Galatasaray'da Mustafa denizli dönemi başladı ne düşünüyorsunuz?

Transferde istediği futbolcular ise ön libero:Newcastle United'ta forma giyen Cheik Tiote stoper:Milan'da forma giyen Alex forvet ise Fernando Torres? bu isimler faydalı olur mu sizce ve alınabilir mi?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• İbrahimoviçi alamayanlar bunları nasıl alsın bu yaz gördük yine bilal ayarında biri gelir

0|2
    0|0
    • Bu yaz da Bilal ayarında adam gelirse en az 5-6 sene Galatasaray'dan birşey olmaz

En İyi Erkek Görüşü

• Denizli sabriyi sever bol bol sabri izleyeceğiz herkes rahat olsun , torresin kramponundan fazlasını almaz dursun başkan

1|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Ara transfer döneminde çok tanınan bir futbolcunun geleceğini düşünmüyorum. Kulübün durumu ortada sonuçta. Bonservisi elinde olan bedelsiz futbolculara yönelirler bence. Torres'e felanda gerek yok açıkçası Elmander gibi bir forvet gelsin tanınmasada olur. Aynı şey diğer mevkiler içinde geçerli. Sonuçta Carole'de ilk geldiğinde çok eleştirilmişti. Yokluğunda her atak onun bölgesinden geliyor.

0|1
    0|1
    • Elmander gibi olsa keşke öyle oyuncuları bulmak zor...

• Malesef zor gelir öyle forvetler. Adam hem Arenada hem kadıköyde fenere sağlam koydu:)

• Harbiden öyle ve o 17 maç gol yemediğimiz sezonda aslında büyük payı vardı bazı faydalar direkt görünmez onun o ilerideki sağlam presi geriyi rahatlatıyordu ve orta sahayı prese ateşliyordu goller de atıyordu iyi oyuncuydu her yönü ile Elmander... Keşke gelse öyle bir adam ruh vardı o adamda en azından ve 0-0 biten Fenerbahçe ile 12 mayıs maçında çatlak ayakla oynamaya çalıştı futbolda en fazla o görüntülerde duygulandım

• Çok bir umudum yok. Ama inşallah başarılı olur.

0|1
    0|2
  • Hayırlısı olsun cok geri kaldım konulardan ama eger geldiyse bilmiyorum ins faydalı olur.

0|1
    0|2
  • Hayırlı olur inşa Allah. İstenen Futbolcuların da faydalı olacağını düşünüyorum. Elbette alınır iseler...

0|1
    0|0
    • Bana kalırsa Torres için geç kalındı yaşlandı çünkü 3 yıl önce alınsa çok şey katardı...

• Elbette yine faydası olur Umuttan çok daha iyi olacağı kesin onun bitik hali bile biraz iş yapar adı karşı defansı korkutur bu bile birşeydir...

• Kesinlikle katılıyorum.
      Alınmasını canı gönülden isteriz. Hayırlı olur İnşa Allah..

• Ön libero milan dan de jong
    Stoper e ihtiyac yok
    Sağ bek moldeden lines
    Forvet loic remy , Torres , kweuke üçlüsünden biri
    Kanatlara Aeron Lennon
    Düşük bütçe ile transfer edelibelir

0|1
    0|1
  • Kim gelirse gelsin Buraksız bir Galatasaray oluşmalı

0|1
    0|2
Yükleniyor...