L- karnatin kullanan?

Zayıflamak veya kas için kullanan etkisini goren yararlı zararlı vs yazabilirmi?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• ben bir kere kullandım spordan hemen önce. sporda birşey hissetmedim. çıktım duşumu aldım hastanede işim vardı. orada sırılsımlak terlemeye başladım. anlayacağın kullanacaksan antremandan 30dk önce falan kullanmalısın bence. ayrıca içinde c vitamini var yüksek miktarda. bende demir fazlalığı çıktı. c vitamini de demirin emilimini artırdığı için bana uygun değil anlayacağın. l karnitini vücut kendi de üretebiliyor diye biliyorum. yani o maddenin eksikliği yoksa sende genetik bir bozukluk olarak; ilaveten almanın da pek bir faydası olmaz bence. kısa vadede işe yarayabilir fakat vücudun kendi üretebildiği bir maddeyi dışarıdan almayı tavsiye etmem. örnek olarak sporcuların doping olarak testosteron alması ve bunun da kısırlığa yol açması.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Zarari yok, yani Yurtdisinda öyle biliniyor.
    Kas gelistirmez veya direkt yag yapmaz.
    Sadece yag yakmaya biraz yardimci olur. Fazla terletir ve biraz enerji verir.

Yurtdisinda genelde su sekilde tüketiliyor:
    Cardio öncesi,
    Saf yesil cay + coffein hapi ve l-carnitin

0|0
    0|0
  • Hiç kullanmadım gerek yok :/

0|0
    0|0
  • L-carnitine amino asittir sadece. Dışardan fazla alınmadığı için kullanılır. Kas yapmaz. Daha çok çalışmak için vücuda enerji verir

0|0
    0|0
  • Ben kullandım faydasını görmedim.

0|0
    0|0
    • Diyetle spor yaptinmiki

• Tabiki kardeşim yaptım fakat inanılmaz kardio yaptım deligibi de koşuyordum yine kilo veremedim belki de fazla kalori aldım ama çok terletti belki beni sadece.

• Bana fitness da hocam tavsiye etti daha çok terletiyomuş temkinli yaklaşıyorum yani bir doktora danışıcam

0|0
    0|0
  • zararı yok yağ yakımını artırıyordu gençliğimizde kullanıyorduk top peşinden koşarken :D

0|0
    0|0
  • L-carnitine mucize bekleme bence para tuzagı spora başlamadan aldıgın sade kahve veya limon suyu daha cok iş görür :D kahve enerji verir limon ise kanı sulandırdıgı icin kan dolaşımın hızlanır.

0|0
    0|0
  • Ya arkadaşım spor yapsana.. ne oldugu belirsiz ilaçlar kullanarak genç yaşta ölme.

0|0
    0|0
  • maksimum %5 etkisini görürsün, kas yapımı ile alakası yoktur her bünyede de etki göstermez

0|0
    0|0
  • hiç bir fikrim yok

0|0
    0|0
  • Kullanma, onun yerine sık sık koş metabolizman hızlansın ve diyet yap

0|0
    0|0
  • Likitmi aldin hapmi likit iyidir multipoerr kullandim

0|0
    0|0
  • Yakman lazim. yoksa zarar olabilir tabi hemen cikmaz ileriki yaslarinda. gece alma uykusuzluk yapar

0|0
    0|0
    • Ney yakman lazım dediğinden bisey anlamadım :D

• Tobe ya def ol * :D

• unut sen bu is olmaz birak o urunu kullanma ya sen zayiflayamazsin :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...