunuz değilim

-Allah Allah yanlış numara mı aradık ne

-Bilmem olabilir belki

-Senin numaran kaçtı

-Aradığın numara işte

-Benim aradığım numara kaçtı

-Bilmiyor musun kimi aradığını

-Ben Mehmet'i aradım

-Tamam işte bende Mehmet'im ama benim ismimin yanında Ali'de var

-Niye söylemiyorsun kardeşim sabahtan beri uğraştırıyorsun bizi

-Sormadın ki:)

1|0
    1|0
    • hahaha buna çok güldüm .d

• Geçende de kadının bir tanesi arıyor numaramın aynısı sadece bir rakamı değişik alo dedim kadın demez mi numaralarımız birbirine çok yakın onun için muhabbet etmek istedim sizinle diye dedim bir tane de akıllısı beni bulmayacak mı nasıl yani dedi yok bir şey dedim kapattım. Sonra mesaj falan atıyor güler misin ağlar mısın:S

• olmadı hiç.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • - Alo Ahmeet napıyon

- Amca yanlış numara Ahmet değilim ben

- Ya yanlış mı aramışım ben?

- Yok amca ben yanlış açmışım kusura bakma.

0|0
    0|0
  • Bi' dersaneden aramışlardı.Daha doğrusu, adamın konuşmasından öyle anlaşılıyordu..

Bugün ... (bi' kız) derse gelmedi falan dedi.Kim olduğumu falan sormadan, beni kız öğrencinin velisi sanarak, direkt başladı anlatmaya.Bende bozmak istemedim.10-15 sanye bir şeyler anlattı.Sustuğu zaman yanlış aradığını söyleyip telefonu kapattım.

0|0
    0|0
  • genel de ahmet abiyi arıyorlar benim numaram için o ahmet abiyi denk getirecem bigün yakalarsam ! :)

0|0
    0|0
  • Kiminle görüşüyorum.Kimi aradınız.Drobgayı aramıştım.Yok burda öyle birisi ben Drobganın eşi katia=) Yanlış numara beyfendi.Olur mu hiç katia hanım yaşınız kaç =) ...

0|0
    0|0
  • - Alo Mahmut?

- Ben Mahmut değilim yanlış aradınız.

- Dıt dıt dıt dıt.

Özür dilemeden telefonu kapatan insanlar öldürüyor beni. Komik değil ama sinir küpü olmaya yeterli.

0|0
    0|0
  • -seldacım

+ selda hastalandı hastaneye götürdüler telefonuda evde kalmış

-geçmiş olsun önemli bir şey yoktur umarım siz kimsiniz

+ babası

bu mesaja cevap olarak verildi

0|0
    0|0
  • ilk 2 saniyede anlarım yanlış aradığımı sonra... kapat lan kapat niye açıyon derim :D görmüyon mu yanlış oldu işte: p

0|0
    0|0
    • heheheh iyimiş :D

• yok öyle dill tabi uyuzluk olsun diye uydurdum şimdi.. telefonum yok benim :(( arayacak kimsede yok... o yüzden no phone.. no prob.

• ahahaha :D yapma fahriyee :D

0|0
    0|0
  • valla numaranı bilsem ben de ararım yanlışlıkla.hatundaki gözlere bak

1|0
    1|2
  • ilk 8110 u aldığımda.. bi kız aramıştı..

kız, kim olduğumu sormadan uzun uzun konuştu, hani sorsa yanlış aradığını söliycem, ama 5 dk kadar konuştu.. gerçekten de okuldan sruyo, annemi babam ısoruyo, aradığı kimse artık demek o dönem lise okuyan biri..sonra, sen merveden neden ayrıldın dedi, bilmiyorum dedim ya zaten yürümüyodu, canı sıkıldı onun da ama napallım falan dedim (merve falan tanıdığım yok) sonra noolduysa anladı benim yanlış olduğumu, özür diledi, asıl ben özür dilerim dedim 10 dk dır sizi meşgul ediyorum

0|0
    0|0
  • bi gün açtım teli bi bayan üniversite kayıt nasıl yapılıyo dedi ben kayıt bürosumuyum dedim kapattı sonra tekrar aradı insan gibi bişey sorduk doğru düzgün cevap versene dedi bende tamam gir internete bak dedim çok bilmiş dedi sesi olgundu ama kendisi ergenmiydi bilmiyorum sonra kapadı mesaj üstüne mesaj ama kim olduğunu bilmiyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• +Ben Hayrettini aramistim..

-Yanlis aradiniz beyfendi.

+Nasil hayrettin degil misin sen?

-Sizce Hayrettine benzer bir halim mi var beyfendi?

+Hayrettin yok mu orda?

-!@#$/^&*$!

Dün yasanmistir..

0|0
    0|0
  • ben bir keresinde bir arkadasimin telindeki numaralara telefon sakkasi yapiyordum kendi numaramdan...adimi degistirerek tabii..

birkac numara sonra beni biri aramisti adimi sormustu bende saka yaptigim insanlardan sanip oyuna devam edicez demistim kafamda...ve sahte ismimi vermistim...

adam ordan dedi oylemi ben seni filiz saniyordum ?

sasirip , korkmustum bu kim diye ...meger ayni anda bir arkadasimin sevgilisi telefonundaki butun arkadaslari ariyormus :DDD

0|0
    0|0
  • yanlıs numara aradysa ben küfredene kdr devam diyr.. ses sapıkları mevcut , sesini duyp hoslandm dien adamcıklara lant gelsn

0|1
    0|1
  • Gözler silikon mu?

0|0
    0|0
  • Komik degil ama...bir kadın aramışdı,kocamdan uzak dur,şöyle yaparım ,böyle yaparım Yanlış numara diyorum anlamıyorki

0|0
    0|0
  • alooo ayse

ben ayse degilim galiba yanlis aradiniz abi

evet galiba ama olsub tanisalimm

nediyon sen beee ditt ditt ditt

0|0
    0|0
Yükleniyor...