Yapıpta hala kendinize inanamadığınız şey?

Ben 2 sene önce 17 yaşındayken dönem sonu tatilinde bir butikte bluz görmüştüm 60 tlydi ve ben 2 gün boyunca para biriktirdim butikleri bilirsiniz herşeyden 1 tane olur ve o hiç kimsede olmaz. Bu butik baya bi büyüktü 3 katlı baya bi çalışanlı filan her neyse parayı biriktirdim gittim almaya tsorte tam yönelirken kızın biri elimden çekti bende güldüm canım o benim dedim nerden senin dedi evet benim ben alıcam filan deyip durum iza ettim ay alsaydın dedi .bana geldiler. 3 kere ver şunu dedim umursamadı sonra saçından tuttum ve yere yatırdım gözüm karardı tokatladım tekme filan attım kadınlar zor çıkardı bizi butikten bende kıza ben alamassam sende alamassın deyip güldüm :D bluzda yırtılmıştı zaten :D Hala kendime inanamıyorum bir insanı dövdümmm :D

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaş grubunda bir labunya var. bilgekişi ulu manitu tarzı takılır. böyle üstten üstten konuşmalarına falan uyuz olurum. söyledikleri büyük ama boyu bir tutamdır . feleğin çemberinden geçmiş biz giderken geri dönen tiplerden.her ortama ayak uydurabilen her konuya bir fikir beyan eden falan

geçen arkadaş ortamında muhabbet halindeyiz yine. ' birlikten kuvvet doğar ' tarzı bir muhabbet açıldı. ben ya bırakın oğlum diyorum gemisini kurtaran kaptan misali yaklaşıyorum olaya . bu labunya atladı muhabbete .aslında ben bunu bu malda beni pek/hiç sevmez.

onca insan varken döndü ve bana dedi ki bak mesela iki elini birbirine vurunca ' çattt ' diye bir ses çıkar. hadi bunu tek elinle yapta görelim dedi.gülümseyerek... düşündüm .biraz düşündüm. çok az düşündüm ve yapıştırdım buna tokadı. ÇATTTTT diye resmen yer gök inledi. bu elini yüzüne koydu ama yüzü kıpkırmızı . vay a.q. bugün yeni bir şey daha öğrendim dedi ve usull usull uzaklaştı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Sen bugün ne enteresan sorular soruyorsun :D

0|0
    0|0
  • Ruh halini anlıyorum benzer bir durum benimde başıma gelmişti ama kısmet değil deyip başka bir şey almıştım.

0|0
    0|0
  • kızın birine bayaa bi yawşamıştım okulda kızda bana yüz vermemişti hayatımda ilk defa karşılaştıgım bi durumdu o yüzden sanırım

0|0
    0|0
  • lise 2 deyken bi kızı eve çağırmıştım. ilk olmuştu o. bi hafta inanamadım kendime nasıl yaptım diye :D

0|0
    0|0
  • Lezbiyen bi kızı öpmek :D

hala inanamıyorum kendime nasıl olduda anlayamadım lezbiyen oldugunu die :D

0|0
    0|0
  • Başından neler geçmiş böyle. Az öncede senin konuyu okudum, fuck normality diye bağırmışsın. Kadını yatırıp butikte dövmüşsün. Daha varsa anlat dinleyelim.

0|0
    0|0
    • benim ergenlik dönemim sancılıydı . 6 yaşında evden kaçmak için camın korkulaklarından atlıycaktım bacaklarım sıkışmış ve 3 saat boyunca öyle kalmıştım :D

• Ben küçükken bayağı bir hareketliymişim, kafamda bir yarık var. Kaşımdada bir çizik var, annemle konuşurken ben ilgilenirken oldu bunlar birde diyor. Kafamı 2 dakika çevirsem oraya buraya düşüyordun diyor. Şİmdi baksan yerimden kalkmak istemiyorum.

• ben 2 gün durmadan paramı biriktirdim kısmını anlamadım beynimi kullanmıyorum normalde ama kullandım yine anlamadım :/

0|0
    0|0
  • walla bu zamana kadar yaptıgım herseye ınanamıyorum..cunku cok enteresan bı hayatım oldu..ama ıyıkı yapmısım dıyorum sımdı..hepsı essız tecrube sahıbı yaptı benı

0|0
    0|0
  • 2 gün boyunca para biriktiren ilk insan :D ya valerica nasıl diyeyim... sanki ateşi az önce bulmuşsun gibi mal mal bakıyorum sorularına...

0|0
    0|0
    • 17 yaşındaydım annemle babamla değil babaannemle yaşıyordum . Pardon ya zengin cocugu olamadık .d

• ya tamamda 2 gün boyunca ne demek D: orada takıldım ben... pazarda su mu sattın naptın yani :D 2 ay boyunca desen bir nebze :)) uzun bi zaman dilimi... saçmaladım ya bırak tamam :D

• Sen ne şirretmişsin be resmine bakınca pek bi uslu birine benziyon ama içinde bir "çeki çen varmış :D

Ben askerde çok şey yaptım şimdi ayrıntıya girmeyim sadece şunu diyeyim her babağitin harcı değil :)

0|0
    1|0
  • çok güzel bir kız tarafından teklif aldım hala inanamadım ama utangaç bir yapım var evet diyemedim

0|0
    0|0
  • iyi olmuş :D (Yalnız adam)

0|0
    0|0
  • patlatmışın kızcağızı bi tşöt için hala inanamıyorum diyosun bide :D

0|0
    0|0

• direk kafa göz dal

0|0
    0|0
  • oha yani baya baya çirkefleşmissin :D

0|0
    0|0
  • Bileklerimi kesmiştim.

0|0
    0|0
  • çok istemişsin beğenmişsin ama nasip olmamış şansızlık işte

0|0
    0|0
  • :DDD çok iyi yapmışsın o zaman :)))

0|0
    0|0
  • Manyakları severim :D

0|0
    0|0
  • yesil pantolonluyu nasil götürdüm hala olayin sokundayim :)

0|0
    0|0
  • dilin uzunmu :D

0|0
    0|0
  • Yaptiklarim bana normal geliyor da biraz ucukmus. Ufak bi sirt cantasi ile Avrupa turu yaptim. Herkes cok sasirdi. Bana normal geldi. Gezi iste bi nedir yani.

Ayrica sen de pek bi cirkefmissinn.

0|0
    0|0
    • benim olanın elimden alınmasından hoşlanmam durumu izah ettiğim halde bunu bana vermemesii fazlasıyla sinir bozucuydu. Ayrıca ben bulgaristandan tekirdağa yürüyerek geldiğimi hatırlıyorum

• Tamam anladim simdi.

Eyvallah saol. Iyi gunler.

• senin gerçekten değişik bişey olduğnu düşünmeye başladım ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kızarkadsm vardı erkk arkadsma bariz yaklsıodu.. bnde bigün kalabalık arkads ortamımzda bu kız arattrdm sevgilime hoparlörü actrdm hepimz dinliorz kızı tahk et dedm bakalm ne dicek dicekmi arkadsmn sevgliisin sana kızıcakmı yoksa devam edickmi.. kız bildiin sevglmle orda.. neyse tabi bunu ahali duydu.. kız okulu bıraktı.. yaptım pişmanmıım diilim ..

0|0
    0|0
  • vay adi pislik ağzını kıraydın

1|0
    0|0
  • bir bluz için ... sevmediğim davranışlar

0|0
    0|0
  • kızım tuttum seni çok ortak noktamız var :D :D

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın :D ama bluzu alsaydın iyiydi bence :D

0|0
    0|0
  • valla önce gidip alcaktın ne diyelim ;) kanunne suçlusun dava edilseydin 2 sene hapis , adli hapis cezan hazırdı ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...