Ne yapacagımızı bilmiyorum hiç bir çıkış yolu yok

Ben daha dogmadan önce yani annemle babam avlendiğinden beri babaannem olcak ... kişi annemle babamı ayırmaya çalışıyomuş annem 4 sene onun yanında oturmuş babamla birlikte yani kayınvalide kayınpeder babamın 2 erkek kardeşi hepsi aynı evde kalıyolarmış ve annemin babasının baskısı üzerine ayrı eve çıkmış annemle babam baba bile demek istemiyorumama sorunlar hala süre geliyo yani anneme iftiralar atılmış babaannem tarafından aç bırakılmış bababmda bu işin içinde babamı fitlemiş ve ben ilkokula giderkenden beri şahidim bunlara benim yanımda babamı yalan yanlış dolduruyodu ve daha aklınıza gelen herşey ve herkezi kendi sfhına çekiyo bütün mahalleyi anneme düşman etmişannem ve ben sesimizi çıkarınca dayak yiyoruz yani köle gibiyiz hiç bir ihtiyacımız alınmıyo hep başkalarıdan istemek zorunda kalıyoruz piskolojik baskı herşey var ve gidicek yerimizde yok yani annemin babası kardeşleri abileri hepsi hayırsız hemde çok anneannem öldü 11 sene önce oda annem gibi çekti dedmde hayırsız annemde bende hep ezik büyüdük herkez tepemize çıkıyo korkak ezik bir insan olduk çocuklugumdan hatta annemin karnından beri yaşıyorum bunları artık siz düşünün ne haldeyim bu arada nişanlıyım ve nişanlımda aynı onlar gibi ama oda olmasa buraya yani baba evine hiç katlanamam bir kaç gün annemin teyzesinde kaldık paramız yoktu nişanlım götürdü bizi arabayla annemin teyzesine ve babamın amcamın karısıyla bir ilişkisi var ne yapıcagımızı bilmiyoruz hergün annemle nasıl kurtulabiliriz diye düşünüyoruz ama yok yok yok kurtulamıyoruz bir erkege ihtiyacımız var ve ben boşlukta oldugum için nişanlıma çok baglandım çok zayıf bir karakterim bunu burda paylaşmak istedim derdimizi herkeze anlatamıyoruz anlamıyolar bende buraya yazarak rahatlamak istedim ne yapmalıyız kendimize nasıl bir hayat kurabiliriz bilmiyorum

Güncellemeler:
ne bir gün ne 2 gün hergün yaşanmıyo yaşayamıyo insan bir gün dursalar nefes alsak diyoruz dogdugumdan beri bıktım hafta sonu geliyo evde olcak şunu yapın bunu yapın sanki o patron biz onun işçisiyiz kadın işine karışıyo tam süpürgeyi elimize alıyoruz süpürgeyi açın bakayım diyo zaten elimizde süpürge ruh hastası belkide ama bu bile çıkış degil
Yorumları karışık yazmışım anlamakta zorluk çekebilirsiniz ama piskolojim çok bozuk iki cümleyi bir araya getiremez haldeyim k.bakmayın bide nişnlımında kredi borcu var evlenemiyoruz onada güvenemiyorum onun haraketleri yüzünden bu nasıl bir dert hiç bilmiyorum hayatımızda 1 tane bile iyi bişey yok ve hepinize duyarlılıgınızdan dolayı teşekkür ederim

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Nişanlınla arandaki ilişki ciddi ise onunla konuş ve düğünü hemen erken tarihe al ve anneni de al git . Nişanlınla konuş annem benimle kalcak diye..

0|0
    0|0
    • borcu var nişanlımında kredi borcu

Erkekler Ne Diyor 4

• en adi şerefsizlik dir bu yaa düğünün ne zaman o zamana kadar bari dayan veya nişanlına bu durumları anlatıp ondan yardım iste

0|0
    0|0
  • Inşallah nişanlın iyi birisi çıkar. Senin bir an önce evlenip annenide yanına alman gerekli yoksa işin zor. Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
    • Amin inşallah ama nişanlımında 30bine yakın borcu var onun için dügünüde yapamıyoruz hemen şuan bile sorunlar devam ediyo annemle telefonda tartıştılar şuan işte babam akşam olmasın diye dua ediyoruz yazdıgınız yorumlar bile iyiy geliyo sizin gibi insanlarda varmış bunu bilmek umut veriyo birazda olsa çok sagolun

• eğer okumuyorsan bi iş bulacaksın... anneni de kurtaracaksın... bir ay çalışınca ilk maaşınla bi ev tutacaksın... olabiliyorsa cıkış yolu odur... Allah çıkış arayan kulunu ve çabalayanı yolda bırakmaz...

0|0
    0|0
    • çalıştım ama paramızıda alıyo elimizden vermezsek dövüyo gidicek yerimiz olmadıgı için polisede gidemiyoruz annem çalıştı onun parasınıda aldı bide işten gelince annem yatıyo diye fırça attı hep ve annemide benide çalıştırmak için baskı yapıyo para vermiyo ama çalışıncada vermiyo

• bu arada okumuyorum ve senelerden beri çıkış yolu arıyoruz çok yorulduk anneme mi üzüleyim kendimemi bilmiyorum

• Sinirlerim bozuldu okuyunca...Bi çözüm bulunur mutlaka..az bi sabır et...

0|0
    0|0
    • inşallah ama 23 senedir bulunamadı ve gittikçe dahada kötüye gidiyo herşey ve hatta güvendigimiz bütün dallar kırılıyo her akşam sofraya napsamda oturmasam diyorum illa bir şeyler yapıyo babam olcak insan ya annemi aşşalıyo ya beni yada kardeşimi diger odaya gidip kulaklarımı tıkıyorum aglıya aglıya

• bursa

• Hımm du bakalım..düşünülür bişiler Gün Doğa Hayırola..

Kızlar Ne Diyor 4

• canım benım su an dunyanın en kotu seylerının senın basına geldıgını dusunuyorsun ama yanlıs..emın ol ınsan buyudukce neler neler ogrenıyor,duyuyor,yasıyor..once bunu kabullen.bu yasadıkların herkesın yasayabılecegı seyler.ama kımse paylasmadıgı ıcın duyamazsın.en kotu durumdakı kendın sanırsın..

yasın calısmak ıcın uygun gordugum kadarıyla..bır cok aıle asgarı ucretle gecınıyor.kı sadece annen ve sen haylı haylı gecınırsınız.bıraz sıkıntı cekersınız tamam ama en azından kafanız rahat olur ya..yok mu calısma ımkanın?hem nıye olmasın kı?

ama en once bır psıkıyatrıstten yardım almanız lazım canım tum bunları basarabılmenız ıcın..

nısanlının da aynı baba sulalene benzedıgını soyluyorsun.ne kadar hoslanmadııgnı soylesen de kızlar hep babaları gıbı,erkekler de annelerı gıbı es ararlar..bu yuzden dıkkatlı olmanı onerırım.emın degılsen sakın acele etme.cunku evlenene kadarkı surede karsındakınden emın degılsen daha sonraları hıc tanıyamazsın.hem evlenınce daha kotu seyler yasamayacagının garantısını nerden alıyorsun?emın ol hıc garantısı yok.once kendı hayatını kur sonra evlılık..

0|0
    0|0
  • senın babanı ve sulalesını dovesım geldı cıddı anlamda!cok seyler yazdım sıldım en terbıyelı sekılde yazıcam cunku.kım kımı dovuyor dıye boyle tıkıcan sekılde konusmucam fakat sıgınma evlerı var canım ne bıleyım kadına destek ıçın dernekler var yardım ısteyın.evet devlet tam koruma saglayamıyor kadına ama bunun bırçok yolu var.ve sen sakın olakı o evden kurtulmak ıçın nısanlın olcak erkege baglanma oda aynımıs baksana yagmurdan kaçarken doluyamı tutulacaksın nerde yasıyorsun bılmıyorum ama buyuksehırlerden bırındeysen mutlaka yardım ıstemelısın kadın koruma derneklerınden.bu arada çalısıyormusun yada tahsılın varmı?

0|0
    0|0
    • kadın sıgınma evine gidemeyiz bizi orda ne bekliyo bilemiyoruz ve nişanlıyım onun için lise mezunuyum çalıştıgımızada el koyuyo ve ısrarla çalışmak istemiyoruz o yüzden maaş kartım ondaydı çalıştıgım zaman vermedi kaç para aldıgımı bilmeden çalıştım hep ve ihbarnagme parasıyla 1 milyar aldım tahmin ediyorum ama bana sadece 100 lira vermişti bişey yapamadık tabi

• bunu bilmiyodum kadın sıgınma evlerinde iş bulana kdar kalmak mantıklı bunu düşünücem çok sagol en son çare orası zaten...

• onemlı degıl Allah yardımcın olsun

• üzüldüm ama diycek bişey bulamadım:( herşey düzelir inşallah...

0|0
    0|0
  • İstersen özelden mesaj at, seni dinlerim yazamadıklarınıda. Senin Adına çok üzüldüm

0|0
    0|0
    • Ama kim oldugumu bilmenizi istemiyorum ve çok teşekkür ederim iyi insanlara hasretiz annemle ikimiz çok teşekkür ederim :(

• amin ama özgüven falan hiç bişey yok nasıl olsun ki

• anlayabiliyorum ama yaşadıklarınla hayatınla barışık olmalısın, kimseye muhtaç yada öecbur değilsin güçlü ol

Yükleniyor...