Kadından futbol yorumcusu olur mu?

futbolla ilgilenen kadınlara erkekler nasıl bakıyor bilmiyorum ama mesela beyaz futbolu düşünün orada bir kadın olsa güzel falan ve futboldan anlıyo bence gayet ilgi çekici bir kadının futboldan anlaması bir erkeğe göre

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• benim futbolla çok aram yok arkadaşlarım yeterince kafa şişiriyor zaten bir de kadın gelip futbol muhabbeti yapsın istemem ama olur yani neden olmasın burcu esmersoya hayran milyonlarca erkek. beyaz futbol çok ayrı olay hiçbir kadın o ortama dayanamaz

0|0
    0|0
    • ben beyaz futbolda olsam bir süre sonra o gürültü kaosundan sıkılıp saç ve tırnaklarımla ilgilenmeye başlarım gibime geliyor

• o program futbol programı değil zaten hatta bir bölümde "insanlar bana soruyor harbiden biz ne programı yapıyoruz?" demişti adam

En İyi Kız Görüşü

• Olur tabiki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• olur

0|0
    0|0
  • olmaz. anlamıyorlar

0|0
    0|0
    • spor spikeri oluyor uzmanlaşıyor kafasına göre tv ye çıkmıyor niye anlamasın

• en bilgilisini getir sokaktaki sıradan bir erkek kadar anlamaz futboldan

• Bence olmaz çünkü hertürlü futbolu dedikoduya cevirirler. Bırakın barı ona karışmayın zaten zevk duyduğumuz tek şey o kaldı. onuda almayın elimizden.

0|0
    0|0
  • Olur işten anlayan kişiden iş ile ilgili her şey olur erkekten Aşçı varsa kadından da yorumcu olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...