Hiç tanımadığımız konuşmadığımız bir erkeğin bizden hoşlandığını nasıl anlarız?

Herkese merhaba;

Hiç tanımadığımız,daha önce hiç konuşmadığımız ama aynı sınıfta olan bir erkeğin bizden hoşlandığını nasıl anlarız?Bakması yeterli mi?Daha doğrusu baktığını onun yakınında oturunca farkediyorum.Eğer paraleline oturmuşsam.öbür türlü görmiyorum zaten arkada kalıyor.Yani bi erkek hoşlansa bi kızdan ama sınıfta dediğim gibi hiçbir tanışıklığmız hiçbir ortak arkadaşınız yok.Ne yaparsınız?Ne yapar bi erkek ve hangi süre içinde yapar?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• tanısmak için bahane arar öncelikle .d bakıslar belli ediyo diyolar genelde sık olmasına bakmak gerekiyomus

0|0
    0|0
    • valla böyle yakınında oturduğumda bayağı bakıyor 4-5 hafta oldu benim onun bakışlarını farkedeli ama bizim sınıf öyle bir sınıfki soğuk soğuk böyle insnalar yan isınıf arasında bi kaynaşma yok.Bi de bunlar sınıfa sonradan geld..Dört arkadaş kendi grupları var ama istese konuşup tanışabilir.

• evet kaçamak bakışlar atıyor yakın oturduğumzda fakat ben çocuğa bkamadım ki.

• senn de bakman gerek yoksa nerden anlasılacak senn onu sevip sevmedğin .d

Erkekler Ne Diyor 2

• Baş Harfini Veya Son Harfini Söylsene Belki benimdir .:)

0|0
    0|0
    • yok değilsindir senin yaşın büyük.

• Hadi oradan yalancı.Söyle bakalım hangi şehirdesin?

• adını bilmiyorum.

• Adını Bi Söylesene ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Konusmuyorsa hoslanmiyodur , erkeklerin konusmayacak kadar cekingen oldugunu sanmiyorum.

0|0
    0|0
    • bence öyle düşünme reddedilmekten ödleri sıdıyormuş.Hepsi öyle diyorlar.

Yükleniyor...